• Ogłoszenie:

System nie wykrywa karty sieciowej

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

System nie wykrywa karty sieciowej

Postprzez mroofek 10 Cze 2013, 23:34

reklama
Witam,

Dzisiaj rano, gdy włączyłem komputer okazało się, że nie mogę nawiązać połączenia z internetem.
Klikam rozwiązywanie problemów i diagnostyka pokazuje komunikat:
"system windows nie wykrył prawidłowo zainstalowanej karty sieciowej. Jeśli masz kartę sieciową, koniecznie jest ponownie zainstalowanie sterownika"
klikam "dalej" a tam: Znalezione problemy :system nie może znaleźć sterownika karty sieciowej; wykryty i tutaj symbol wykrzyknika w trójkącie ostrzegawczym

próbowałem wyłączyć kartę sieciową i ponownie ją włączyć, ale okazało się, że system karty nie wykrywa.
Przeinstalowałem sterowniki od LAN ze strony producenta i niestety nic
Przeinstalowałem sterowniki All_in_1 , no i niestety nic...

Dodam, że od wczoraj nic nie kombinowałem w systemie i problem pojawił się samoistnie. Z dziwniejszych rzeczy to była burza w nocy i mogła mi się karta sfajczyć, ale wyłączyłem komputer z listwy zanim na dobre się rozkręciła

Mam win7 bez service packa.
płyta główna asrock A780GXH/128
karta sieciowa Realtek RTL8111DL

Czy ktoś może mi pomóc? dostęp do neta jest mi potrzebny do pracy... ciągłe przenoszenie plików na pendrivie jest strasznie uciążliwe

tutaj link do pełnego info mojej płyty http://www.asrock.com/mb/AMD/A780GXH128M/index.pl.asp

Dodano 14.06.2013 14:04:18:
Temat już można zamknąć.
Karta chyba faktycznie była uszkodzona przez burzę, bo założenie nowej karty rozwiązało problem, a stara karta dla systemu nie istnieje.
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości