• Ogłoszenie:

na temat postów,odpowiedzi oraz porad userów na forum...

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

Postprzez Lecter 05 Sty 2008, 20:45

reklama
Chitos napisał(a):Przecież to forum komputerowe, a nie o piłce nożnej. czy F1.

nie samym komputerem człowiek żyje :P

Pan W. napisał(a):moderatorzy będą sobie usuwać ostrzeżenia

Dlatego w ekipie rządzącej powinna być jedność a nie, że jeden drugiemu wali ostrzeżenia :?

Zip napisał(a):coś nie pasuje to komus to wyjazd proste czy ktos tu kogos trzyma na siłe ?

nie wiem po co takie teksty :roll:
Image
Image
Awatar użytkownika
Lecter
~user
 
Posty: 4616
Dołączenie: 26 Gru 2005, 17:00
Pochwały: 303



Postprzez BZIKU 05 Sty 2008, 20:52

mroofek napisał(a):Bziku ja się tylko dziwie po co ty zostawiłes ten temat otwarty

Po to zeby kazdy sie wyżalił i napisał co go boli...
Chitos napisał(a):A założyłem sobie taki o temat (patrz wyżej) i został on zamknięty z powodu:

A nie zauwazył jeden z drugim że w pog@duchach jest już luz,daliśmy sobie spokój,pozwalamy na wiele i reaguje sie raczej tylko na wulgaryzmy i
guma166 napisał(a):np. "Śmierdzą mi pachy, jaki użyć dezodorant"


Chitos napisał(a):Wtedy, również poruszyłbym kwestie mojego tematu ukazując tym samym niekompetencje władzy a co za tym idzie i całego forum

Taaaak?????
pewien cytacik....
Administratorzy i moderatorzy maja prawo do skasowania, przeniesienia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin i nie muszą tłumaczyć się nikomu ze swoich poczynań

Wtedy kiedy ten Twój temat o zwierzakach istniał usuwało się tonami takie tematy do kosza bo przeczyły one ideom forum komputerowego....Teraz jest juz luz i jak chcesz,załóz sobie taki temacik i pisz do woli....
Pan W. napisał(a):moderatorzy będą sobie usuwać ostrzeżenia

Pijesz do Eisu i Lukesha?????A czy może kapral postawić na bacznośc majora????Nie...i taka chierarchia istnieje na wielu forach....
niebieski - moze dac warna userowi badz pomocnikowi
mod - warn dla niebieskich, wsparcia i userow
admin - warn dla zielonych, niebieskich itd.....
Mimo że lubie eisu i mam z nim dośc bliski kontakt pozaforumowy-z przykroscią przyznaje że nie mógł dac warna Lukeshowi...
Jakby sie nie obrócić dupa i tak będzie z tyłu....Jeden bedzie za-inny przeciw...
Co do wytykania pisania postów Fluida nie mi to oceniać każdy pisze jak uważa.....
I żeby była jasnośc sytuacji....TO NIE JEST AKCJA WSZYSTKICH Z WŁADZY TYLKO MOJA INICJATYWA
Nigdzie nie napisano że wszyscy niebiescy,zieloni i czerwoni mają stosować to co ja napisałem.....
Wypowiadam wojne durnym postom,leniom,oftopom,bezsensownym odpowiedziom nie wnoszącym nic w treści do tematu zagadnienia...
Zaraz się rzuca odpowiedzi że ja mam mało postów,nie znam sie na wielu rzeczach itd.....
Odrazu odpowiadam:Kto popwiedział ze musze cos pisać???Że wogóle musze coś napisać?????Mogę sie nie znac na niczym-wystarczy że bedę pilnował porządku i już......
tm72 napisał(a):czywiście jedni odejdą, inni zajmą ich miejsca swoiste Perpetuum mobile aż do końca świata Władzy życzę wytrwałości,

Dzięki...Jezeli jednak będę widział że nie daje rady-poprostu poproszę MaTi-ego o zdjecie z funkcji i pójde sobie i już...
Chciałbym aby wróciły posty itp. sprawy z roku 2005-06 kiedy nie było tych poj....ych tematów szukasz....bla,bla I userów było sporo i w kilka miecsiecy szło sie naprawde wiele nauczyć...
Więc jak napisałem
BZIKU napisał(a):DAJĘ WSZYSTKIM TYDZIEŃ CZASU NA AKCEPTACJĘ POWYŻSZEGO BĄDŹ NIE....POTEM NIE BEDZIE JUZ TARYFY ULGOWEJ

I ani dnia wiecej......
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez fluid 05 Sty 2008, 21:18

lance87 napisał(a):Vandar do Twoich przykładów należałoby też dodać sprawę DOA,


powiem ci jesdno - nie znasz sytuacji, nie wiesz DOKLADNIE jak bylo wiec zrob mi przyjemnosc i zamknij sie bo kto jak kto ale ty NIC nie wiesz o tym jak to bylo i znasz sytuacje tylko z plotek i domyslow :roll: :roll:
zasada jest prosta - nie znaz tematu - milczysz a nie snujesz domysly
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez lance87 05 Sty 2008, 21:58

lance87 napisał(a):nie rozdrapujmy starych ran

także bez komentarza...
Intel C2D E4400 2GHz | Foxconn P35A | Patriot 2x1GB | Samsung 320GB SATA | nVidia GF8800GTS 320MB | Chieftec 560W DualXenon | DVD-RW Pioneer DVR-112B + DVR-RW LG 4167B | HP DJ3940 | Sony FDD 1.44 | Samsung 931BM 19" | Creative P5800 5.1 72W RMS | Gamepad SpeedLink Strike2 | A4Tech X-750BF | Logitech UltraX Media Keyboard | CoolerMaster Elite 331 | Win XP SP2 | Protected by Avira AntiVir + ThreatFire + Outpost Firewall + Spybot S&D
Awatar użytkownika
lance87
~user
 
Posty: 2547
Dołączenie: 11 Paź 2006, 16:02
Miejscowość: okol. Gliwic
Pochwały: 189



Postprzez fluid 05 Sty 2008, 22:04

także bez komentarza...


ja wlasnie czekam na komentarz odnosnie tego
jakbys chcial zostawic temat w spokoju to bys o tym nie wspominal - prawda??
mnie sie rozchodzi o jedno - piszesz o sytuacji z DOA tak jaky to wszyscy inni byli blee a on cacy, skad pytam sie po raz kolejny wiesz jak to bylo??
spisz z nim??
nawet jak z nim masz kontakt poza forum to znasz opis sytuacji TYLKO z JEDNEJ STRONY a zeby wyrobic sobie zdanie i opinie na jakis temat musisz znac argumenty OBU stron
tak wiec podtrzymuje swoja wypowiedz, ze zalosne jest wytykanie komus "bledu" nei znajac pelni sytuacji
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Dementor 05 Sty 2008, 22:10

dobra wracajac do topa
jestem za pomysłem bzika

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać?
Lepiej swe życie zmień!
Awatar użytkownika
Dementor
~user
 
Posty: 3475
Dołączenie: 23 Paź 2006, 22:39
Miejscowość: SŁUPSK *Pomorskie
Pochwały: 192



Postprzez kajtekjr 05 Sty 2008, 22:21

BZIKU napisał(a):I żeby była jasnośc sytuacji....TO NIE JEST AKCJA WSZYSTKICH Z WŁADZY TYLKO MOJA INICJATYWA
Nigdzie nie napisano że wszyscy niebiescy,zieloni i czerwoni mają stosować to co ja napisałem.....

No ale ja oswiadczam ze przyłacze sie do tej inicjatywy, bo mam dosyc durnych postów... :roll:
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Postprzez guma 05 Sty 2008, 23:08

fluid napisał(a):i zamknij sie

bez przesady panie Marcinie.
trzeba spokojniej i grzeczniej do ludzi to prędzej zrozumieją.
TU był Opis
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Postprzez Vandar 05 Sty 2008, 23:22

fluid napisał(a):nawet jak z nim masz kontakt poza forum to znasz opis sytuacji TYLKO z JEDNEJ STRONY a zeby wyrobic sobie zdanie i opinie na jakis temat musisz znac argumenty OBU stron

A więc może łaskawie przedstawisz swoją oficjalną wersję?
I tak wiem, że tego nie zrobisz i będziesz sie wykręcał, że to sprawy forum... ale skoro tak no to się nie czepiaj tego co myślą o tej sprawie userzy...
fluid napisał(a):i zamknij sie

Szczególnie należy unikać:
- wyrażania się publicznie w sposób wulgarny wobec innych użytkowników;

Administrator powinien raczej świecić przykładem... ale skoro admin obraża innych i robi OT to nie dziwcie się, że userzy idą w jego ślady...
And if you go, I wanna go with you.
And if you die, I wanna die with you...
Awatar użytkownika
Vandar
~user
 
Posty: 219
Dołączenie: 25 Lis 2006, 20:07
Pochwały: 6



Postprzez fluid 05 Sty 2008, 23:26

Vandar napisał(a):nie czepiaj tego co myślą o tej sprawie userzy...


myslec a wypowiadac sie to deczko roznica
MYSLEC to mozesz w glowie....


A więc może łaskawie przedstawisz swoją oficjalną wersję?
I tak wiem, że tego nie zrobisz i będziesz sie wykręcał, że to sprawy forum.


dokladnie
nie twoj interes i w zaden sposob cie to nei dotyczy
wiec MYSL sobie co cchesz ale zachowaj PRZEMYSLENIA ktore NIE SA POPARTE ZADNYMI FAKTAMI dla siebie
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Vandar 05 Sty 2008, 23:37

fluid napisał(a):wiec MYSL sobie co cchesz ale zachowaj PRZEMYSLENIA ktore NIE SA POPARTE ZADNYMI FAKTAMI dla siebie

A w przeciwnym wypadku co? Zbanujesz mnie bo nie siedzę cicho?? :roll:

A ty zachowaj dla siebie takie teksty jak ten
fluid napisał(a):powiem ci jesdno - nie znasz sytuacji, nie wiesz DOKLADNIE jak bylo wiec zrob mi przyjemnosc i zamknij sie bo kto jak kto ale ty NIC nie wiesz o tym jak to bylo i znasz sytuacje tylko z plotek i domyslow Rolling Eyes Rolling Eyes
zasada jest prosta - nie znaz tematu - milczysz a nie snujesz domysly


Bo to i tak nikogo nie rusza... Dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona - a nigdy nie będzie to nie rzucaj się do innych o to, że mają własną wersję, i tak a nie inaczej przedstawiają tą sytuację w swoich postach... A jak nie chcesz tego wyjaśnić to
fluid napisał(a):milczysz
And if you go, I wanna go with you.
And if you die, I wanna die with you...
Awatar użytkownika
Vandar
~user
 
Posty: 219
Dołączenie: 25 Lis 2006, 20:07
Pochwały: 6



Postprzez Avenger 05 Sty 2008, 23:37

fluid Ale to nie będzie przeszkodą aby userzy przestali spekulować na ten temat. Oni nie muszą mieć żadnych faktów i tak to będzie dla nich dobry temat do spekulacji, plotek oraz fałszywych oskarżeń
Avenger
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 28 Lis 2007, 14:55
Pochwały: 12



Postprzez fluid 05 Sty 2008, 23:38

UWAGA

NIE DOCIERALO PO DOBROCI POJDZIEMY DROGA BRUTALNIEJSZA
ZNUDZILO MI SIE TLUMACZENIE BANDZIE DZIECIAKOW DO KTORYCH SLOWO PISANIE NIE DOCIERA ZE SPRAWY MIEDZY MODERATORAMI/ADMINISTRACJA TO SA SPRAWY WEWNETRZNE I NIKOMU NIC DO TEGO
WIEC JA, JAKO TEN KTORY JEST ZAWSZE WREDNY I ZAWSZE TEN ZLY DAM WAM POWOD ABYSCIE TAK UWAZALI I MOGLI SOBIE POFLUGAC NA MNIE


OD TEJ PORY (5.01.2008 GODZ.22:37) KTOKOLWIEK WSPOMNI BADZ W JAKIKOLWIEK SPOSOB WCIAGNIE DO DYSKUSJI TEMAT WYRZUCENIA USERA DOA Z FUNKCJI MODA BADZ JEGO USUNIECIA Z FORUM Z MIEJSCA SAM POLECI Z FORUM
RADZE WZIASC SOBIE TO DO SERCA BO JA NIE MAM W ZWYCZAJU RZUCAC SLOW NA WIATR...
Ostatnio edytowany przez fluid, 05 Sty 2008, 23:53, edytowano w sumie 1 raz
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Vandar 05 Sty 2008, 23:52

<rotfl> <rotfl> <rotfl>
Dla ciebie to powinni osobną range zrobić - #ZOMO

fluid napisał(a):BO JA NIE MAM W ZWYCZAJU RZUCAC SLOW NA WIATR...

Bo i tak tylko grozisz i robisz OT...

Autor postu otrzymał pochwałę
And if you go, I wanna go with you.
And if you die, I wanna die with you...
Awatar użytkownika
Vandar
~user
 
Posty: 219
Dołączenie: 25 Lis 2006, 20:07
Pochwały: 6



Postprzez mroofek 06 Sty 2008, 01:14

Wiesz co Fluid ostatnimi czasy pokazujesz ze to co pisze Vandar to po części prawda.

Vandar napisał(a):A w przeciwnym wypadku co? Zbanujesz mnie bo nie siedzę cicho?? Rolling Eyes



Fluid napisał(a):nie bedziesz sobie ze mna gowniarzu pogrywal


fluid napisał(a):zrob mi przyjemnosc i zamknij sie

Wiele z Twoich wypowiedzi jest w mniejszym w większym stopniu OBRAŹLIWA dla osoby do której się zwracasz...
nie moge przytoczyć konkretnych przykładów bo jak chce zobaczyc twoje posty to wyskakuje"Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów" :roll:
Spodziewam sie że zaraz mi odpiszesz coś w stylu "następny mi wytyka jaki to ja jestem blee z wszyscy inni cacy". Bo jesteś chyba przekonany ze wszyscy wokól ciebie to idioci a ty jeden jesteś mądry ( wiem ze tego nigdy nie powiedziałeś, ale to moja opinia). poza tym zawsze ale to zawsze stawiasz sie w roli ofiary - kazdy na ciebie naskakuje ale ty sie bidny bronisz.
Każdy argument łącznie z tym który w tej chwili piszę potrafisz wykręcić do góry nogami zeby tylko postawić na swoim.

I wcale nie jest tak że pisze to bo Ciebie nie lubie- przeciwnie darzę Cię ogromnym szacunkiem za to co robisz dla forum i za wiedzę która posiadzasz, ale do cholery nie traktuj się jakbys stał wyżej od innych bo jestes modem. Mam na myśli to że dajesz warny i bany za rzeczy które sam robisz ( przykład masz w cytacie wyżej).
Ja w przeciwieństwie do niektórych (Dołączył: 10 Lip 2005) pamiętam trochę z życia forum i dobrze wiem jak było kiedys a jak jest teraz i chociaż nie pisze codzienie po 100 postów to jestem w stanie zauważyc że jeśli ci coś nie pasuje to piszesz wielce zdenerwowany czasami łamiąc regulamin
I zapamiętaj ze czy chcesz czy nie , czy prosisz o to czy przeciwnie- sobie tego nie życzysz to dla wielu uzytkowników jestes autorytem i będą cie naśladować : przykład
wystarczyło ze wtedy odezwałem się przeciwko temu co napisałeś a nie poszedłem tą drogą co inni i nie zacząłem sie śmiać z Wami a zironizowałes moja wypowiedź i nazwałeś obrońcą moralnośći.

To tyle z mojej strony i powtarzam jeszcze raz: Nie są to moje żale pisane przez łzy bo mi nic złego nie zrobiłeś, ani nie dałeś ostrzeżenia ani nie opieprzyłeś za coś czego rzekomo nie zrobiłem, ale to mnie razi więc WYRAżAM SWOJą OPINIę
Chociaż spodziewam się teraz Twojej odpowiedzi która szybko zamknie moje usta to zaryzykuje.

co do tematu który podałem jako przykład, w sparawie mk18 wstawiłem się w wiadomej sprawie a nie dlatego ze lubie AGROtuning (czyt. wiejski)
:wink:

jesli dostanę warna to sie z tym pogodzę bo pisze ot'a jak wielu w tym temacie , ale jak mnie zbanujesz tak jak Vandara to tylko potwierdzisz to co pisałem
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Postprzez BZIKU 06 Sty 2008, 01:45

Wiecie co..Nie staje za zadna ze stron......Ale powiem jedno....Zamiast sie zastanowić co robić-czy coś jeszcze dodac-zmienić-ująć kłócicie sie i załatwiacie prywatne sprawy i porachunki na forum...Wiecie co to jest PW?Jesli nie to zapraszam do skorzystania z FAQ;jesli tak-najwyższy czas zacząc tego uzywać.....
Btw.Do wiadomości wszystkich tak jak Precel posiadam od niedawna uprawnienia @Admina i prosze się nie dziwic jak kogoś wyloguje-zmienie na forum,etc....
Zależy mi cholernie na utrzymaniu tego forum na b.przyzwoitym poziomie i bedę bezwzględnie egzekwował to co napisałem w pierwszym poscie....
Odniose sie jeszcze do tego co napisał Wojtasgls
Wojtasgls napisał(a):Co do slow BZIKA to sie zgadzam w 99%. 1% mi nie pasuje jak uwage da ktos w tym samym czasie co inna osoba bo niewiem jak inni jak juz cos napisze to odrazu wychodze nie czytam tego. Ale chyba da sie to przelknac

Oczywiście ze da się przełknąć....Pomyłka ludzka rzecz-a stare nawyki ciężko wykorzenić.Sporadyczne wypadki mozna zaakceptować ale nagminne stosowania-absolutnie nie.....Słowem
Napisanie tego samego postu w tym samym czasie?Proste.....drugi zapisany post user kasuje sam...
i warto o tym pamietać
Natomiast
jeden....powtarzam JEDEN tylko user prosi-sugeruje autorowi postu o podanie wiecej info na temat problemu i dopiero wtedy nastepuje pisanie sugesti i odpowiedzi

Nauczy jednego z drugim opisywania konkretnie ze szczegółami swojego problemu-jasno i przejrzyscie.
Jeżeli nie napisze dokładnie o co biega i przez klika(nascie) dni nie otrzyma odpowiedzi-nauczy sie na drugi raz pisac z sensem i konkretami....
Uprzedzm tez ze nawet jak przez chwile nie bede miał neta a przejrze sobie kilka dni do tyłu tematy-to zareaguje nawet z tygodniowym spóxnieniem....
To mój ostatni post w tym temacie....wiecej nie mam zamiaru już w nim pisac.....
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez mroofek 06 Sty 2008, 02:15

BZIKU napisał(a):Wiecie co to jest PW?Jesli nie to zapraszam do skorzystania z FAQ;jesli tak-najwyższy czas zacząc tego uzywać.....

doskonale wiem od czego jest pw ale nie liczyłem na odzew jesli bym pw wysłał bo byłbym wtedy "kolejnym dzieciakiem który chiał się wyżalić"

co do tematu to tak jak pisałem wcześniej - bodajże w temacie o humorze . dla mnie dyscyplina jest rozwiązaniem i
BZIKU napisał(a):przejrze sobie kilka dni do tyłu tematy-to zareaguje nawet z tygodniowym spóxnieniem....

jak dla mnie dobrze bo jeśli ktoś sie nie umie zachować to ewidentnie na forum się nie nadaje
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Postprzez fluid 06 Sty 2008, 09:52

mroofek



Faktycznie, po czesci moze i masz racje, co nie zmienia postaci rezeczy ze mam takie a nie inne podejscie do zycia.
Twierdzisz ze odzywam sie (czasem) niekulturalnie i chamsko (nie wypieram sie tego jednak w wiekszosci przypadkow jest to i tak na granicy przyzwoitosci) jednak postaw sie w mojej sytuacji.
Nie masz kilkuset userow ktorymi musisz zarzadzac i jakakolwiek moja decyzja, w stosunku do kogokolwiek i tak nei spodoba sie wszystkim i bedzie czesc osob niezadowolonych - takie juz jest zycie admina.
Jestes na forum od dawna i na pewno nie raz widziales "tematy" jakie zakladali userzy na kazdego chyba mozliwego moda na tym forum (a na mnie chyba najwiecej) ze o PW juz nei wspomne bo tych to dostawalismy dziesiatki
Bylismy wyzywani, bluzgani i mieszani z blotem bo dalismy jakiemus zakompleksionemu szczylowi ostrzezenie badz smialismy zamknac mu nieregulaminowy temat.
Wiec uwazam ze kapka wulgaryzmu czy chamstwa jaka czasem pojawia sie w moich postach (i nei tylko moich) to kropla w morzu w porownaniu do syfu jaki nam na glowe wylewano i niekiedy wylewa sie dalej.


nie moge przytoczyć konkretnych przykładów bo jak chce zobaczyc twoje posty to wyskakuje"Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów"


to jest akurat blad forum spowodowany iloscia postow jakie mam (jakies ograniczenie phpbb czy cos w ten desen) i nei jest to zadne "ukrywanie" przeze mnie swoich postow bo ani nie mam po co tego robic ani tez nie ma takiej mozliwosci.
Po drugie jaki jest sens wyciagac moje wypowiedzi sprzed xxxx czasu, czy ja tak robie?
Wyciagam wasze bledy i potkniecia z przeszlosci i uzywam ich w aktualnej dyskusji??
NIE, wiec sami tego nie robicie.
Jezeli 5 miesiecy temu napisalem cos co kogos zabolalo/zdenerwowalo etc. to nalezalo to wytknac wtedy a nie teraz na sile wyszukiwac i robic polowanie na czarownice.
Co bylo a nei jest nie pisze sie w rejestr...


mroofek napisał(a):poza tym zawsze ale to zawsze stawiasz sie w roli ofiary - kazdy na ciebie naskakuje ale ty sie bidny bronisz


Patrz pierwszy akapit...


mroofek napisał(a):ale jak mnie zbanujesz tak jak Vandara to tylko potwierdzisz to co pisałem



I to jest typowe zagranie pod publiczke.
"Jak mnie zbanuje to zostane forumowym meczennikiem ktory walczy o wolnosc i lepsze forum"
Nie ruszaja mnie takie zagrania i nie mam Cie zamiaru banowac bo nie mam powodu.
Vandar wylecial bo zachowal sie jak gowniarz i gowniarzem jest.
Nie rozumial jak pisalem po Polsku ze ma zostawic temat Doa w spokoju i go nie ruszac a on z uporem maniaka dalej go drazyl plus zaczal sobie ze mnie jaja robic oraz ewidentnie olal to co powiedizalem jako administrator a na to sobie nei pozwole
Wole wywalic 5 takich jak on niz dac sobie wejsc na glowe.

To mój ostatni post w tym temacie....wiecej nie mam zamiaru już w nim pisac.....


j.w.
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez mroofek 06 Sty 2008, 14:18

fluid napisał(a):I to jest typowe zagranie pod publiczke.
"Jak mnie zbanuje to zostane forumowym meczennikiem ktory walczy o wolnosc i lepsze forum"

jasne ze było pod publiczke ale nie dlatego ze chciałem zostać męczennikiem ale dlatego ze był to w penym rodzaju sposób ubezpieczenia, myśle ze skumasz o co mi chodziło
fluid napisał(a):Wiec uwazam ze kapka wulgaryzmu czy chamstwa jaka czasem pojawia sie w moich postach (i nei tylko moich) to kropla w morzu w porownaniu do syfu jaki nam na glowe wylewano i niekiedy wylewa sie dalej.

To także rozumiem bo nerwy czasami ponoszą i w ogóle ale chodzi o to zeby "dawać dobry przykład". poza tym wiadomo że ludzie się takich rzeczy czepiają. Przypomnij sobie akcję tego kurdupla Kaczyńskiego jak do gościa powiedział "Spieprzaj, dziadu!" ludzie to wałkuja do dzisiaj więc wiadomo ze na władze sie patrzy inaczej. ( żeby nie było ze Cie do kaczyńskiego porównuje- to tylko przykład :) bo sam przed chwilą o obrażaniu pisałem)
fluid napisał(a):To mój ostatni post w tym temacie....wiecej nie mam zamiaru już w nim pisac.....

Równiez j.w
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Postprzez Precel 06 Sty 2008, 15:26

obserwuje ten temat od poczatu i nadszedl moment zeby sie wypowiedziec
1.
Jestesmy TYLKO ludzmi,mamy lepsze i gorsze humory
(A mod who is impatient for his users is only human !!!! )

2.
99.9% userow nie ma pojecia jak wyglada nasza praca nie da sie wszystkich zadowolic zawsze sie ktos znajdzie kto bedzie niezadowolony z naszych decyzji(jest to wkalkulowane w nasza prace).Jestesmy od czarnej roboty na forum zajmujemy sie glownie "sprzataniem" choc staramy sie takze wykorzystac nasza wiedze zeby pomagac innym.

3.
Wszyscy pracujemy za free wiec nie mamy z tej pracy zadnych profitow poswiecamy nasz cenny czas na bezinteresowna pomoc innym i porzadkowanie forum.Oczekujemy w zamian tylko szacunku czy to az tak duzo :?:
a co zamiast tego mamy widzicie sami,nie robimy z siebie meczennikow czy cos w tym stylu tak wyglada sytuacja,co nie zmienia faktu ze nadal mamy checi zeby pomagac mino to bo kochamy ta prace daje nam wiele satysfakcji.

4.
Zycze kazdemu z was aby kiedys byl moden ma forum ogolnopolskim moze wtedy zrozumie jak naprawde wyglada sytuacja z tej "drugiej strony" praca moda nie polega na banowaniu czy dawaniu warnow bo to tylko mala czastka tego co robimy

dziekuje za uwage
moze kogos zastanowia te slowa
pozdrawiam
Damian vel Precel
Dołączenie:
29.04.2005 02:14:25
Ostatni post:
04.08.2008 15:22:24
dziękuje za wspaniałe chwile... ale trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym
to by było na tyle....
verba volant, scripta manent !
Awatar użytkownika
Precel
^zasłużony
 
Posty: 10223
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 02:14
Pochwały: 639



PoprzedniaNastępna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość