• Ogłoszenie:

Konsola pod monitor - problem z vga boxem

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Konsola pod monitor - problem z vga boxem

Postprzez Trane 23 Sie 2008, 22:54

reklama
Witam!
Zakupilem ostatnio VGA BOX (ten dokladnie, ale w innym sklepie ;p) oraz kabel do S-Video. Monitor - Samsung SyncMaster 750p
I tu pojawia sie problem. Podpialem wszystko jak nalezy, wlaczylem... I gry na 60Hz wygladaja jakby byly sprzed 17 lat...
Pyt.1 - czy sa jakies przejsciowki badz wtyczki do monitora, by to 60Hz "przeszlo"?
Pyt.2 - nie mam dzwieku... mam kable od audio out, ale nie wiem gdzie podpiac... Probowalem podpiac pod glosniki, gra sam subwoofer, ale tak cicho, ze szkoda gadac... Jak rozwiazac ten problem?
Awatar użytkownika
Trane
~user
 
Posty: 891
Dołączenie: 19 Mar 2006, 10:24
Pochwały: 17



Konsola pod monitor - problem z vga boxem

Postprzez razor_71 24 Sie 2008, 09:55

nie ma na to rady...szkoda , że nie widziałeś jakości obrazu przed zakupem VGA Boxa :) (warto było poczytać na jakimś forum konsolowym) , masz PS2 ? bo jeśli tak ciężko wycisnąć z tej konsoli lepszą grafę pod lcd'kiem...
I'm the good guy here to save your world
Awatar użytkownika
razor_71
~user
 
Posty: 1623
Dołączenie: 15 Sie 2005, 11:31
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 79



Konsola pod monitor - problem z vga boxem

Postprzez Trane 27 Sie 2008, 09:23

Wlasnie ze czytalem - i to na kilku. Nie mieli takich problemow jak ja... Aha, mam CRT, nie LCD ;p. I nie chodzi o grafe, tylko o to nieszczesne odswiezanie. Takie plamki lataja po monitorze...
Awatar użytkownika
Trane
~user
 
Posty: 891
Dołączenie: 19 Mar 2006, 10:24
Pochwały: 17




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości