• Ogłoszenie:

Lublin - kraśnik, jak dojechac?

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Lublin - kraśnik, jak dojechac?

Postprzez pershing444 23 Sie 2009, 21:29

Witam, szukalem na necie połączenia autobusowego z Lublina do Kraśnika i sie troche pogubilem. Zacznijmy od tego co chce.
CHciałbym dojechac do Kraśnika najlepiej z dworca autobusowego w Lublinie, nie wazny jest dzien ani godzina, po prostu chce dojechac i miec gdzies tak 2 godziny czasu tam na miejscu i potem jakos wrocic. Znalazlem odjazdy z lublina do krasnika, ale nie moglem znalezc z Kraśnika do Lublina, znalazlem na bus portalu odjazdy co godzine, na ulice Lubelską w Kraśniku i tam by mi pasowalo. Tylko ten powrót mnie martwi, bo zamiast spowrotem z Kraśnika na dworzec autobusowy w Lublinie, to autobusy jezdzą na inny koniec miasta a tam mi nie pasuje.

Rozklad autobusów Lublin - Kraśnik:
http://www.busportal.pl/busy/index.php?p=&miasto1=2&miasto2=14&godzina=0618&i=i&przystanki=&przesiadka=
AMD Phenom II X3 720 /2.8GHz | AsRock A780GHX/128M | A-Data 4GB PC800 CL4 Extreme Edition | Sapphire Radeon HD4850 | Chieftec 450W | Western Digital 640GB SATAII | NEC AD-7243S SATA LabelFlash | Asus Xonar DX/XD | Razer DeathAdder | Razer Lycosa Mirror Special Edition | LG Flatron W1934S | Saitek R220 Digital | Logitech X-540 | Logitech Clear-Chat
Awatar użytkownika
pershing444
 
Posty: 637
Dołączenie: 20 Maj 2008, 19:43
Pochwały: 8



Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości