• Ogłoszenie:

LINK: Aurox Linux 9.2

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

LINK: Aurox Linux 9.2

Postprzez mimis 30 Sty 2004, 08:57

Awatar użytkownika
mimis
~user
 
Posty: 132
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:50
Miejscowość: Puszcza Ozz



Postprzez CeLeRoN 30 Sty 2004, 13:42

albo mi sie wydaje albo to tylko jest plyta bootowalna, bo calosc jest na 7 plytach..
Awatar użytkownika
CeLeRoN
~user
 
Posty: 564
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:14
Miejscowość: ++RaDoM++



Postprzez mumin9 30 Sty 2004, 23:52

To jest Live czyli odpalasz kompa i butujesz go z CD. Masz tam cały system nic nie musisz instalować (najpierw jak sie zatrzyma naciskasz enter, potem wpisujesz "pl" i enter) i reszte robi sam, możesz nawet nie miec dysku. Odpala ci sie z CD i masz kompletnego Linuxa z openoffice, grami i częścią programów (w 9,2 masz odrazu zamontowane wszystkie dyski - chociaż ntfs-em radzi sobie roznie, albo wcale). Co ciekawe jest to polska dystrybujca chociaz w tej wersji (9,2) zmienili domysny jezyk na niemiecki (pojecia nie mam dlaczego). Mimo wszystko polecam werję poprzednią (9,1) staruje na większej ilości kopów, a tą ostatnią udało mi sie odpalić tylko na jednym (moim :D). Wszystkie dostępne wersje można znaleść na :
www.aurox.org w dziale download.
Jeśli chodzi o auroxa 9.2 to jest na 4 CD (i tez mozna go stamtad pobrac)tylko do czasopisma "linux + extra" (czy jakoś tak) dodają 7 CD nie wiem co jest na pozostałych 3 pewnie jakaś dokumentacja i dodatkowe pakiety.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mumin9
~user
 
Posty: 29
Dołączenie: 27 Sty 2004, 21:23
Miejscowość: Sosnowiec



Postprzez siro 31 Sty 2004, 19:33

bootowalne linuksy sa wlasnie tez super, gdyz gdy cos sie komus zwali np. z windowsem, albo musi porobic jakies operacje, ech..nie chce mi sie mowic jakie sa tego mozliwosci i korzysci, bo sa ogromne, po prostu powiem, ze taka bootowalna plyta zawsze moze sie przydac.. :D
siro
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 29 Sty 2004, 08:20




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości