• Ogłoszenie:

Brother hl 2135w, problem z wifi.

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Brother hl 2135w, problem z wifi.

Postprzez wojtas 20 Paź 2015, 09:57

reklama
Witam. Mam problem z drukarka. Przez USB normalnie pracuje. I tak. Na starym routerze drukowala ale co drugi, trzeci dzień pracy lapek przestawal widzieć drukarkę i musiałem na lapku odinstalować i ponownie instalować, co może być?
Drugi problem. Teraz po wymianie routera na TP link, drukarki wifi w ogóle nie widać. Miga z tyłu dioda wifi. Jest na routerze hasło ustawione, i adres IP bo to sieć w sklepie i kasy muszą działać pod określonym adresie IP. Co robić aby znaleźć drukarkę i żeby co drugi dzień nie bawić się w ponowną instalacje drukarki.
Image
Awatar użytkownika
wojtas
*mod
 
Posty: 18165
Dołączenie: 13 Sty 2006, 16:00
Miejscowość: Krzeszyce
Pochwały: 1656



Brother hl 2135w, problem z wifi.

Postprzez tm72 21 Paź 2015, 20:27

Witaj, a probowales sterowniki wrzucic nie przez setup tylko w device menager ze wskazaniem bezposrednio plikow ze sterownikami?
Awatar użytkownika
tm72
~user
 
Posty: 1306
Dołączenie: 02 Sie 2004, 09:37
Miejscowość: Tychy/Mississauga
Pochwały: 48



Brother hl 2135w, problem z wifi.

Postprzez wojtas 21 Paź 2015, 21:39

tm72 napisał(a):Witaj, a probowales sterowniki wrzucic nie przez setup tylko w device menager ze wskazaniem bezposrednio plikow ze sterownikami?

nie nie robiłem nic ze sterownikami, tylko jak był problem że lapek nie widział Drukarki, nie mogłem drukować to odinstalowywałem i ponownie zainstalowałem i jakieś 2 dni mogłem drukować przez wifi ....

Powiem tak, zawsze w z poziomu lapka brałem wyszukiwanie urządzeń i przez wifi znajdowało mi na liście Brothera... teraz tego nie ma . Zmieniłem tylko router i tu jest chyba jakiś problem.. gdzie wklepać drukarce hasło ? ( nie wiem czy trzeba) bo ona nie łączy się sądzę z routerem...
Image
Awatar użytkownika
wojtas
*mod
 
Posty: 18165
Dołączenie: 13 Sty 2006, 16:00
Miejscowość: Krzeszyce
Pochwały: 1656




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości