• Ogłoszenie:

Toshiba satelate l300 po podłączeniu ładowarek resetuje się

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Toshiba satelate l300 po podłączeniu ładowarek resetuje się

Postprzez drdala 25 Sie 2016, 20:49

reklama
Witam
Mam problem z w/w Toshibą.
Po podłączeniu jakiejkolwiek ładowarki resetuje się. Próbowałem na 2 różnych ładowarkach. Widzę, że gniazdo ładowania nie jest stabilne... Czy to może być przyczyną resetowania się czy raczej coś innego? Np. coś nie tak na płycie głównej itd? Na baterii chodzi ok. Przez około 30 min. bo tyle wytrzymuje bateria. Nie wiem czy jest sens już go rozkręcać czy już np. rozglądać się za płytą główną... Czekam na Wasze opinie co może być przyczyną usterki... i jak to sprawdzić? pzdr

Dodano Dzisiaj, 21:25:
Niestety po którymś z kolei zresetowaniu laptop już się nie uruchamia. Nie mogę wejść nawet do biosu. Wciskam F2 i nie ma żadnej reakcji. Laptop uruchamia się cały czas do momentu pokazanie jednego znaku _ na czarnym tle i tak wisi... Jak ja teraz na tym system postawie? Jak to uruchomić?
drdala
~user
 
Posty: 242
Dołączenie: 03 Sty 2012, 13:28



Toshiba satelate l300 po podłączeniu ładowarek resetuje się

Postprzez bladi1492 26 Sie 2016, 23:10

Wydaje mi się że uszkodzone było gniazdo ładowania, dlatego było jak wspomniałeś nie stabilne, co prowadziło do spięć i bardziej zaczął bym od tego.
Aczkolwiek i tak teraz wydaje mi się ze już jest po "ptakach" gdyż jak uruchamiasz teraz laptop to jest czarny ekran i sie nic nie dzieje, całkiem możliwe że została uszkodzona płyt główna.

Aczkolwiek chcesz , możesz sprawdzić czy nie jest uszkodzony wyświetlacz, świetlówki lecz bardziej stawiam na uszkodzoną płytę główna, podłącz laptop pod tv lub monitor jeżeli coś się wyświetli uszkodzony masz wyświetlacz a jeżeli dalej będzie czarny ekran to jak wcześniej wspomniałem masz uszkodzoną płytę główna poprzez spięcia które wywołało gniazdo zasilania.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wuwunibs oraz 21 gości