• Ogłoszenie:

odnośnie nagrywarki dvd

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

odnośnie nagrywarki dvd

Postprzez Kolosław 16 Lis 2007, 18:13

Słuchajcie, planuję kupić sobie xbox 360 i wypalać na niego gierki z netu... Problem w tym, że nie mam nagrywarki... Znalazłem w miarę tanie i przystępne narzędzie http://allegro.pl/item269702007_nagrywarka_dvd_sony_dvd_100_ok_.html Stąd moje pytanie. Czy ta nagywarka wypali mi płytkę którą będzie czytał xbox, spatchowany oczywiście :D :?:

EDIT

Aha i jeszcze jedno pytanko... Xbox 360 czyta płyty DVD-DL, patrzyłem w Internecie i jedna płytka kosztuje 10 zł :wow: Czyli takich z Auchana DVD za 1 zł nie będzie odtwarzał??
Celeron 2.0 Ghz, 512 ram, Radeon 9550. Yeah
Awatar użytkownika
Kolosław
~user
 
Posty: 170
Dołączenie: 29 Gru 2005, 17:10
Miejscowość: Katowice



Postprzez Michal_Gluszyca 16 Lis 2007, 20:19

Kolosław napisał(a):Czyli takich z Auchana DVD za 1 zł nie będzie odtwarzał??


Jeżeli nie są DVD +/-DL to nie.


Kolosław napisał(a):Czy ta nagywarka wypali mi płytkę którą będzie czytał xbox, spatchowany oczywiście Very Happy Question


wg mnie nie, nie widze tam żadnej takiej informacji..jest napisane tylko, ze odsługuje DVD, a to nie jest równoznacze z tym że robi to też z dvd+-dl, prawda? :)
Awatar użytkownika
Michal_Gluszyca
~user
 
Posty: 686
Dołączenie: 22 Kwi 2006, 13:13
Pochwały: 9



Postprzez Kolosław 16 Lis 2007, 20:26

Dzwoniłem już do kolesia, powiedział że chyba tak (odtwarza DL) i że jeszcze sprawdzi... Zobaczymy jak to będzie. Jeśli nie będzie odtwarzał to się zdenerwuje :D
Celeron 2.0 Ghz, 512 ram, Radeon 9550. Yeah
Awatar użytkownika
Kolosław
~user
 
Posty: 170
Dołączenie: 29 Gru 2005, 17:10
Miejscowość: Katowice



Postprzez jarek* 17 Lis 2007, 00:33

Kolosław napisał(a): powiedział że chyba tak

jak sam nie wie czym chandluje to daruj sobie współprace z gościem
i kup np taką http://www.komputronik.pl/Napedy_optyczne/DVD_RW_/_DVD_RW/Pioneer/Pioneer_DVD_/_RW_DVR_112D_bulk_black/pelny,id,37599/
mysle że jeśli możesz sobie pozwolic na xboxa360 to 100zł to nie bedzie wielkim problem a tu masz naprawde przyzwoity sprzet i gwarancje
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Postprzez Kolosław 17 Lis 2007, 11:20

Kolo nie używał tej nagrywarki, tylko sprawdził czy nagrywa, a ja już ją wylicytowałem. Powiedział, że sprawdzi w informacjach od prodcenta, ja sam pokusiłem się o sprawdzenie innej nagrywarki, którą wystawił za tą samą cenę i nagrywała DL x4, także myśle, że ten sprzęt co ja wylicytowałem też będzie nagrywał, a jak nie to poproszę oto, żeby wysłał mi to drugą nagrywareczkę co nagrywa DL :D
Celeron 2.0 Ghz, 512 ram, Radeon 9550. Yeah
Awatar użytkownika
Kolosław
~user
 
Posty: 170
Dołączenie: 29 Gru 2005, 17:10
Miejscowość: Katowice




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości