• Ogłoszenie:

Niepowodzenie wyświetlenia opcji zabezpieczeń i wyłączań

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Niepowodzenie wyświetlenia opcji zabezpieczeń i wyłączań

Postprzez Beza678 04 Cze 2013, 21:02

reklama
Witam
Nie mogę otworzyć żadnego pliku, czekam i czekam,jak próbuje wejść w menedżer zadań, to system zawiesza się, ekran robi się czarny i wyskakuje komunikat:

"Niepowodzenie wyświetlenia opcji zabezpieczeń i wyłączań. Proces logowania nie może wyświetlić opcji zabezpieczeń i logowania po naciśnięciu CTRl+ALT+END. Jeśli system operacyjny nie odpowiada naciśnij klawisz Esc lub uruchom ponownie komputer przy użyciu zasilania." Restart komputera i znowu to samo. Mój system to Windows 7.
Co z tym zrobić?
Pomoże ktoś!!!
Awatar użytkownika
Beza678
~user
 
Posty: 57
Dołączenie: 10 Sty 2012, 00:08
Miejscowość: Warszawa



Niepowodzenie wyświetlenia opcji zabezpieczeń i wyłączań

Postprzez mati12_14 17 Cze 2013, 18:31

Wyłączona jakaś usługa? Wirusy? Zaraz zobacze w laptopie to może coś podpowiem. Na razie tylko strzelam.
Z tego co ludzie piszą to być może jeszcze walnięty RAM. Kombinowałeś coś w usługach itp. Spróbuj uruchomić go w trybie awaryjnym. Jeśli będzie działał normalnie to w uruchom(klawisz windows+r) wpisz msconfig. Przejdź do usług i uruchamiania i z uruchamiania pokaż wpisy,a z usług daj sortowanie według producenta i pokaż jakich masz producentów oprócz MS. Może to coś da.
mati12_14
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 17 Cze 2013, 18:00



Niepowodzenie wyświetlenia opcji zabezpieczeń i wyłączań

Postprzez Beza678 26 Cze 2013, 21:24

Już jest Ok. Na początku myślałam, że to jakiś wirus - ale nie, potem, że to dysk, ale też nie, buda w środku czysta. No i przypomniało mi się, że wcześniej "szła" aktualizacja Gdata na 2014r, a potem zaczęły się te zawieszenia. Odinstalowałam Gdata i zainstalowałam jeszcze raz. Wyłączyłam też ochronę w czasie rzeczywistym i teraz wszystko gra.
Awatar użytkownika
Beza678
~user
 
Posty: 57
Dołączenie: 10 Sty 2012, 00:08
Miejscowość: Warszawa




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości