• Ogłoszenie:

Błędy uploadu na wstaw.org

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Błędy uploadu na wstaw.org

Postprzez Libros 06 Paź 2013, 15:42

reklama
Mam szybkie pytanie. Czy działa u was upload w serwisie plików wstaw.org ? Bo u mnie od jakiegoś czasu występuje notoryczny problem z przesyłaniem tam niektórych plików (na ogół większych rozmiarowo) i upload ten nie finalizuje się skutkując ostatecznie błędem dostępu do strony lub czasem błędem 404.
Dawniej wszystko w tym względzie tam było bez zarzutu.

Pisanie maili do admina tego hosta też skutkuje jakimś błędem przesyłu.
Wygląda na to, że mają jakiś potworny problem z tym uploadem i nie tylko.

Czy i u was to czasem nie występuje ?
Czy ktoś będzie wiedział może w czym problem i co na to poradzić jeśli jest być może po mojej stronie ? sciana
Libros
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 20 Kwi 2012, 18:37



Błędy uploadu na wstaw.org

Postprzez ToServeAndProtect 06 Paź 2013, 16:11

Libros napisał(a):(na ogół większych rozmiarowo)

tzn ile?

W moich próbach. W plikach tak średnio do 5MB miałem 404, lub brak strony. W plikach 10MB i więcej było gorzej bo już strona nie łączyła. W jednym przypadku pliku 10MB straciłem całkowicie neta. Więc to raczej ich problem
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Błędy uploadu na wstaw.org

Postprzez Libros 06 Paź 2013, 16:30

To znaczy tak właśnie ok. 4-5 MB i tych plików nie może przesłać do końca. Ten pasek postępu w Chrome leci, później przerywa, znów leci i tak w koło Wojtek, po to by na końcu wyświetlić brak dostępu do strony. :lol:

Raz zdarzył mi się w tym samym pliku błąd 404: ten

W ogóle to trzymam tam i znacznie większe pliki i zawsze było wszystko dobrze z tym przesyłem.
Teraz już nie wiem co tam jest grane, aczkolwiek to nie pierwszy raz już jakieś problemy tego typu.
Mniejsze pliki natomiast jakoś daje się tam przesłać.
Ale nie działa też kontakt przez e-mail, co wskazuje na jakiś problem większego kalibru i po ich stronie ?
Gdybym tylko wiedział czy przyczyna nie jest po mojej stronie ?

Zastanawiam się nad zmianą serwisu, lecz niestety dość trudno znaleźć jakiś dobry darmowy hosting plików dość dużych rozmiarowo (.jpg, .txt) rzędu kilku - kilkunastu MB, a na takich mi zależy.
Może znasz jakiś przykład takiego właśnie serwisu ?
Ale zaznaczam, że nie chodzi mi o np. wklej.org bo tam już jestem - on obsługuje tylko .txt, ale także wrzucanie plików graficznych.
Libros
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 20 Kwi 2012, 18:37




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości