• Ogłoszenie:

Chrome się zawiesza, muli

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Chrome się zawiesza, muli

Postprzez Matteo 18 Wrz 2014, 22:12

reklama
Witam, od kilku dni chrome trochę podziała, by po chwili nie ładować stron i wyświetlać że niby nie ma internetu a jest. Minie kilka min i znów działa jak należy lub strasznie muli. Powoli też chodzi ta przeglądarka tak ogólnie - czyszczenie pamięci podręcznej nie pomaga. Kilka dni temu komp wywalił stopa jak w załączeniu i się zrestartował. Czasem też po włączeniu chrome pokazuje się komunikat, że nie mam uprawnień i wcale się przeglądarka nie włącza. Załączam logi oraz log z błędu STOP.
Załączniki
blue screen.txt
(2.06 KiB) Ściągnięto 86 razy
Extras.Txt
(34.9 KiB) Ściągnięto 79 razy
OTL.Txt
(58.97 KiB) Ściągnięto 87 razy
GMER.txt
(101.76 KiB) Ściągnięto 83 razy
Edytowano - podpis niezgodny z regulaminem.
Matteo
~user
 
Posty: 133
Dołączenie: 16 Sie 2006, 19:31



Chrome się zawiesza, muli

Postprzez ordynat 18 Wrz 2014, 23:09

Nie widzę tu żadnej infekcji.

Możesz jeszcze dać log z TDSSKiller (choć nie spodziewam się w nim rewelacji) http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekcja-zbior-narzedzi-usuwajacych/#entry33542
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866



Chrome się zawiesza, muli

Postprzez Matteo 19 Wrz 2014, 22:06

TDSSKiller nic nie znalazł. Zainstalowałem firefoxa i chodzi jeszcze gorzej od chrome :/
Wręcz jest mi ciężko do Was tu pisać z tego komputera. Ciągle wyświetla "strona internetowa jest niedostępna". Dodam że komputer, obsługa maila i reszta jest ok, tylko te przeglądarki.
Edytowano - podpis niezgodny z regulaminem.
Matteo
~user
 
Posty: 133
Dołączenie: 16 Sie 2006, 19:31



Chrome się zawiesza, muli

Postprzez ordynat 20 Wrz 2014, 08:28

Na źle działający internet nic nie poradzę.
Najważniejsze, że nie masz żadnej infekcji, wiec nie jest to wina "wirusa".

W sprawie internetu skontaktuj się ze swoim dostawcą internetu.
.

Autor postu otrzymał pochwałę
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866



Chrome się zawiesza, muli

Postprzez Matteo 20 Wrz 2014, 23:51

Dzięki za sprawdzenie logów. Wykluczyłeś mi jedną z opcji a ja mogłem poszukać problemu gdzieś indziej. Oto rozwiązanie:
mam zaporę Online Armor, ma ona opcję trybu bankowego do której to dodała ponad 100 różnych witryn - nie bankowych - wszystkie zablokowane. Odblokowałem je wszystkie oraz wyrzuciłem z trybu bankowego. Nie wiem dlaczego zapora wrzuciła wszystko tam. Z buta net ożył i wyskoczyła przycięta aktualizacja z NVIDI, której dotychczas nie dawało się zrobić, pewnie zaporą ją trzymała i stąd problem z netem. Teraz chodzi jak burza.
Edytowano - podpis niezgodny z regulaminem.
Matteo
~user
 
Posty: 133
Dołączenie: 16 Sie 2006, 19:31




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości