• Ogłoszenie:

Zablokowany dostęp do zdjęć i plików

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Zablokowany dostęp do zdjęć i plików

Postprzez crazik 01 Cze 2016, 23:48

reklama
Czesc,
Próbowałem uniemożliwić użytkownikom zwykłym (nie administratora) mojego komputera przeglądanie folderów (partycja ze zdjęciami). Efekt jest taki, że nawet z konta administratora nie mogę ich oglądać "Przeglądarka fotografii systemu Windows nie może otworzyć tego obrazu, ponieważ użytkownik nie ma odpowiednich uprawnień pozwalających na dostęp do lokalizacji pliku." Jedynie co pomaga to wlasciwosci na pojedynczy plik zabezpieczenia > dodaj (wpisuje swoja nazwe uzytkownika) i zastosuj.... ja zdjec mam kilka tysiecy a ten sposob nie dziala na caly folder (odmowa dostepu). Co robić ? :cry:
Pozdrawiam
crazik
~user
 
Posty: 23
Dołączenie: 24 Sty 2012, 18:54



Zablokowany dostęp do zdjęć i plików

Postprzez XMan 1 02 Cze 2016, 07:09

Nie toleruję wulgaryzmu, chamstwa oraz kłamstwa.
"Mniej adrenaliny, więcej endorfin"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
XMan 1
~user
 
Posty: 681
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Miejscowość: PL
Pochwały: 40



Zablokowany dostęp do zdjęć i plików

Postprzez Łowca Androidów 02 Cze 2016, 08:21

Żaden FRST.

crazik - co wykonywałeś, jakie czynności?
Co to za system operacyjny?
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Zablokowany dostęp do zdjęć i plików

Postprzez RaHezz 07 Cze 2016, 13:03

Mam identycznie z pewnymi plikami, ktore przypadkowo zostaly przeniesione przeze mnie do jakiegos dziwnego folderu, ktory utworzyl mi sie po jakichs aktualizacjach systemu czy cos w ten deseń... Kombinacja na wszystkie sposoby nie dała oczekiwanego rezultatu...
Death is the only beginning...
Awatar użytkownika
RaHezz
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 30 Sty 2015, 16:01



Zablokowany dostęp do zdjęć i plików

Postprzez crazik 07 Cze 2016, 16:16

Łowca Androidów napisał(a):Żaden FRST.

crazik - co wykonywałeś, jakie czynności?
Co to za system operacyjny?


Jest to Windows 7 Ultimate. Szczerze mowiac nie pamietam co robiłem dokładnie, PPM na partycje, wlasciwosci, zabezpieczenia....chyba wszystkim uzytkownikom procz administratora klikalem odmów odczytu, zapisu, modyfikacji itp.

EDIT:
Tak jak napisalem w pierwszym poscie, wchodzac w zapezpieczenia pojedynczego pliku (zdjecia) jestem w stanie wskazac uzytkownika uprawnionego do jego ogladania edytowania itp i wtedy uzyskuje do niego dostep. Wykonujac ta operacje dla calego folderu ZDJEC nic sie nie dzieje
crazik
~user
 
Posty: 23
Dołączenie: 24 Sty 2012, 18:54




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron