• Ogłoszenie:

Aparat cyfrowy kompaktowy do 500zł

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Aparat cyfrowy kompaktowy do 500zł

Postprzez ^Wulf 08 Kwi 2013, 19:10

reklama
cześć kochani!
dawno mnie tutaj nie było, ale teraz potrzebuję Waszej pomocy. niedługo zbliża się okazja i chciałbym zakupić dla mamy nowy aparat. stary się posypał (wyłącza się sam w najmniej oczekiwanym momencie, obiektyw się nie domyka i takie różne rzeczy - kobieca torebka ).

szukam czegoś do 500zł. wymagania? do 500zł, nowy, mały (bez wielkich obiektywów, po wyłączeniu musi być "płaski"), kobiecy, lekki, z wytrzymałą baterią, a jakby zapisywał zdjęcia w RAWach to byłby miód. :lol:
totalnie się na tym nie znam, dlatego proszę Was o pomoc. wpadła mi w oko seria Lumix od Panasonic i Canon - np. Aparat fotograficzny CANON A2400 IS 16 mpx 5X ZOOM

Dodano 10.04.2013 12:01:42:
poczytałem, poszukałem jeszcze więcej i doszedłem do wniosku, że przy tym pułapie cenowym jedyne na co warto zwracać uwagę to wygląd tym bardziej, że jest to aparat dla kobiety.
dla zainteresowanych wybrałem - Aparat cyfrowy Samsung EC-ST76BPSE3 + kilka akcesorii

można zamknąć.
Ostatnio edytowany przez Mikou@j, 08 Kwi 2013, 19:20, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem i wklejać linki zgodnie z nim. http://forum.programosy.pl/w-jakiej-postaci-wstawiac-linki-do-podzespolow-vt83234.html
^Wulf
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 06 Lip 2007, 18:22
Miejscowość: Mieszkowice
Pochwały: 15



Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron