• Ogłoszenie:

Jaki wzmacniacz zasięgu kupić? internet i gsm

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Jaki wzmacniacz zasięgu kupić? internet i gsm

Postprzez 3iks 27 Paź 2019, 19:29

reklama
Witam posiadam Modem Huawei E5573 , antenę zewnątrzną, już od 3 lat, i wszystko śmiga, lecz czasami jest problem z zasięgiem(internetowym), zasięg gsm też kuleje. Zastanawiam sie nad kupnem wzmacniacza zasięgu gsm a także internetowego.Czy może ktoś doradzić jaki wzmacniacz zasiegu kupić, tzw. 2 w 1.
Mogą byc linki z allegro.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
3iks
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 13 Sty 2011, 20:56
Miejscowość: Wrocław



Jaki wzmacniacz zasięgu kupić? internet i gsm

Postprzez bladi1492 22 Lis 2019, 15:59

Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem wzmacniacza GSM, i prawo nie pozwala na montaż własnych wzmacniaczy GSM , ponieważ jeżeli Twój wzmacniacz będzie zakłócać działanie innych wzmacniaczy mogą wystawić dla Ciebie karę. Jeżeli masz problem z sygnałem najlepiej udać się do oddziału danej sieci i przedstawić sytuację, możliwe że zamontują swój własny wzmacniacz sieci.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Jaki wzmacniacz zasięgu kupić? internet i gsm

Postprzez kowalewski 17 Sty 2021, 15:07

Ja kupiłem, ale nie wiem czy to do końca jest legalne, aby stosować je w domach. Ale z drugiej strony co mam zrobić jak zasięg słabiutki.
kowalewski
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 17 Sty 2021, 15:04
Miejscowość: Konieczno



Jaki wzmacniacz zasięgu kupić? internet i gsm

Postprzez agatan1990 02 Lut 2021, 18:29

Jak wygląda kwestia pracy takiego wzmacniacza zasiegu ? Uzyskujecie stabilne wzmocnienie sygnału ? Ja nie mogę sobie poradzić z regulacją. Jak ustawiacie antene na BTS ?
agatan1990
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 02 Lut 2021, 16:04




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości