• Ogłoszenie:

Red bull x-fighters stadion miejski w poznaniu

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Red bull x-fighters stadion miejski w poznaniu

Postprzez dresik 15 Lip 2011, 22:15

witam mam zamiar jechac na Red Bull X-Fighters

STADION MIEJSKI W POZNANIU

i mam pytanie w sprawie biletów jakie wybrać żeby był najlepszy widok.. wiadomo droższe.. :) ale znać życie ze tor będzie ustawiony ze zakręcać będą jak ustawione są bramki..wiec chyba nie oplaca sie kupywasc za bramkami..??co wy sadzicie??
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Red bull x-fighters stadion miejski w poznaniu

Postprzez kolekcjoner22 16 Lip 2011, 13:33

Lepiej się pośpiesz ,bo u mnie większość co jedzie ,ma już bilety w zeszłym tygodniu im pocztą poprzychodziły i nie wiadomo jakie miejsca masz wolne :D. jan ie jade na bułgarską bo strajkuje stadion jest dla LECH-a :D a nie dla motorów jakiś i Lech dopiero u siebie przez to z Wisłą zagra :/ tyle musze czekać by Lecha zobaczyć :/
Telefon: Sony Xperia 1 II.
Komputer: Laptop Lenovo IdeaPad G500H, iPAD Air 2 + Internet INEA Światłowód 1 Gbit
Odtwarzacze: DVD Samsung P 184.
Konsola: Playstation 2, Xbox 360, Plastation 4, Xbox Series X.
Telewizor: PANASONIC TX-GX600E 55' + Cyfrowy Polsat.
Awatar użytkownika
kolekcjoner22
~user
 
Posty: 234
Dołączenie: 09 Sty 2011, 13:12
Pochwały: 2



Red bull x-fighters stadion miejski w poznaniu

Postprzez Jasinek 16 Lip 2011, 15:38

kolekcjoner22 napisał(a):jan ie jade na bułgarską bo strajkuje stadion jest dla LECH-a

W Polsce nie mamy zbyt wielu miejsc na urządzanie takich imprez masowych jak RedBull XFighters. Trzeba poświęcić stadiony. "Poświęcić" a przy okazji dać nieźle zarobić, ściągnąć ludzi i rozwijać się. Przywędrowanie tych zawodów do Polski oceniam na wielki plus. Nie możemy żyć wyłącznie piłką nożną i to do tego na kiepskim poziomie. Sporty w Polsce (a przy okazji kultura) musi iść do przodu. Nie można się ograniczać.

W Poznaniu nietstey nie będę. Planowałem pojawienie się na Stadionie Narodowym, no ale zostało przeniesione. Trudno. Myślę że będzie jeszcze dużo okazji :)
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Red bull x-fighters stadion miejski w poznaniu

Postprzez kolekcjoner22 16 Lip 2011, 18:06

No tak to niech pogodzą to i to ,i dlaczego Poznań i jeszcze na sierpień jak liga rusza ! ciekaw jestem czy był by w Poznaniu stadion gdy by był tam klub Piłkarski LECH :) i jakie barwy ma stadion. :)
Telefon: Sony Xperia 1 II.
Komputer: Laptop Lenovo IdeaPad G500H, iPAD Air 2 + Internet INEA Światłowód 1 Gbit
Odtwarzacze: DVD Samsung P 184.
Konsola: Playstation 2, Xbox 360, Plastation 4, Xbox Series X.
Telewizor: PANASONIC TX-GX600E 55' + Cyfrowy Polsat.
Awatar użytkownika
kolekcjoner22
~user
 
Posty: 234
Dołączenie: 09 Sty 2011, 13:12
Pochwały: 2



Red bull x-fighters stadion miejski w poznaniu

Postprzez biernas 22 Lip 2011, 11:55

kolekcjoner22, mnie zdenerwowało to, że na "Lechu" murawa była wielokrotnie wymieniana i jest ciągle w bardzo kiepskim stanie. Na Red Bull'a nie jadę, ale wyczytałem w necie że to właśnie organizatorzy mają zapłacić za kolejną wymianę murawy przy Bułgarskiej ;) Ale na mecz z Wisłą raczej pojadę :)
AMD Phenom II X4 955 BE 3.6GHz + SilentiumPC Spartan HE 924 || AsRock 970 Pro3 || GoodRam DDR3 PC1333 8192MB CL9 || MSI NVIDIA GeForce GTX 950 2048MB || Samsung 500GB HD502HJ || DVD-REC Sony Optiarc AD-5260S SATA || Tacens Prior Limited Edition || SilentiumPC Vero L1 500W v2 || Windows 10 x64 Professional || PS2 FAT || PS4 Slim 500gb
Awatar użytkownika
biernas
~user
 
Posty: 779
Dołączenie: 04 Sty 2009, 20:20
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 19



Red bull x-fighters stadion miejski w poznaniu

Postprzez uniwersal 22 Lip 2011, 14:21

Nie wiem czy byłbym zadowolony gdyby taka impreza odbywała się na naszym stadionie, nie o tym jednak chciałem :)

Myślę, że tego rodzaju imprezy powinny w Polsce być organizowane częściej, bardzo chętnie bym pojechał - niestety grafik nie pozwala :/ Wybór miejsca nie jest chyba aż tak ważny - widok i tak powinien być dobry. Jeśli miałbym doradzać, pewnie wybrałbym trybunę boczną, nie jedną z tych stających za bramką.

napiszcie jak było!
uniwersal
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 15 Lip 2011, 12:55



Red bull x-fighters stadion miejski w poznaniu

Postprzez dresik 07 Sie 2011, 23:00

wiecie może czy jest gdzieś do ściągnięcia transmisja Red Bull X-Fighters z Poznania?? bo szukam i nigdzie nie mogę znalesc
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości