• Ogłoszenie:

Polecam antywirusa...

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Postprzez Arek 17 Lut 2004, 23:45

Właśnie a może niech powstanie wogóle nowy dział na forum, np. KŁOTNIE i PLUGASTWA i tam będzie można wyładowywać emocje a w zwykłych tematach udzielać tylko fachowych porad bez "dodatków".
MEMENTO: "Każde zabezpieczenie da się obejść." Hacker.

Pozdrawiam, Arek.
Awatar użytkownika
Arek
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 28 Sty 2004, 01:13
Miejscowość: "Z krainy Mordor, gdzie zaległy cienie..."



Postprzez mchb 17 Lut 2004, 23:48

Bardzo dobry pomysł!!! Tylko kto chciałby być tam moderatorem? A może bez moderatora?!
mchb
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 27 Sty 2004, 14:38



Postprzez Arek 17 Lut 2004, 23:54

Tak bez, kto by to cenzurowal przeciez?! :)
MEMENTO: "Każde zabezpieczenie da się obejść." Hacker.

Pozdrawiam, Arek.
Awatar użytkownika
Arek
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 28 Sty 2004, 01:13
Miejscowość: "Z krainy Mordor, gdzie zaległy cienie..."



Postprzez mchb 17 Lut 2004, 23:59

Wszyscy i nikt.
mchb
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 27 Sty 2004, 14:38



Postprzez Arek 18 Lut 2004, 00:07

Widzę ze sie dogadujemy i rozumiemy. Oto przykład właściwej konwersacji. Reszta powinna czytać i uczyć się, uczyć i czytać :)
MEMENTO: "Każde zabezpieczenie da się obejść." Hacker.

Pozdrawiam, Arek.
Awatar użytkownika
Arek
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 28 Sty 2004, 01:13
Miejscowość: "Z krainy Mordor, gdzie zaległy cienie..."



Postprzez Gość 18 Lut 2004, 00:11

rawlings89 napisał(a):skarżysz się adminom????? no to niezły niesteś. Nie zauważyłeś że ta cała nasza kłótnia jest troszke rzenująca??????? Ostatnio czepiasz się coraz smieszniejszych rzeczy, a powody sa równie śmieszne jak ty! Możecie wszyscy mi dac bana, mam to w dupie! Przypomna ty;ko ,ze w tym temacie poszło o to ,ze pinger bezczelnie cenzura!ł sie z antivirusami co prawdopodobnie miało mnie zniszczyc po naszych kłótniach w innym temacie. Warto zaznaczyc ,ęt ta ciota czepia się coraz to głupszych rzeczy , mozecie zresztą przeczytac całe zajście i zobaczycie ,ze to wszystko ze strony pingera jakiś shit! I dodam równiez ,ze chce bana, by ta menda się uspokoiła, ewentualni prosze o usunięcie tego człowieka, bo założe się ,ze jak wrzuce jakis temacik to zacznie od razu rozkręcac kłótnie.
Ten post jest dla ciebie pinger!


Ten post pisal master, widac po obrazliwych wypowiedzach i bledach gramatycznych, zobaczcie na licznik postow, dopiero 2, zrobil sobie nowe konto zeby wygladalo ze ktos go popiera
Gość
 



Postprzez uv 18 Lut 2004, 01:58

takich klocących sie mogloby automatycznie przenosic na zaproponowany nowy dzial i ... sparing ... kladąc im krótkotrwającego bana na reszte dzialow

- byloby wtem trosze beczki w obserwacji takich; moznaby ich trosze podkręcać, :lol:

hehehe

- no i możnaby wtedy do czegoś sensownego dojść w dotychczasowych dzialach bez takich gości :!:
Awatar użytkownika
uv
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 15 Lut 2004, 16:20
Miejscowość: Gdańsk
Pochwały: 1



Postprzez mimis 18 Lut 2004, 09:02

właśnie admin tnie posty jak leci ,a le takich drobiazgów jak bezmyslna paplanina o niczym juz nie widzi
tu sie robi jak w naszym sejmie :D

Image
temat powinien być juz dzisiaj zamkniety

P.S.
dla zainteresowanych...mały zestawik programów tego typu
http://www.securityconfig.com/software/antivirus/antivirus.htm
Awatar użytkownika
mimis
~user
 
Posty: 132
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:50
Miejscowość: Puszcza Ozz



Postprzez MaTi 18 Lut 2004, 12:21

mimis napisał(a):właśnie admin tnie posty jak leci ,a le takich drobiazgów jak bezmyslna paplanina o niczym juz nie widzi
tu sie robi jak w naszym sejmie :D

Mimis dobra uwaga, ale dopiero dzisiaj to zobaczylem i juz zainterweniowałem posypaly sie bany, ale dziwi mnie to ze zaden z userow nie dał mi znac na PW o tym, widze ze chyba bede musial sam sobie radzic z porzadkiem na Forum.
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Poprzednia

Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości