• Ogłoszenie:

Podłączanie dysku twardego

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Podłączanie dysku twardego

Postprzez REX 28 Maj 2005, 16:21

reklama
Mam kolejny problem mianowicie odłączyłem całą kieszeń żeby sprawdzić czy byczy (oczywiście oblała), ale po podłączeniu jej spowrotem komputer jej jakby niewidzi (mruga się swiatełko) ale w "moim komputerze" nie ma go. I tyle.
Zamierzam go i tak odłączyć, ale mam tam swoje filmy i chciałbym je odzyskać.

PS: Musze przestać grzebać w kompie bo niedługo wybuchnie :lol: (właśnie jest rozebrany :twisted: )
REX
~user
 
Posty: 100
Dołączenie: 11 Kwi 2005, 19:56
Miejscowość: Bielawa
Pochwały: 4



Postprzez fluid 28 Maj 2005, 18:45

mozliwe ze padla ci kieszen (wbrew pozorom to nei jest takie trudne ja osobiscie zalatwilem 2 kieszenie w ciagu niecalych 3 miesiecy)
po prostu kieszenie ktore kosztuja 30-40 zeta nei sa przystosowane chyba do czestego wkladania i wyjmowania dyskow :| :|
dane odzyskasz z dysku bez problemu podpinajac go po prosru tasma ktora masz luzna w kompie, jezeli nei masz wolnej tasmy to odepnij na chwile jakis naped CD i podlacz pod tasme od niego
tylko pamietaj o odpowiednim ustawieniu zworki na dysku ktory bedziesz podlaczal
musisz ustawic tak samo (slave lub master) jak jest ustawiony naped ktory odlaczyles
i jeszcze jedno
zebys przypadkiem nie podlaczyl na jednej tasmie dwoch dyskow na masterze bo to sie moze tragicznie skonczyc
ja dyski podpinam tylko "z boku" na tasmy od ponad 2 lat i wsio jest ok
dopiero zalatwilem jedna tasme 8) 8) (10zeta sztuka)
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez REX 28 Maj 2005, 19:19

Mam inny pomysł zamianst trzymać dysk twardy w kieszeni to ją wsadze normalnie (nad moim głównym dystkiem twardym), poleci tylko kieszeń (ale złom począsłem ją i się zepsóła :lol: ). A co do zworków to mam już ustawione na Slawe, a taśme podepne tą samą po co pozbawiadz cd-roma swojej ukochanej taśmy :mrgreen: .

PS: Ja mam taśle z pięcioletnią (jak i niestarszą) i wszystko jest z nią OK :lol:
REX
~user
 
Posty: 100
Dołączenie: 11 Kwi 2005, 19:56
Miejscowość: Bielawa
Pochwały: 4



Postprzez fluid 28 Maj 2005, 19:24

REX napisał(a): Ja mam taśle z pięcioletnią (jak i niestarszą) i wszystko jest z nią OK

oprocz slownika :wink: polecam ci kupno nowej tasmy (zaloze sie ze masz tasme "wolną" czyli 40-"drucikowa")zakup tasme szybka (80)
wydatek zaden a poprawa szybkosci zauwazalna
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez REX 28 Maj 2005, 20:30

Mam taśme 80, co do słownika to masz racje, ale niepomaga (lewy jestem z polaka i tyle) :lol:
REX
~user
 
Posty: 100
Dołączenie: 11 Kwi 2005, 19:56
Miejscowość: Bielawa
Pochwały: 4




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wuwunibs oraz 18 gości