• Ogłoszenie:

Router dla internetu od multimedia

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Router dla internetu od multimedia

Postprzez ^Wulf 13 Gru 2011, 22:43

reklama
Cześć,
Przymierzam się do kupna routera, bo już mam dość zmieniania kabla z laptopa do konsoli i resetowania modemu. Dostawcą mojego internetu jest multimedia, modem który aktualnie posiadam to SURFboard SB5101. Router jaki mnie interesuje to taki który będzie wysyłał internet przez wi-fi, no i chciałbym aby kosztował w miarę przyzwoicie - mianowicie 100zł.
Nie wiem jak go będę podłączał, czy kabel od internetu -> modem -> router, czy jakoś inaczej - nie znam się na tym za bardzo. Chciałbym aby wszystko działało, po podłączeniu i niezbyt trudnej konfiguracji (przy której mam nadzieję mi pomożecie :D).

Krótko mówiąc potrzebuję routera do 100zł, który ma możliwość nadawania sygnału wifi, zabezpieczania hasłem i podłączenia chociaż jednego urządzenia na kablu.
Możecie mi coś polecić?

P.S. Widziałem już podobny temat na tym forum, ale jest sprzed roku i może zmieniło się coś w tej sferze.
^Wulf
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 06 Lip 2007, 18:22
Miejscowość: Mieszkowice
Pochwały: 15



Router dla internetu od multimedia

Postprzez Mike 14 Gru 2011, 18:00

Zapoluj na TP-Link TL-WR841ND.
Jeżeli możesz dołożyć, to pomyśl o: TP-Link TL-WR941ND

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Router dla internetu od multimedia

Postprzez ^Wulf 14 Gru 2011, 19:17

Dzięki za propozycję. Zobaczę jak będę stał z gotówką na koniec tygodnia. Jak już jakiś do mnie przyjdzie, odezwę się w sprawie konfiguracji. :)
^Wulf
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 06 Lip 2007, 18:22
Miejscowość: Mieszkowice
Pochwały: 15



Router dla internetu od multimedia

Postprzez ^Wulf 04 Sty 2012, 19:28

Wziąłem ten pierwszy, konfiguracja przeszła pomyślnie, w zasadzie to żadnej nie było. :)
Dzięki.
^Wulf
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 06 Lip 2007, 18:22
Miejscowość: Mieszkowice
Pochwały: 15




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości