• Ogłoszenie:

Zakup czytnika ebook'ów

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Zakup czytnika ebook'ów

Postprzez Hatashi 19 Maj 2016, 11:18

reklama
UP - co w tym temacie jest aktualnie najlepszym sprzętem? Od jakiegoś czasu nie jestem "na chodzie", a chcę prezent dla chrześniaka kupić (wiem, że na czymś podobnym mu zależało). Będę dźwięczny za pomoc :)
Hatashi
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 19 Maj 2016, 11:15



Zakup czytnika ebook'ów

Postprzez pawelee 09 Cze 2016, 22:06

Moja małżonka dostała na prezent tego Kindle - http://www.komputronik.pl/product/230063/Elektronika/Laptopy_Tablety/KINDLE_Paperwhite_Gen_II_4GB_bez_reklam_.html Jest strasznie zadowolona:)
pawelee
~user
 
Posty: 83
Dołączenie: 17 Lis 2011, 10:37
Pochwały: 2



Zakup czytnika ebook'ów

Postprzez vvilldare 11 Cze 2016, 17:55

W twoim przypadku zaproponowałbym: Czytnik PocketBook Touch Lux 3. Ciekawy czytnik w przystępnej cenie. Posiada kilka ciekawych funkcji. czytaj
Image
Awatar użytkownika
vvilldare
~user
 
Posty: 910
Dołączenie: 14 Wrz 2005, 17:18
Pochwały: 149



Zakup czytnika ebook'ów

Postprzez talek 23 Cze 2016, 09:31

Zastanów sie nad czytnikiem ink Book. Sam obecnie posiadam i jestem zadowolony. Na poczatku zastanawiałem się wprawdzie nad Kindle ale skusiła mnie cena tego pierwszego. Nie mam praktycznie żadnych zarzutów. Czytnik naprawdę dobrze wykonany, kontrast jest na medal. Mocna bateria. NIe męczy oczu ta jak na przykląd czytanie z tableta.

Zerknij sobie do rtv Euro agd. Obecnie czytniki ink book są tam w promocji. Tańszy model kupisz za niecałe 3 stówki. Poza tym jest tam opcja rat 0% ( aczkolwiek sam z niej nie korzystałem jak kupowałem bo wybrałem opcję płatności gotówką).
talek
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 31 Maj 2016, 10:27




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości