• Ogłoszenie:

kwestia sb

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

Kwestia Sb

Postprzez skowrona 16 Lip 2008, 10:14

reklama
Po wczorajszej kłótni wpadłem na pomysł by na SB mogli pisać użytkownicy z co najmniej rocznym stażem ponieważ to zwykle nowi wprowadzają tam zamieszanie i niepotrzebne kłótnie. A tak po roku człowiek zdąży okrzepnąć poznać dokładnie zasady użytkowników ich poczucie humoru itp :roll:
A SB właśnie daje wspaniałą atmosferę na tym forum 8)

Dlatego moim zdaniem to będzie najlepsze rozwiązanie
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Postprzez mati43 16 Lip 2008, 10:38

skowrona popieram pomysł ponieważ młodsi (stażem) userzy wprowadzają zamieszanie, i nie znają "naszego" poczucia humoru które jest co najmniej specyficzne :o które może czasem obrazić jakąś osobe :)
Awatar użytkownika
mati43
~user
 
Posty: 1239
Dołączenie: 13 Sty 2006, 18:17
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 25



Postprzez Jasinek 16 Lip 2008, 10:44

mati43 napisał(a):młodsi (stażem) userzy wprowadzają zamieszanie, i nie znają "naszego" poczucia humoru które jest co najmniej specyficzne które może czasem obrazić jakąś osobe

Nieprawda bo ja mam półroczny staż <lol>
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez Puma 16 Lip 2008, 10:44

Wykluczone, nie twórzmy sb dla wybranych a do tego ta propozycja dąży. To samo można powiedzieć o forum, to i to ma służyć ogółowi a nie wybranym.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez kajtekjr 16 Lip 2008, 10:48

Pomysł jak najbardziej chybiony... Tak jak Puma napisał, forum jest dla wszystkich i SB również (no wykluczając tych którzy maja wyłączone SB, ale sami sobie na to zasłużyli ;) )
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Postprzez I-See-U 16 Lip 2008, 10:49

teraz ci co są tutaj ponad rok to będą popierać a reszta zaprzeczać
teraz ja OBIEKTYWNIE patrząc sądze że takiego chorego pomysłu od mojej kadencji na forum to jeszcze nie było....

Ja jestem na forum bardzo krótko ale np.
skowrona napisał(a):A tak po roku człowiek zdąży okrzepnąć poznać dokładnie zasady użytkowników ich poczucie humoru

człowieku, nie mam obowiązku aby poznawać Twoje poczucie humoru bądź jakieś zasady ? no właśnie jakie zasady ja mam poznawać ? Zasada którą kieruje sie na forum jest zawarta w Regulaminie i tego sie trzymam.
I nie gadajcie tutaj bzdur że młodzi robią zamieszanie bo oglądam SB często i widze jak ci z rocznym "stażem" siedzą i floodują pisząc głupoty.
Jeszcze raz napisze że dla mnie to bardzo idiotyczny pomysł a alternatywą jego powinno być karanie z osobna tych którzy na to zasłużyli
Image
Awatar użytkownika
I-See-U
~user
 
Posty: 289
Dołączenie: 12 Sty 2008, 20:30
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 23



Postprzez pershing444 16 Lip 2008, 12:35

Popieram Cie I-See-U, wg mnie wszyscy powinni moc pisac na SB, ale kazdy z rozwagą, a nie ze napisze byle co aby napisac... przygladam sie SB, dwa razy w zyciu napisalem, ale nawet Ci co sa dlugo na forum to pisza takie brednie i bez sensowne zarty ze to szkoda czytac... Ci co nie potrafia sie zachowac - zakaz pisania na SB, i moze to ich czegos nauczy, wg mnie pomysl zdecydowanie zly, pzdr
AMD Phenom II X3 720 /2.8GHz | AsRock A780GHX/128M | A-Data 4GB PC800 CL4 Extreme Edition | Sapphire Radeon HD4850 | Chieftec 450W | Western Digital 640GB SATAII | NEC AD-7243S SATA LabelFlash | Asus Xonar DX/XD | Razer DeathAdder | Razer Lycosa Mirror Special Edition | LG Flatron W1934S | Saitek R220 Digital | Logitech X-540 | Logitech Clear-Chat
Awatar użytkownika
pershing444
 
Posty: 637
Dołączenie: 20 Maj 2008, 19:43
Pochwały: 8



Postprzez Avenger 16 Lip 2008, 13:01

skowrona A jak użytkownik może nauczyć się waszego poczucia humoru, w izolacji jaką mu zafundujesz :?:
Avenger
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 28 Lis 2007, 14:55
Pochwały: 12



Postprzez skowrona 16 Lip 2008, 13:04

Avenger
przecież czytać sb może :roll: Dobra nie jest to pomysł idealny to może coś takiego
Pierwsza przewinienie
tydzień bez SB
Drugie
miesiąc bez Sb
trzecie
Ban na stałe
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Postprzez Mike 16 Lip 2008, 13:06

skowrona, to władza ustala rodzaj oraz długość kary, więc wystarczy tego typu 'pomysłów'
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Postprzez AragornXT 16 Lip 2008, 13:12

Mike013 napisał(a):skowrona, to władza ustala rodzaj oraz długość kary, więc wystarczy tego typu 'pomysłów'

jednakże pamiętaj, że to są tylko propozycje i to władza decyduje, czy korzystać z nich, czy też nie.
Jeśli według Ciebie ma być dość pomysłów, to uważam, że ten dział nie ma racji bytu.
Awatar użytkownika
AragornXT
~user
 
Posty: 934
Dołączenie: 02 Lip 2006, 17:29
Pochwały: 56



Postprzez Mike 16 Lip 2008, 13:14

mika150
Mike013 napisał(a):więc wystarczy tego typu 'pomysłów'

czytaj ze zrozumieniem :!:
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Postprzez AragornXT 16 Lip 2008, 13:21

Ustalać, ustala, ale nie może korzystać z pomysłów przeciętnych użytkowników?
z mojej strony - koniec ot
Awatar użytkownika
AragornXT
~user
 
Posty: 934
Dołączenie: 02 Lip 2006, 17:29
Pochwały: 56



Postprzez skowrona 16 Lip 2008, 13:22

Mike013 napisał(a):skowrona, to władza ustala rodzaj oraz długość kary,

tak tylko chodzi o to żeby reguły były jasne i jednakowe dla wszystkich
a nie są
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Postprzez Magik 16 Lip 2008, 13:53

Witam

jako, że zostałem wciągnięty wczoraj w tą akcję na SB, dosłownie sciagniety bo z łóżka :wink: gg az mi sie wieszalo od zdegustowanych postawa niektorych userow "spokojnych uzytkownikow", i jako ze konsekwencje Jasinek i Fire_ poniesli za moim przykazaniem, pragne pwoeidziec iz,.................


mika150 napisał(a):jednakże pamiętaj, że to są tylko propozycje i to władza decyduje, czy korzystać z nich, czy też nie.
Jeśli według Ciebie ma być dość pomysłów, to uważam, że ten dział nie ma racji bytu.


nie w tym kontekscie byla wypowiedz Mariusza

skowrona napisał(a):tak tylko chodzi o to żeby reguły były jasne i jednakowe dla wszystkich
a nie są


http://forum.programosy.pl/rules.php

Kod: Zaznacz wszystko
ShoutBox - SB)
- na SB obowiazuje taki sam regulamin jak na forum, a dodatkowo:
- nie można podawać żadnych linków w obojętnie jakiej postaci,
- nie używamy cytatów w postaci cudzysłowia ( '' .... '' ) - psuje to wyglad SB i post staje sie nieczytelny,
- zakaz podawania cracków, seriali,
- przesadne używanie emotek,
- zakaz spamowania i wyrażania się w sposób nieetyczny.

Nieprzestrzeganie powyższych ustaleń odnosnie SB będzie prowadzić do:
- tymczasowego zakazu pisania
- tymczasowego braku dostępu do SB
- całkowity zakaz na SB
- BAN na forum



Jako, ze obaj delikwenci wprowadzili ogolny zamet na SB, + pare mniejszych wykroczen skorzystalem z opcji tzw. widelek, czyli w zaleznosci od rangi przewinienia maja urlop od SB----->w tym przypadku sa to 2 dni


mati43 napisał(a):skowrona popieram pomysł ponieważ młodsi (stażem) userzy wprowadzają zamieszanie, i nie znają "naszego" poczucia humoru które jest co najmniej specyficzne :0 które może czasem obrazić jakąś osobe




skowrona napisał(a):Po wczorajszej kłótni wpadłem na pomysł by na SB mogli pisać użytkownicy z co najmniej rocznym stażem ponieważ to zwykle nowi wprowadzają tam zamieszanie i niepotrzebne kłótnie. A tak po roku człowiek zdąży okrzepnąć poznać dokładnie zasady użytkowników ich poczucie humoru itp Rolling Eyes
A SB właśnie daje wspaniałą atmosferę na tym forum Cool

Dlatego moim zdaniem to będzie najlepsze rozwiązanie


nie ma na to miejsca z chociazby racji tego, iz forum jest dla akzdego od lat 5 do 95, i nie bedzie wprowadzana zadna blokada :arrow:

to nie stan wojenny :arrow: tym bardziej prywatne forum kogokolwiek :arrow:

Pozdrawiam
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Jasinek 16 Lip 2008, 14:03

emo Magik napisał(a):Jako, ze obaj delikwenci wprowadzili ogolny zamet na SB

Sory bardzo ale nie nazywaj mnie delikwentem :!: :evil:
A i następnym razem jak zerwiesz się z łóżka to dobrze zapoznaj się z sytuacją bo akurat ja nie wprowadziłem żadnego zamętu. I poleciałeś na łatwiznę. Ban i po sprawie...


edit by D!

Słownik języka polskiego

delikwentem :arrow: inaczej winowajca
i nie podważaj decyzji moderatora, tym bardziej pomocnika ktory zglosil iz robisz zadyme na SB
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez mati43 16 Lip 2008, 14:42

Po przeczytaniu wszystkich postów nie wiem co myśleć z jedniej strony skowronek ma racje a z drugiej wszyscy mają prawo pisać. Ale zawsze jest opcja wyłącz sb kto nie chce czytać czasami głupich wypowiedzi to niech wyłączy sobei boxa i tyle :)


edit by emo

heheh....ja nie moge wylaczyc SB...gorzej musze czytac czasem te durnoty......coz taka
fucha :oops: :oops: :oops: 8)
Awatar użytkownika
mati43
~user
 
Posty: 1239
Dołączenie: 13 Sty 2006, 18:17
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 25



Postprzez Fire_ 16 Lip 2008, 15:47

skowrona chciał przeprowadzić rewolucje niestety marną i idiotyczną. Ja ze swojej strony po wczorajszym zamieszaniu gwarantuje, że już nigdy nie będę tyle pisał na SB- zresztą mogę na nim ogóle nic nie pisać i je wyłączyć.

skowrona, już widzę jak byś chciał wprowadzić kolejne zmiany np. możliwość zakładanie tematu pow. 10+ za pomoc itd. bez sensu. załóż sobie forum i porządź na nim.
"(...)Gdybym mówił językami wszystkich ludzi, a miłości bym nie miał, nikim bym nie był, stałbym się jak miedź brzęcząca i jak kamień brzmiący(...)"
Autor: Nieznany
Image
Awatar użytkownika
Fire_
 
Posty: 325
Dołączenie: 28 Cze 2008, 23:09
Miejscowość: 20°08'E 51°58'N
Pochwały: 15



Postprzez Xfire 16 Lip 2008, 15:59

Ja ze swojej strony po wczorajszym zamieszaniu gwarantuje, że już nigdy nie będę tyle pisał na SB- zresztą mogę na nim ogóle nic nie pisać i je wyłączyć.

Możesz pisać i nikt Ci tego nie broni, byleś nie prowokował kłótni i nie łamał regulaminu, bo przez to jest dużo gorsza atmosfera na forum
[b]MSI B75A-G43 || Intel Xeon E3 1240 v2 @3.4GHz||WD Blue 1000GB + WD Blue 500GB|| 24 GB Goodram 1333Mhz ||Chieftec 450W || Creative Soundblaster audigy || GeForce GTX1660 OC || Creative G500 ||
Awatar użytkownika
Xfire
~user
 
Posty: 1290
Dołączenie: 09 Wrz 2007, 12:09
Pochwały: 57



Postprzez Dzi@dek 16 Lip 2008, 16:01

SB zostaje jak w dotychczasowej formie.
Image Image
Dzi@dek
^zasłużony
 
Posty: 3854
Dołączenie: 11 Gru 2006, 20:18
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 210




Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości