• Ogłoszenie:

kreator konfiguracji sieci w xp sp2

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

kreator konfiguracji sieci w xp sp2

Postprzez Total Quest 12 Kwi 2006, 16:30

reklama
Witam co prawda może temat nieco związany z sieciami ale postaram się opisać problem tak żeby pasował i tu :wink:
Kilka dni temu przestała działac mi sieć (4 kompy połączone do switcha jeden z nich udostępnia połączenie internetowe) Wszystko chodziło bardzo ładnie.
No i teraz pozostałe kompy nie mają dostępu do netu. Internet do kompa z którego inne w sieci biorą internet dostarczany jest drogą radjową.
Gdy włącze kreatora sieci i dam mu ustawienia : ten komp łączy się bezpośrednio z internetem inne komputery w sieci łączą się z internetem za jego pośrednictwem (czy jakoś tak) kreator przystępuje do konfiguracji ale nie kończy jej , pisz że kreatro nie może ukonczyć działania , no i sieć jest nieskonfigurowana.
Podejżewałem że to wirusy coś narobiły ( no i może tak jest) pousówałem ich torche głównie tronjany. Ale nic sie nie zmieniło. Przypuszczłem że to może zapora systemowa blokuje te połaczenia chciałem w niej coś poznieniac ale nie moge właćzyć jej ustawień pisze mi że z niewiadomychprzyczyn wyświetlenie ustawień zapory systemowej jest niemożliwe( coś w tym stylu)
Może macie jakieś pomyśły ? Bo troche nie uśmiecha mi się formatowanie systemu. Może da sie jakoś odinstalować tego kreatora i zainstalować go na nowo lub coś w tym stylu
Jeśli władze forum uznają że temat nie pasuje do dziąłu to bardzo przepraszam i prosze o przesunięcie go do innego dziłu (jeśli to będzie możliwe) Pozdrawiam

nowe informacje :
komunikat gdy we właściwościach połączenia chce dać udostępnianie połączenia "Podaczas Udostępniania połączenia internetowego wystapił błąd. Określona usługa nie istnieje jako usługa zainstalowana"
Total Quest
~user
 
Posty: 20
Dołączenie: 23 Lut 2006, 14:31



Postprzez I-R-A 15 Kwi 2006, 00:53

A robiłeś przywrócenie systemu :banan:
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości