• Ogłoszenie:

Hdd do laptopa + dysk przenośny

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Hdd do laptopa + dysk przenośny

Postprzez qrminator 25 Lut 2013, 11:17

reklama
Witam,
od jakiegoś czasu mój laptop informuje mnie przy pomocy blue screenów, że powinienem nabyć nowy dysk twardy..
Laptop ten to ASUS K50IN, bardzo udana konstrukcja gdyby nie dysk, który niemalże od początku powodował problemy (u znajomych posiadających ten sam/podobny model jest bardzo podobnie).
W każdym razie rozglądam się za czymś w miarę tanim i dobrym, marzyłby mi się tu ssd, ale ze względu na cenę chyba jednak 7200 będzie musiał mnie zadowolić. Dysk fajnie jakby miał koło 500GB. Jako, że się nie znam na tym, które są najtrwalsze, proszę was o pomoc.

Dodatkowo szukam też dysku przenośnego (ok 1TB), który ma rozsądny parametr cena/jakość.
Awatar użytkownika
qrminator
~user
 
Posty: 945
Dołączenie: 23 Cze 2005, 09:33
Pochwały: 38



Hdd do laptopa + dysk przenośny

Postprzez Bambosz 25 Lut 2013, 13:14

Western Digital Scorpio Black 500GB - 244zł. Maja najdluzsza gwarancje, a z tego co widze doplata w stosunku do wersji Blue nie jest duza.
Dobry dysk przenosny to np Seagate Expansion 1TB lub Western Digital Elements 1TB
Asus Crosshair IV Formula|AMD Phenom II X4 955 3,2GHZ@4,03GHz|Asus Radeon HD7870 DCUII V2 2GB GDDR5|Kingston 2x4GB DDR3 1600MHz HyperX Red|Corsair AX-750|Thermalright True Black|Eizo Foris FS2333
Bambosz
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2647
Dołączenie: 12 Mar 2006, 20:00
Miejscowość: Strzałkowo
Pochwały: 284




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości