• Ogłoszenie:

Tablet dla starszej osoby (do 10 cali)

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Tablet dla starszej osoby (do 10 cali)

Postprzez tenzin 07 Gru 2014, 09:45

reklama
Chciałbym kupić tablet spełniający niżej wymienione wymagania, ale mam kilka wątpliwości.

- 8-10 cali,
- klawiatura, jesli bedzie baza w zestawie to tym lepiej.
- latwy w obsłudze
- dobry wyświetlacz (jest to dość istotne, ponieważ Użytkownik ma wadę wzroku)
- możliwość podłączenia pendrive USB
- do korzystania z prostych gier i internetu. Czasem filmu (możliwość podłączenia słuchawek)
- czasami do korzystania z Internetu w podróży
- fajnie jakby miał możliwość obslugi również rysikiem.
-zeby mial wystarczajaco duzo pamieci lub mozna ja bylo uzupelnic
- Wi-fi
- 3G lub LTE - niekoniecznie chyba, ze cena uzasadnia.
- minely czasu kiedy bawilem sie w instalacje, reinstalacje systemów na kompie stacjonarnym, teraz chce po prostu korzystać!
I co najważniejsze, ja bede to konfigurować, ale nie chce mi się z tym za dużo bawić- ma być prosty w obsłudze dla mnie i Osoby która będzie z tego korzystać. Osoba w starszym wieku będzie korzystać (głównie gry i internet).Musi być prosty w obsłudze i mieć sporo gier dotykowych! Starsza Osoba na co dzień obsługuje stacjonarkę na XP oraz Smartphona z Androidem i na obu gra. Chciałbym wydac do 1000-1300zł chyba, ze naprawde warto wydac wiecej.


1. System operacyjny.
Zawuazylem, ze wiele osob w Sieci poleca tablety na win8. Jako, ze beda mialy wsparcie przez dluzszy czas, jest "wygodniejszy w obsłudze"
Ja, nie bede korzystal z office na tablecie ani na nim pracowal jakos szczegolnie. Potrzebuje go do gier i internetu, ewentualnie korzystac w podrozy, wiec czy warto pchac sie w windowsa (ktory jest drozszy przy zakupie)?

2. Czy gry na tablet z win8 sa za darmo rownie latwo dostepne jak na tablet z androidem?

3. Co polecacie?
Pozdrawiam,
tenzin
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 22 Lip 2008, 18:28



Tablet dla starszej osoby (do 10 cali)

Postprzez tenzin 14 Gru 2014, 15:11

up
pomozcie prosze. Podajcie jakis konkretny, sprawdzony model.
Nawet z lekkim naddatkiem mocy czy jakosci. Zeby byl dobry i nie psuł wzroku.
Pozdrawiam,
tenzin
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 22 Lip 2008, 18:28




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości