• Ogłoszenie:

Polecam antywirusa...

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Postprzez -==KarpiO==- 09 Lut 2004, 17:20

nom przydalo by sie... do ankiety wzialbym: kaspersky, mks 2004, norton antivirus 2004, dr. web, avast!.. narazie tyle moze ktos zrobilby ankiete??
-==KarpiO==-
 



Postprzez domi 09 Lut 2004, 17:50

dodac trzeba jeszcze NOD 32. to moje zdanie i jeszcze duzo osob go pochwalalo np. wojtek1w. wydaje mi sie ze powinien znalezc sie w ankiecie napewno
Awatar użytkownika
domi
~user
 
Posty: 527
Dołączenie: 27 Sty 2004, 21:26
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 49



Postprzez Ibdial 17 Lut 2004, 01:36

Jaki z tego wniosek?? - Nigdy nie wkładaj skarpetek do lodówki.

A tak na serio to ja mam powoli dość narzędzi Symantecu. Fakt uważam je za najlepsze od strony jakości i urzyteczności ale nienawidze za slajdy w grach itp. Spowalnia wszystko jak cholera. I bądź tu mądry.
Awatar użytkownika
Ibdial
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 29 Sty 2004, 13:54
Miejscowość: Czarna Puszcza Swarożyca



Postprzez Arek 17 Lut 2004, 03:17

Moim zdaniem Norton to jedyny słuszny antiVirus, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Czy może już ktoś słyszał o jakichś nowych sposobach aktywacji produktów Symanteca, w wersjach 2004? Ponoć coś się zmieniło...
MEMENTO: "Każde zabezpieczenie da się obejść." Hacker.

Pozdrawiam, Arek.
Awatar użytkownika
Arek
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 28 Sty 2004, 01:13
Miejscowość: "Z krainy Mordor, gdzie zaległy cienie..."



Postprzez mimis 17 Lut 2004, 08:59

Arek napisał(a):Moim zdaniem Norton to jedyny słuszny antiVirus, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Nie ma idealnego antywira. Norton jest dobry,ale podczas moich testów nie wykrył części wirusów które znalazł Kaspersky. Trudny wybór między Nortonem i KAV, gdyz przy zainfekowaniu pewnym wirem pliów, które wyleczył Norton, Kaspersky sobie z nimi nie radził.
Wybór należy do Was.

Arek napisał(a):Czy może już ktoś słyszał o jakichś nowych sposobach aktywacji produktów Symanteca, w wersjach 2004? Ponoć coś się zmieniło...

Czytałem gdzies ze aktywacja na razie nie dotyczy tzw. tubylczych wersji. Tylko wersja angielska będzie wymagała rejestracji.
Awatar użytkownika
mimis
~user
 
Posty: 132
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:50
Miejscowość: Puszcza Ozz



Postprzez master 17 Lut 2004, 15:25

wiecie co??? do pojedynku o najlepszego anyivira dopuszczacie tylko i wylacznie Kaspersky i Norton..... . Powiem taK: dobry antivirus to antivirus wykrywajacy wszyastkie możliwe wirusy, wykrywajacy wirusa gdy ten tylko sie dobierze do dysku, z czesta baza wirusów (aktualizacje) i co wazne nie spowalniajacy systemu! A i liczy sie równiez szybkość skanowania i skutecznosc! Reasumujac:
NOPRTON Anitivirus: całkiem szybkie skanowanie, wygodny interfejs, niepełna ochrona systemu (trojany sa nieznane), spowalnianie systemu, czeste będy (przynajmniej u mnie), ogólnie 4-

MKS Vir: średni antivirus, Polski, jęzeli nie masz orginała to klops z aktualkami, bardzo długie skanowanie i do tego gdy wyłapuje w cassie skanowania wirusa to pyta się od razu co robic zamiast zostawić na koniec cały syf (trzeba wiec stać przy nim 40 minut). W niektórych przypadkach spowalniajacy sytem, juz lepszy norton... 3

Kaspersky: całkiem niezły, czeste aktualki, nie spowalnia systemu, okropnie długie skanowanie, solidny, 5+

NOD 32: uważam ,zę ma wszystko co powinien mieć dobry antivirus, kompletnie nie spowalnia systemu, wykrywa wszystko i zawsze o kązdej porze ;) szybkie skuteczne skanowanie, niedoceniony choc niedługo usłyszycie więcej bo jest nominowany do jakiejs tam nagrody :) 5 bo 6 boje się zaryzykować ;) Jedynie by miec pełna wersje trzeba mieć dane odpowiednie które zmieniaja się co jakiś czas ale do czego sa koledzy na forum ;)

Avasta- nie testowałem....

Ten z parasolka- darmowy, w miare szybki, bardzo dobry! 4+ za to ,ze nie poddał kwarantannie pewnego trojana którego dopiero pokonalem NODEM 32, notabene mks_cvir nawet nie wspomniał o nim....

jak cos to przypomnijcie jakies bo narazie tyle wystarczy ;)
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Postprzez pinger 17 Lut 2004, 16:07

master napisał(a):NOPRTON Anitivirus: całkiem szybkie skanowanie, wygodny interfejs, niepełna ochrona systemu (trojany sa nieznane), spowalnianie systemu, czeste będy (przynajmniej u mnie), ogólnie 4-


Co to znaczy ze trojany sa nieznane?

niepełna ochrona systemu


Zarty sobie robisz? Nav to najpatezniejszy av jaki znam, a oprocz wirosow, robakow i TROJANOW usuwa rowniez Sypware i Adware

Chyba do swojego porownania uzyles jakiegos zeszlorocznego NAV :D

A to ze _tobie_ spowalnia system to chyba oznaka ze bardzo wnikliwie szuka wszelkich wirow i robali
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez master 17 Lut 2004, 16:39

po pierwsze: spyware, adware, trojany nie sa wyszukiwane przez w Norton Antivirus 2004, chyba ,zę mam miez inne produkty pieprzonego symatecu, m itak bardzo sytemu nie spowalnia, ale jednak jakos wpływa na system, a po co uzywac czegos spieprzonego , skoro mam 100 razy lepszego NODA i kasperskeigo a do szpiegów mam ad-aware 6 bo żaden antivir nie znajdzie tyle szpiegów i ja to wiem! Powoli musisz zrozumiec z,ę nortona można trafnie zastapić czyms lepszym. Przyładem może byc to ,ze owe TROJANY panowały w moim kompie za czasów nortonka, przeskanowałem choćby mks-em i wszystko było ok.! prosze cie, nie kłuć się ze mna bo już ten temat zmierza w dobrym kierunku by wybrac tego naj.... a norton nim nie będzie!
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Postprzez pinger 17 Lut 2004, 16:51

master napisał(a):po pierwsze: spyware, adware, trojany nie sa wyszukiwane przez w Norton Antivirus 2004, chyba ,zę mam miez inne produkty pieprzonego symatecu


Po pierwsze. Jestes niepoinformowany, albo zacofany jak kto woli, Norton Antywisrus 2004 usuwa Spyware i Adware, poczytaj na stornie symanteca; hmm i ty chciales pisac zetelne opisy antywirosow a nawet nie wiesz o czyms takim?

Po drugie

Mama pozwala ci sie tak brzydko wyrazac? :P

, m itak bardzo sytemu nie spowalnia, ale jednak jakos wpływa na system, a po co uzywac czegos spieprzonego , skoro mam 100 razy lepszego NODA i kasperskeigo a do szpiegów mam ad-aware 6 bo żaden antivir nie znajdzie tyle szpiegów i ja to wiem!


Mnie coraz bardziej przekonujesz ze o komputerach wiesz coraz mniej

Powoli musisz zrozumiec z,ę nortona można trafnie zastapić czyms lepszym. Przyładem może byc to ,ze owe TROJANY panowały w moim kompie za czasów nortonka,


Pewnie miales jakiegos starego nortona. Nawet na pewno miales starego NAV. Bo gdybys mial nowego zauwazylbys ze wersja 2004 jest duzo lepsza niz poprzednie oraz zauwazylbys to ze usuwa spyware i adware

prosze cie, nie kłuć się ze mna bo już ten temat zmierza w dobrym kierunku by wybrac tego naj....


Nie pros mnie o nic bo nie masz na co liczyc.

....a norton nim nie będzie!


BO? Bo ty tak mowisz? Skoro jestes taki pewny ze nav to taki "popieprzony" program i nie usuwa trojanow i spyware, to zrob ankiete wtedy zobaczymy ktory av jest najlepszy wg urzytkownikow tego forum (no chyba ze nie umiesz zrobic ankiety :P )
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez robalek 17 Lut 2004, 18:27

Według mnie nie ma najlepszego antywirusa (ponieważ wszystkie spełniają swoją rolę , jedne są do użytku domowego inne zaś dla firm . Tylko od nas zależy jaki zastosujemy, a większości do użytku domowego wystarczyłby darmowy prosty antywirus a rzucamy się niepotrzebnie na płatne "superantywirusy" spowalniające kompa -chyba że mamy "superkompa".W rezultacie uważamy jednego antywirusa lepszego od drugiego , bo wykrył jakiegoś np. trojana a inny tego nie wykrył - ale później może być odwrotnie).W całej tej dyskusji mam wrażenie , że nie chodzi o najlepszego antyw. tylko o najpopularniejszego- i do tej kategorii należałoby zrobić ankietę.
P.S. używam mniej znanego antywirusa i jestem zadowolony . Po jego skanowaniu ,użyłem skanera online kilku czołowych antyw. i nic nie znalazły.
kilka porad: http://www.asbit.pl/antywirusy/doradca.html
Pozdrawiam .
KOCHAJ I SZALEJ, NIE MYŚL CO DALEJ.
Awatar użytkownika
robalek
~user
 
Posty: 50
Dołączenie: 28 Sty 2004, 16:39



Postprzez CeLeRoN 17 Lut 2004, 19:02

robalek napisał(a):Według mnie nie ma najlepszego antywirusa (ponieważ wszystkie spełniają swoją rolę...

1. Kwestia gustu, jak ktos czegos nie ma/nie mial to niech nie mowi ze to cos jest slabe2
2. Swoje chwalicie, cudzego nie znacie...
Awatar użytkownika
CeLeRoN
~user
 
Posty: 564
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:14
Miejscowość: ++RaDoM++



Postprzez master 17 Lut 2004, 19:33

pinger- odwal się! Mam (teraz można powiedzieć ,ze miałem) Nortona 2004 i trojanów, szpiegów robaków on nie usówa!!!!!!!!! Nie wierzysz???/ Polecam wypróbowanie ad-aware 6 i wtedy skomentuj prace nortona do tego typu gówien. Nie mówei z,e wgóle nie usówa, ale niekompletnie sobie z nimi radzi! I kazdy mówi ,ze cos z tym nortonem jest nie tak ,więc czego jeszcze się plujesz? Mamy wybrac naj. to wybierzmy w końcu! A ja tylko mówie ,ze norton nie będzie bo przeczytałem ten temat skrupulatnie i widze ,ze przewaga ludz nie używa słabeusz nortona 2004. Zresztą po co się mecze, i tak zaraz sie odszczekasz ,ze cos tram ci nie pasi.... idx do diabła!
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Postprzez pinger 17 Lut 2004, 19:59

master napisał(a):pinger- odwal się! Mam (teraz można powiedzieć ,ze miałem) Nortona 2004 i trojanów, szpiegów robaków on nie usówa!!!!!!!!!


Usuwa sie pisze przez u zwykle, ale wracajac, musze niestety powtorzyc jestes pyskatym pacanem, jak mowie ze usuwa adware to usuwa, i nie sa to slowa wyssane z palca

Automatically removes viruses, worms, and Trojan horses.

Robale podobnie jak spy ware laza po kompie, zbieraja informacje i wysylaja je do hackera, wiele razy jak skanowalem komputer w temporary internet files znajdowal pliki i oznajmial ze to "Adware" lub "Spyware"

Nie wierzysz???/ Polecam wypróbowanie ad-aware 6 i wtedy skomentuj prace nortona do tego typu gówien.


Jedyna roznica w adware i nav 2004 to to, ze adware czysci rejestr, ale tak naprawde jakies wpisy w rejestrze nie sa grozne, grozne sa programy ktore sa uruchamiane poprzez te wpisy - i te programy usuwa nav 2004

Nie mówei z,e wgóle nie usówa, ale niekompletnie sobie z nimi radzi! I kazdy mówi ,ze cos z tym nortonem jest nie tak ,


Ja widze ze z toba jest cos nie tak :P
I jaki kazdy? Ty i moze ktos jeszcze
A u mnie nav dziala 100% dobrze

więc czego jeszcze się plujesz?

Yyy znowu jakies przykre doswiadczenia z rozmow rodzinnych?

Mamy wybrac naj. to wybierzmy w końcu! A ja tylko mówie ,ze norton nie będzie bo przeczytałem ten temat skrupulatnie i widze ,ze przewaga ludz nie używa słabeusz nortona 2004.


Ja mysle ze przewaga ludz norton uzywac musiec Buhahahahaha naucz sie pisac

idx do diabła!

Ja jestem diablem, wiec nie musze daleko isc Buahahaaha
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez master 17 Lut 2004, 20:53

i jednak jestes głupi...
wspólczuje ochrony systemu. Trwaj sobie przy nortonie, jak ci dobrze chodzi, amm to w dupie, ale nie bądź egoistą! Ludzie potrzebuja wiedziec jaki jest najlepszy antivir a twoje zdanie o nortonie jest cenzura warte dlatego ,iz jestes jednym zx tych którzy maja fuksa ,ze z nortonkiem nic sie nie spiprzyło.
U mbni norton miał czeste błędy i nie wykrywał wszystkiego :D zrozum wreszcie!
PS. bedzie w końvcu ta ankieta?????? pewnie pinger bedzie caly czas odddawał głosy na nortoneczka 2004. hwehhehehehehehehehe
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Postprzez pinger 17 Lut 2004, 21:13

Widzisz gowniarzu, nie masz nic do powiedzenia oprucz bluzgania innych

Chcesz ankiete? Nie umiesz sam zrobic? Taki jestes mocny, a znowu czekasz az inni cie wyrecza cfaniaczku za dyche?
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez rawlings89 17 Lut 2004, 21:19

tak naprawdę, to norton jest wcale nie jest taki dobry! Oczywiście jeżeli masz dobry sprzęt, to możesz z niego korzystać bo jest to z pewnością przykład antivirusa: dobry wyglad, szybkie skanowanie co jest ważne, calodobowa ochrona systemu. Ale my tutaj mówimy o najlepszym ogółem, czyli musimy wziąść pod uwagę cos co nie bedzie sprawialo problemów. Ja osobiście polecam darmowego Ativir Personal Edition.

Nie będę sie wypowiadał na tem panów master i pinger bo jestem nowy, ale to jest karygodne!
PS. było coś wspomniane o aktualizacjach. Nieważne co jaki zcas ma sie aktualizacje bo w przypadku Kasperkiego sa to po prostu śmieszne pojedyncze aktualizacje, które nie sa w wcale potrzebne akurat codziennie :D to śmieszne
Awatar użytkownika
rawlings89
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 17 Lut 2004, 21:09
Miejscowość: mars



Postprzez pinger 17 Lut 2004, 21:25

Masz racje, dalem sie poniec emocja przez jakies dziecko.

master of wc ostrzegam cie, jeszcze jeden krzywy text pod moim adresem albo adresem kogos z mojej rodziny a tak cie zbluzgam na tym forum ze nie ebdziesz wiedzial jaki sie nazywasz, nawet jakbym mial dostac bana, zreszta ja bym na twoim miejscu uwazal, gadalem z adminem i moderatorami, poprostu kochaja cie za twoja wypiedz z bluzgami na moj temat. Prosze cie o jeszcze jeden taki post :D
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez rawlings89 17 Lut 2004, 23:25

skarżysz się adminom????? no to niezły niesteś. Nie zauważyłeś że ta cała nasza kłótnia jest troszke rzenująca??????? Ostatnio czepiasz się coraz smieszniejszych rzeczy, a powody sa równie śmieszne jak ty! Możecie wszyscy mi dac bana, mam to w dupie! Przypomna ty;ko ,ze w tym temacie poszło o to ,ze pinger bezczelnie cenzura!ł sie z antivirusami co prawdopodobnie miało mnie zniszczyc po naszych kłótniach w innym temacie. Warto zaznaczyc ,ęt ta ciota czepia się coraz to głupszych rzeczy , mozecie zresztą przeczytac całe zajście i zobaczycie ,ze to wszystko ze strony pingera jakiś shit! I dodam równiez ,ze chce bana, by ta menda się uspokoiła, ewentualni prosze o usunięcie tego człowieka, bo założe się ,ze jak wrzuce jakis temacik to zacznie od razu rozkręcac kłótnie.
Ten post jest dla ciebie pinger!
Awatar użytkownika
rawlings89
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 17 Lut 2004, 21:09
Miejscowość: mars



Postprzez Arek 17 Lut 2004, 23:30

mimis napisał(a):Wybór należy do Was.


To zdanie powinno być zakończeniem całego sporu według mnie. Każdy używa tego co chce i nikt nie powinien jechac na drugiego. master moim zdaniem za ostro krytykujesz Nortona, niektórzy (nie tylko pinger) go używają i uważają że Norton rulezzz. Ale jeśli używasz innego to to są Twoje preferencje i nic mi do tego.
Powinniśmy iść na kompromis: Norton- bardzo dobry (a nie do d*** jak wg mastera), ale nie jest doskonały (nic nie jest doskonałe pinger).
MEMENTO: "Każde zabezpieczenie da się obejść." Hacker.

Pozdrawiam, Arek.
Awatar użytkownika
Arek
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 28 Sty 2004, 01:13
Miejscowość: "Z krainy Mordor, gdzie zaległy cienie..."



Postprzez mchb 17 Lut 2004, 23:37

Masz Arek rację. Niech każdy używa czego używa :) (Ja używam pandy titanum 2004, choć wcale nie uważam, że jest najlepsza). A jeśli master i pinger mają się o wszystko kłucić to niech sobie założą (a raczej jeden z nich) temat tylko do tego.
mchb
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 27 Sty 2004, 14:38



PoprzedniaNastępna

Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości