• Ogłoszenie:

Program nie wykrywa napędu dvd

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Program nie wykrywa napędu dvd

Postprzez jokotoko 05 Lip 2018, 23:14

reklama
witam

mam taki problem z programem cyberlink power2go
dostaję komunikat napęd nie jest w tej chwili dostępny lub nie masz prawa dostępu do nagrywarki
tu jest podobny problem przerobiłem to co jest na tej stronie
hxxps://support.hp.com/pl-pl/document/c03560379#c03370738_DiscBurnSW
ale nic mi to nie dało program z win10 działa
poza tym program cyberlink działa mi na administratorze a na userze nie ale działał
program był razem z laptopem
jokotoko
 



Program nie wykrywa napędu dvd

Postprzez Garu 06 Lip 2018, 10:53

program był razem z laptopem

Rozumiem, że cyberlink jest płatny, ograniczony czasowo i takie to płatne crapware dodają do laptopa. Mnie dodali do komputera i przekląłem go ponad 11 lat temu, bo blokował wszystko po miesiącu. Też z uprawnieniami admina dostałem dvd suite i jeszcze program nero. Nie miałem zamiaru kupować, bo to wielkie krowy, a nie znałem się jeszcze na odinstalowaniu, więc odblokowaniem i usuwaniem uszkodziłem system.
W laptppie dostałem jeszcze triale - platformę gier oberon, czy mcafee.

Trzeba odinstalować wszystkie takie reklamowe płatne programy.
Pobiera się soft4boost any uninstaller https://www.programosy.pl/program,soft4boost-any-uninstaller.html
Podczas uruchamiania laptopa klika się F8 i wybiera tryb awaryjny bez dostępu do netu.
Uruchamia się soft any uninstaller i kolejno odinstalowuje się niepotrzebne programy trial ograniczone czasowo.

Burnaware free - nawet wersja portable wystarcza i nigdy nie ogranicza dostępu do napędu, czy do plików.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość