• Ogłoszenie:

Tablet dell venue 7

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Tablet dell venue 7

Postprzez shawan 17 Kwi 2014, 15:59

reklama
Witam
komputer nie widzi tabletu przu połaczeniu usb. mam Win XP, próbowałem podlaczyc do róznych portów, ale nic.z innymi uzadzenieami nie mam problemów. próbowalem znalesc jakies sterowniki ale nieznalazłem. jesli ktos ma jakis pomysł na rozwiazanie problemu, bede wdzieczny.
edit.
jest właczona funkcja urzadzenia multimedialnego na tablecie
edit.2
podlaczyłem do laptopa z win7 i był widoczny odrazu.

i jeszcz pytanie, próbowalem podłaczy do tabletu dysk przenosny 1tb ale wyskoczylo powiadomienie ze trzeba sformatowac, i nic na nim nie wykrył. sformatowanie przez tablet pomoze? komputer widzi dysk normalnie.
Awatar użytkownika
shawan
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 19 Mar 2007, 22:17



Tablet dell venue 7

Postprzez Robert 20 Kwi 2014, 15:52

shawan napisał(a):i jeszcz pytanie, próbowalem podłaczy do tabletu dysk przenosny 1tb ale wyskoczylo powiadomienie ze trzeba sformatowac


jaki system plikow jest na dysku? FAT32? NTFS? inny?
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Tablet dell venue 7

Postprzez shawan 22 Kwi 2014, 14:36

Robert napisał(a):
shawan napisał(a):i jeszcz pytanie, próbowalem podłaczy do tabletu dysk przenosny 1tb ale wyskoczylo powiadomienie ze trzeba sformatowac


jaki system plikow jest na dysku? FAT32? NTFS? inny?

NTFS.
Awatar użytkownika
shawan
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 19 Mar 2007, 22:17



Tablet dell venue 7

Postprzez Robert 22 Kwi 2014, 22:00

Prawdopobnie potrzebny Ci jakiś progs, który obsłuży ten system plików na andku. Specjalistą w tej dziedzinie nie jestem, ale po krótkiej wizycie na googlach na to wygląda.
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości