• Ogłoszenie:

Win xp - włącza się okno przeglądarki i stop

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Win xp - włącza się okno przeglądarki i stop

Postprzez rzyletka 17 Lip 2012, 21:05

reklama
Witam,
bardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś wie co z tym fantem zrobić.
System uruchamia się prawidłowo, wyświetla się pulpit, ikonki i bam. Okno przeglądarki, nawet nie wiem jakiej, bo nic innego na ekranie nie ma.
Goły środek przeglądarki, bez pasków adresu, przewijania, nie można nic zrobić. Nie ma nawet paska start.
Po wciśnięciu Ctrl+Alt+Del widać przez chwilę mignięcie menadżera, ale jest on tak jakby "pod spodem", że nie można nic na nim robić.
Myszka działa, kursorem można po ekranie latać.
Nie działa prawy klawisz myszy, ani żadne konfiguracje przycisków na klawiaturze.
Po wciśnięciu włącznika Winda kulturalnie zamyka okno przeglądarki i się ładnie wylogowuje, zamyka system.

Próbowałam wejść przez tryb awaryjny, nie działa. Ładuje się wszystko, potem na ułamki sekund wyświetla jakiś biały napis na dole ekranu (w oczy rzuca się tylko ENTER) i restart.
Nie wiem jak to ugryźć, żeby się nie posypało. sciana
Jak ktoś coś wie i podzieli się wiedzą, będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rzyletka
~user
 
Posty: 47
Dołączenie: 05 Lut 2009, 14:30
Pochwały: 2



Win xp - włącza się okno przeglądarki i stop

Postprzez Okocza 18 Lip 2012, 16:58

http://www.freedrweb.com/livecd/?lng=en

pobierasz, nagrywasz na CD i bootujesz a następnie skanujesz komputer.

Autor postu otrzymał pochwałę
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Win xp - włącza się okno przeglądarki i stop

Postprzez rzyletka 19 Lip 2012, 23:46

Dzięki za zainteresowanie.
Podłączyłam do zupełnie innego zestawu (monitor, mysz, klawa), udało się załączyć w awaryjnym.
Przeskanowane, 7 sztuk wywaliło.
Wszystko śmiga aż miło.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rzyletka
~user
 
Posty: 47
Dołączenie: 05 Lut 2009, 14:30
Pochwały: 2




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości