• Ogłoszenie:

Problem z internetem dns_probe_finished_no_internet

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Problem z internetem dns_probe_finished_no_internet

Postprzez peterka 16 Cze 2015, 18:51

reklama
Witam, od pewnego czasu mam problem, mianowicie internet śmiga wczytuje youtube, twitcha. Jednak po włączeniu Counter-Strike:Global Offensive wszytko tak jakby się "zapycha" strony sie nie wczytują wyskakuje dns_probe_finished_no_internet a następnie "Site is blocked or down", internet takjakby jest bo mogę pisać z ludźmi na steamie itd. Przeskanowałem Mbamem komputer, nic nie znalazło. Użyłem ComIntRep_x64, również nic nie dało. Po restarcie komputera wszystko wraca do normy, moja płyta główna to ASRock z77 extreme4 z kartą sieciową Broadcom Netlink. @edit dodam jeszcze że przez wi-fi wszystko śmiga również.

Dodano 17.06.2015 11:52:33:
@EDIT, rozwiązałem problem sam! Napiszę tutaj może komuś się przyda, wchodzimy w połączenie lokalne>właściwości>Protokół TCP/IPv4>Zaznaczamy opcje użyj następujących adresów DNS i wpisujemy zależnie od operatora:
DNS Orange Polska: 194.204.152.34 194.204.159.1
DNS Netia: 62.233.233.233 87.204.204.204

Nie znam się na tym nie wiem dlaczego musiałem ustawić DNS manualnie, gdy wcześniej działało normalnie :(
Awatar użytkownika
peterka
~user
 
Posty: 176
Dołączenie: 25 Paź 2007, 22:07
Miejscowość: Andrychów



Problem z internetem dns_probe_finished_no_internet

Postprzez roperack 29 Lip 2015, 07:12

Jest to problem z routerem / ISP. Proponuję zgodnie z instrukcjami tutaj http://appuals.com/best-fix-dns_probe_finished_no_internet/
roperack
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 29 Lip 2015, 07:05




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron