• Ogłoszenie:

Czwarty stopień - prawda czy tylko dobry scenariusz?

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Czwarty stopień - prawda czy tylko dobry scenariusz?

Postprzez Kemuel 29 Gru 2010, 14:13

reklama
Witam
Po obejrzeniu filmu (jak w tytule ) nasuneło mi się pytanie : czy wierzyć w to że jest to prawda i że Milla Jovovich na poczatku filmu mówi że jest to prawda a film powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń ......
Jak sądziecie czy jest to tylko tak dodane aby wzmocnić napięcie podczas oglądania tego filmu???
Czy są jakieś dowody na takie spotkania/porwania przez kosmitów ???
Ciekawe...
Pozdrawiam Wszystkich
Kemuel
Awatar użytkownika
Kemuel
~user
 
Posty: 358
Dołączenie: 15 Mar 2006, 22:14
Miejscowość: G-D



Czwarty stopień - prawda czy tylko dobry scenariusz?

Postprzez Mikou@j 29 Gru 2010, 14:18

Przyznam się szczerze, że nie oglądałem, ale film z Millą więc pozycja obowiązkowa.
Osobiście nie wierzę w nic czego nie widziałem, lub nie było naukowo udowodnione, więc raczej porwania przez kosmitów wydają mi się bajką.

Edytuje po obejrzeniu filmu :P
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Czwarty stopień - prawda czy tylko dobry scenariusz?

Postprzez Kemuel 29 Gru 2010, 18:02

Polecam ,dobry film , naprawdę warto zobaczyc a kto w co uwierzy to jego sprawa ................
Film trzyma w napięciu choc jest przedstawiony w formie reportarza ale godny polecenia.
co do obcych istnień to wielu jest ludzi nawet tysiące którzy przeżyli cos podobnego jak w filmie ale czy w to wierzyć ..... ja po obejrzeniu " czawrtego stopnia" a jeszcze wcześniej , o wiele wcześnie filmu "kontakt " z Jodie Foster mogę powiedzieć że stwierdzenie wypowiedziane przez ojca Ellie Arroway czyli Ted Arroway a w tej roli David Morse w filmie Kontakt jest bardzo prawdobodobne i bardzo realne.... ( cos w tym stylu: że istnienie tak przeogromnego wszechświata bez jakiejkolwiek cywilizacji poza naszą byłoby czystym marnotrawstwem przestrzeni...) no nie....?
dodam jeszcze film K-Pax a istnieje wiele wiele jeszcze filmów na ten styl....
Pozdrawiam Wszystkich
Kemuel
Awatar użytkownika
Kemuel
~user
 
Posty: 358
Dołączenie: 15 Mar 2006, 22:14
Miejscowość: G-D



Czwarty stopień - prawda czy tylko dobry scenariusz?

Postprzez skowrona 29 Gru 2010, 18:33

To zależy czy wierzysz aniołków, reinkarnację, podwodne cywilizacje i Świętego Mikołaja <lol>

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Tam-znikaja-ludzie,wid,12435470,wiadomosc.html?ticaid=6b81a
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Czwarty stopień - prawda czy tylko dobry scenariusz?

Postprzez RufuS* 06 Sty 2011, 14:11

Pamiętam, że po obejrzeniu tego filmu też był w szoku. Naprawdę wszystko zrealizowane jest bardzo dokładnie i realistycznie.

Poszperałem jednak potem w necie i wyczytałem że w większości jest to fikcja. Przynajmniej tak twierdzili ludzie od jakiś paranormalnych zjawisk, którzy dokładnie prześledzili wszystkie fakty i dowody.


Bardziej wierzę w Ancient Aliens
AMD Phenom II X4 955 3,2 + SilentiumPC Fortis HE1225|| MSI 870A-G54 || Kingston HyperX 8GB DDR3-1333 CL9 || MSI GTX460 1024MB Cyclone OC || WD Blue 1TB || Seasonic M12II-520W || SilentiumPC Gladius 800 || NEC E222W + Philips 235PQ || Razer DeathAdder + QcK || Microsoft Digital Media Keyboard 3000 || Windows 7 Professional 64bit MSDNAA
Awatar użytkownika
RufuS*
~user
 
Posty: 1294
Dołączenie: 15 Maj 2005, 14:11
Miejscowość: Rybnik
Pochwały: 102




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości