• Ogłoszenie:

Modernizacja zestawu o dwa podzespoły (procesor, grafika)

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Modernizacja zestawu o dwa podzespoły (procesor, grafika)

Postprzez Pawsonek 04 Paź 2016, 12:14

reklama
cześć,
koleżanki i koledzy mam ogromną prośbę o pomoc przy małej modernizacji aktualnie posiadanego zestawu (patrz podpis), nie ukrywam, że jakimś zapalonym graczem nie jestem, ale chciałbym pograć w fifę 17, a przy okazji wykorzystać moment jej ukazania się do polepszenia parametrów mojej stacjonarki.
Co polecacie i czemu się teraz przyglądać? Całe życie spędziłem na AMD i nie ukrywam, że bardzo dobrze mi z tym zwłaszcza patrząc na ceny intela i5.
Proszę o małe sugestie i porady jak zabrać się do tej modernizacji.

Czy modernizując komputer tylko o te dwa podzespoły jestem w stanie osiągnąć dobre wyniki pozostawiając resztę podzespołów?
Gigabyte GeForce CUDA GTX1060
http://www.zadowolenie.pl/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/gigabyte-geforce-cuda-gtx1060-wf-oc-6gb-ddr5-192bit-dvi-hdmi-dp-1?utm_source=ceneo_spo&utm_medium=referral

AMD X8 FX 8320E /4.0GHz, 8MB, AM3+


Pozdrawiam!
Procesor: 435 /2.9GHz, 1.5MB, 95W, AM3, Płyta główna: Gigabyte MA785GT-UD3H, Grafika: Gigabyte GeForce 6600 LE 128MB/128bit DDR TV/DVI PCI-E, Ram:Kingston DDR3 2GB 1333mhz + 2x4GB Kingston 1600mhz HyperX, Zasilacz: Modecom Carbon 530W Dysk: Samsung 500GB i 160 GB
Awatar użytkownika
Pawsonek
~user
 
Posty: 433
Dołączenie: 07 Mar 2007, 12:27
Miejscowość: Radom
Pochwały: 13



Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron