• Ogłoszenie:

Undeleteplus problem z plikami

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Undeleteplus problem z plikami

Postprzez tm72 03 Kwi 2017, 08:47

reklama
Dzien dobry,

mam taki problem... po przeskanowaniu dysku zew. usb ktory zostal wyczyszczony tylko poleceniem del program wyswietla wszystkie dane jako status excellent ... po zaznaczeniu np. plikow .avi i przywroceniu na dysk wew. w laptopie pliki .avi za cholere nie chce otworzyc zaden player ... wyskakuje komunikat ze albo brak sterownikow albo nieznany format pliku. Moze ktos z Was mial taki problem i wie co dalej z tymi odzyskanymi plikami zrobic...dziekuje pozdrawiam Tomaszek.

P.S. Ten dzial wydal mi sie najbardziej odpowiedni jezeli sie myle to prosze przeniesc.
Awatar użytkownika
tm72
~user
 
Posty: 1306
Dołączenie: 02 Sie 2004, 09:37
Miejscowość: Tychy/Mississauga
Pochwały: 48




Undeleteplus problem z plikami

Postprzez tm72 03 Kwi 2017, 21:53

Uzyem programu DMDE ta sama sytuacja, pliki widzi ale nie otwiera po przywroceniu.
Awatar użytkownika
tm72
~user
 
Posty: 1306
Dołączenie: 02 Sie 2004, 09:37
Miejscowość: Tychy/Mississauga
Pochwały: 48



Undeleteplus problem z plikami

Postprzez krystian3w 04 Kwi 2017, 14:23

Czyli jednak uszkodzony jest, spróbuj ten plik przepuścić przez Remo Repair AVI / Digital Video Repair / Digital Video Repair / DivFix++.
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11



Undeleteplus problem z plikami

Postprzez tm72 05 Kwi 2017, 09:34

Programy nie widza wogole ze to plik avi...a po odzyskaniu jak byk mam np tytul filmu.avi ... co jest nie tak?
Awatar użytkownika
tm72
~user
 
Posty: 1306
Dołączenie: 02 Sie 2004, 09:37
Miejscowość: Tychy/Mississauga
Pochwały: 48




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości