• Ogłoszenie:

Mustek 1200 usb plus problem z wynikiem skanowania.

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Mustek 1200 usb plus problem z wynikiem skanowania.

Postprzez HarryBB 18 Wrz 2009, 11:40

reklama
Witam,

Wygrzebałem dzisiaj skaner którego już od paru lat nie używałem gdyż był mi na gwałt potrzebny.
Problem polega na wyniku skanowania który jest co najmniej dziwny#screen1[gray] #screen2[color]
Co jest waszym zdaniem źródłem problemu? Dodam że instalacja sterowników do tego skanera jest co najmniej dziwna.
Sterowniki nie działają na xp więc trzeba ściągać jakiegoś fixa i przez niego instalować sterowniki.
www.tomaszharacz.com - New media designer. Projektowanie stron www, logo, identyfikacja wizualna.
Awatar użytkownika
HarryBB
~user
 
Posty: 536
Dołączenie: 22 Mar 2006, 16:54
Pochwały: 52



Mustek 1200 usb plus problem z wynikiem skanowania.

Postprzez Okocza 18 Wrz 2009, 13:12

HarryBB, miałem swego czasu problem baaardzo podobny do tego który Ty masz teraz z tym, tylko że miałem HP i on skanował tylko fragment a potem zaczynała się robić taka 'sieczka' jak u Ciebie. Wyszło na to, że uszkodzona jest lampa. Prawdopodobnie będzie takie rozwiązanie i u Ciebie.

Autor postu otrzymał pochwałę
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Mustek 1200 usb plus problem z wynikiem skanowania.

Postprzez HarryBB 18 Wrz 2009, 23:26

Niestety tak jak myślałem. Naprawa pewnie tyle co nowy skaner będzie kosztować. Dzięki
www.tomaszharacz.com - New media designer. Projektowanie stron www, logo, identyfikacja wizualna.
Awatar użytkownika
HarryBB
~user
 
Posty: 536
Dołączenie: 22 Mar 2006, 16:54
Pochwały: 52




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości