• Ogłoszenie:

Nowy laptop, jeden z głośników trzeszczy.

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Nowy laptop, jeden z głośników trzeszczy.

Postprzez Tiger_92 24 Gru 2011, 22:35

reklama
Witam.

Nie dalej jak 48h temu kupiłem nowy laptop MSI GT683DX i dzisiaj podczas gry nagle zaczął zacinać się dźwięk pomimo, że obraz był płynny. Wyłączyłem grę i okazało się, że jeden z głośników wbudowanych w laptop zwariował, mianowicie zaczął strzelać. Pomimo prób wyciszania dźwięku i przenoszenia laptopa w inne miejsce (myślałem, że jest to może spowodowane jakimś urządzeniem typu telefon etc.) to "strzelanie" nie ustępuje. Zwykle zaczyna strzelać gdy uruchomi się system ale przy próbie przeinstalowania sterowników od karty dźwiękowej, gdy program poprosił o ponowne uruchomienie komputera, to wtedy głośnik strzelał zanim system się uruchomił. Zaznaczam, że problem dotyczy tylko jednego z głośników.
Ostatnio edytowany przez Mikou@j, 24 Gru 2011, 22:39, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem i nazywać tematy zgodnie z nim. Następny niepoprawnie nazwany będzie usunięty, nie jesteś na forum od dzisiaj...
intel core 2 quad 2,4 q6600 ||| 4gb ddr2 geile ||| geforce 8800gtx 768 mb 384 bit ||| asus p4kse
Tiger_92
~user
 
Posty: 112
Dołączenie: 30 Wrz 2006, 17:43



Nowy laptop, jeden z głośników trzeszczy.

Postprzez Mikou@j 24 Gru 2011, 22:41

Myślę, że nie ma co się rozwodzić nad problemem. Laptop jest nowy, nie powinny się dziać takie rzeczy, więc najlepiej oddać na gwarancję.
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości