• Ogłoszenie:

C'est la vie...

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

C'est la vie...

Postprzez fluid 02 Sie 2008, 22:54

reklama
nadchodzi taki moment gdzie wszystko zaczyna sie zmieniac, "ewoluowac"
dla niektorych z nas ten moment nadszedl...
nie mam zamiaru sie wglebiac w detale bo nawet ich sam do konca nie znam (interesujace nieprawdaz? - zebym ja o czyms na forum nie wiedzial...)
z forum znika bezpowrotnie kilka osob ktore tworzyly przez dlugi czas i ksztaltowaly esencje tego forum - osoby takie jak Mutopompka, Dzidek, Precel, Red czy ja sam
nie moge sie wypowiadac za innych wiec bede mowil tylko za siebie
zawsze mialem duza gebe i nie potrafilem jej trzymac zamknietej - nie kazdemu sie to podobalo
jezeli mi sie cos nie podoba to o tym mowie i to rowniez sie nie podobalo...
nie mnie oceniac czy usuniecie 4 czy 5 osob z adminow/moderatorow to dobra decyzja bo to WY ocenicie za jakis czas...

bylem chamski??? - na pewno tak
zawsze musialem miec ostatnie zdanie??? - praktycznie zawsze

jednak uwazam ze byly osoby ktore uwazaly moje postepowanie za sluszne i wlasnie dla tych osob
robilem to co robilem chociaz nie raz mialem ochote rzucic to w cholere
jednak zawsze myslalem ze jest jakis sens w tym co robie - okazalo sie ze jednak go nei ma


forum wyrwalo mi kawal z zyciorysu, prawie 4 lata - to szmat czasu
wiem ze przez ostatnie pol roku (a moze i wiecej) malo kiedy bylem na forum ale nie zmienia to postaci rzeczy ze wciaz gdzies tam bylem...
niestety odchodzac (badz raczej zostajac do tego zmuszonym) nie mam w sercu rozterek niz kiedy zrobilbym to sam...


ktos kiedys napisal ze nie wyobraza sobie forum bez pewnych osob - nie wnikam czy ja bylem wymieniony (w myslach) wsrod tych osob jednak tak sie czulem
teraz widze ze jednak jestem sobie w stanie wyobrazic forum bez...wpisz sobie sam odpowiedni nick

nie mam zamiaru sie juz raczej udzielac na forum i jak to napisal Reveler - wpadne tu tylko raczej hobbystycznie.

chcialem podziekowac wszystkim ktorych poznalem przez te blisko 4 lata i z ktorymi w jakis sposob sie czlowiek zaprzyjaznil


pozdrawiam
fluid
user-mod-admin-user...
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



C'est la vie...

Postprzez JarekMk 02 Sie 2008, 23:02

Cinek zachowałeś się jak ja :) Ale na forum świat się nie kończy, a po 2 co to za różnica jaką masz rangę? Liczy się wiedza.

Pzdr!
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



C'est la vie...

Postprzez fluid 02 Sie 2008, 23:04

nie zachowalem sie jak ty bo ja nie nawywijalem glupot :wink:
po prostu zostalo zrobione cos co bylo wbiciem noza w plecy
a to co ja napisalem jest niczym w porownaniu do tego co ty pisales na innych forach - tak wiec troche obiektywizmu prosze
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



C'est la vie...

Postprzez Precel 02 Sie 2008, 23:07

Ja tez chciałem podziękować wszystkich za te prawie 3,5 roku które z wami spędziłem szczególnie tych wiele nieprzespanych nocy

Szkoda ze zegnam sie w takim sposób ale tak jakoś wyszło nie do konca z mojej winy ...

oficjalnie proszę o zdjęcie mi rangi zasłużony

pozdrawiam tych ktorych mialem okazje poznac osobisci i tych ktorych tylko przez gg/skype/tlen
zycze wam jak najlepiej

videant consules, ne quid res publica detrimenti capiat

pozdrawiam
Precel vel Damian
user-wsparcie-mod-junior admin-user
Dołączenie:
29.04.2005 02:14:25
Ostatni post:
04.08.2008 15:22:24
dziękuje za wspaniałe chwile... ale trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym
to by było na tyle....
verba volant, scripta manent !
Awatar użytkownika
Precel
^zasłużony
 
Posty: 10223
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 02:14
Pochwały: 639



C'est la vie...

Postprzez JarekMk 02 Sie 2008, 23:18

fluid napisał(a):nie zachowalem sie jak ty bo ja nie nawywijalem glupot :wink:

Nie pisałem głupot :P
fluid napisał(a):a to co ja napisalem jest niczym w porownaniu do tego co ty pisales na innych forach

Oj temat rzeka ale swoich racji trzymał się będę :P
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



C'est la vie...

Postprzez fluid 02 Sie 2008, 23:20

Jarek napisał(a):Nie pisałem głupot



ojjjj bo zaraz screena wkleje....
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



C'est la vie...

Postprzez fibi07 02 Sie 2008, 23:26

szkoda że tak się stało. została w sumie wyrzucona elita forum. szkoda.
Ostatnio edytowany przez fibi07, 03 Sie 2008, 00:30, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
fibi07
~user
 
Posty: 2008
Dołączenie: 21 Maj 2006, 12:55
Pochwały: 58



C'est la vie...

Postprzez jarek* 02 Sie 2008, 23:26

fluid napisał(a):ojjjj bo zaraz screena wkleje....

może należałoby to zrobić :/
nigdy nie wyjaśniłeś dlaczego Jarek a potem DOA wylecieli
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



C'est la vie...

Postprzez mroofek 02 Sie 2008, 23:26

bardzo dziwne rzeczy sie na forum dzieją i myśle ze to nie w porządku ze coś co było dobre przez tyle lat w ciągu kilku dni odwrócone jest do góry du pą bez zdania wyjaśnienia dlaczego...

Fluid fajnie jakbyś wpadał dalej na forum ( nie tylko ty, ale oczywiście też inni NIESTETY byli modowie i admini) ale nie zdziwie sie jesli rzeczywiście rzucisz to w cholere, bo odwołanie Was i to taki sposób że nawet Wy niewiecie za co wydaje mi sie posunięciem GŁUPIM i pozbawionym jakiegokolwiek sensu.
pozdrowienia dla Was

w szczególności pozdrowienia dla Tomaszka => dziadka i BZIKA bo tylko Oni zawsze traktowali wszystkich tak samo nie zależnie od rangi czy stażu na forum, a oceniali usera na podstawie jego wypowiedzi (bez obrazy dla pozostałej załogi, takie są moje odczucia),
Wy poprostu robiliście swoją robote więc osobiście Wam dziękuje za to że poświęcaliście swój prywatny czas za nic... w zasadzie
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



C'est la vie...

Postprzez fluid 02 Sie 2008, 23:28

jarek* napisał(a):może należałoby to zrobić nigdy nie wyjaśniłeś dlaczego Jarek a potem DOA wylecieli


ten temat nie sluzy do wyjasniania watpliwosci tudziez odpowiedzi na pytania tylko sluzy temu abym sie pozegnal i napisal w dwoch slowach co i dlaczego

chcesz wiedziec dlaczego wczesniej jarek wylecial a pozniej doa? - mecz administracje forum
ja juz nie mam uprawnien by na te pytania odpowiadac
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



C'est la vie...

Postprzez jarek* 02 Sie 2008, 23:30

mroofek napisał(a):BZIKA


Jak juz emo napisał --> BZIKU odszedł sam nie wierzysz zapytaj na PW

Dodano 02.08.2008 23:33:21:
fluid napisał(a):chcesz wiedziec dlaczego wczesniej jarek wylecial a pozniej doa? - mecz administracje forum

z tego co się dowiedziałem jeszcze przed tymi zmianami Ty byłes przyczyną i ich wylotu

administracja obecna gdyby miała do nich waty za podobno pisanie bzdur na innych forach jako byłych modów znów by ich zbanowała
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



C'est la vie...

Postprzez mroofek 02 Sie 2008, 23:33

jarek* napisał(a):Jak juz emo napisał --> BZIKU odszedł sam nie wierzysz zapytaj na PW


nie widziałem że emo już to wyjaśnił - w takim razie sory, nie mniej jednak to własnie o BZIKu myśle
DODANO:
(o przepraszam, zapomniałem wymienić RED'a i MOTOPOMPKE )
Ostatnio edytowany przez mroofek, 02 Sie 2008, 23:36, edytowano w sumie 1 raz
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



C'est la vie...

Postprzez AragornXT 02 Sie 2008, 23:35

Również uważam, że takie zagranie nie było fair wobec tych, którzy wylecieli z ekipy. Setki, tysiące godzin spędzonych dla forum, tysiące napisanych postów... wszystko bezinteresownie, ku uciesze setek użytkowników, którym się pomogło. Nie tak powinny skończyć autorytety...
Awatar użytkownika
AragornXT
~user
 
Posty: 934
Dołączenie: 02 Lip 2006, 17:29
Pochwały: 56



C'est la vie...

Postprzez fluid 02 Sie 2008, 23:36

jarek* napisał(a):z tego co się dowiedziałem jeszcze przed tymi zmianami Ty byłes przyczyną i ich wylotu


a to ci ciekawostka
sprawdz wwoje zrodla bo cie oszukuja
o ile to ja osobiscie wywalilem doa (i nie wypieram sie tego) to zapewniam cie ze nie ja wyrzucilem jarka
nie wierzysz?? - zapytaj sie samego zainteresowanego czyli jarka
i po raz kolejny powtarzam

fluid napisał(a):ten temat nie sluzy do wyjasniania watpliwosci tudziez odpowiedzi na pytania tylko sluzy temu abym sie pozegnal i napisal w dwoch slowach co i dlaczego


Dodano 02.08.2008 22:37:31:
jarek* napisał(a):Jak juz emo napisał --> BZIKU odszedł sam nie wierzysz zapytaj na PW


ja bym sie zapytal na twoim miejscu Bzika bo to ze odszedl sam jest prawda ale byly ku temu jakies powody...
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



C'est la vie...

Postprzez JarekMk 02 Sie 2008, 23:41

fluid napisał(a):to zapewniam cie ze nie ja wyrzucilem jarka
nie wierzysz?? - zapytaj sie samego zainteresowanego czyli jarka

Prawda, Mateusz dał mi moda i dał mi bana - albo tomek nie pamiętam już - nie ważne teraz.
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



C'est la vie...

Postprzez reckomar 02 Sie 2008, 23:46

Stara Wiara. :x
No stara prawda nie kłamie... pewnie.
"Jak nie wiadomo ocb,to chodzi o... " ?
Hej Laski... dajcie znać jak znajdziecie jakieś wspólne miejsce w tym dziwnym świecie online... nie chcę tracić kontaktu na zawsze,chociaż każdy z Nas poszedł gdzieś w bok,i ostatnio praktycznie nie mamy ze sobą kontaktu.
papa.. gdzies tam :wink:
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



C'est la vie...

Postprzez prog 03 Sie 2008, 08:10

programosy bez marcina to nie programosy :(
C2D E8400 3GHZ + Pentagram Freezone HP-120 ALCu, Asus P5Q SE /intel P45/, A-Data 2x2GB CL4 Extreme Edition, Sapphire Radeon HD4870 512mb/256bit DDR5, WD 640GB SATA, Lite-ON Super AllWrite DVD SATA, Chieftec 500W, Samsung 2032BW Black 20', Vista Ultimate x64
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor...
Awatar użytkownika
prog
~user
 
Posty: 4043
Dołączenie: 23 Mar 2005, 22:02
Miejscowość: /home/prog/
Pochwały: 232



C'est la vie...

Postprzez Dementor 03 Sie 2008, 09:25

Jeden z najlepszych userów-adminów odchodzi. Bardzo duzo sie nauczyłem sie od ciebie Fluid i zawdzieczam ci duzo.Pozdro Ziomek

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać?
Lepiej swe życie zmień!
Awatar użytkownika
Dementor
~user
 
Posty: 3475
Dołączenie: 23 Paź 2006, 22:39
Miejscowość: SŁUPSK *Pomorskie
Pochwały: 192



C'est la vie...

Postprzez tm72 03 Sie 2008, 10:23

Witam,

faktycznie się narobiło. Stary człowiek i "morze" się rozchorować od takiej ilości zmian, a w szczególności zmian personalnych. Ubolewam nad taką polityką kadrową gdzie „wykosiło” się mądre głowy, a na pomoc z Ich strony zawsze można było liczyć (chwała dla tych, którzy pozostali) . I tak jeszcze od siebie, patrząc z przestrzeni lat na forum, mam poważny dylemat czy aby te zmiany dążą ku lepszemu! Wiem że nie jestem tutaj kimś szczególnym ale każdy ma prawo do wyrażania swoich spostrzeżeń, opinii. To co widać na dzień dzisiejszy budzi we mnie pewien niesmak. Pozdrawiam Tomasz
Awatar użytkownika
tm72
~user
 
Posty: 1306
Dołączenie: 02 Sie 2004, 09:37
Miejscowość: Tychy/Mississauga
Pochwały: 48



C'est la vie...

Postprzez t0d 03 Sie 2008, 11:19

a ja napiszę krótko: witam wśród plebsu :D

działania władzy oceni bóg (ifexists) i historia a my sobie możemy co najwyżej popatrzeć

teraz może inni też zrozumieją, dlaczego nie ważne są pochwały, kolorowy nick itd - bo i tak na nic się to zdaje
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Następna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości