
A więc podłączamy kamerę do PC(przez usb, kablem firewire) i napisane jest tylko : system nie wykrył urządzenia. Klikamy na przechwyć obraz(w windows mm) i też nic. Czy możecie coś poradzić? z góry dzięki
PS. Jest to pilne, bo filmy potrzebne są mi do niedzieli.

