• Ogłoszenie:

Windows vista - błąd podczas instalacji service pack 2

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Windows vista - błąd podczas instalacji service pack 2

Postprzez MrSzpadyzorbombel 28 Paź 2011, 21:16

reklama
Witam. Mam problem z instalacją service pack 2 a mianowicie wyskakuje mi taki błąd
Image
Zrobiłem naprawę systemu ale nic nie pomogło
mój system Windows Vista 64
Proszę o szybką pomoc
Ostatnio edytowany przez MrSzpadyzorbombel 28 Paź 2011, 21:23, edytowano w sumie 2 razy
MrSzpadyzorbombel
~user
 
Posty: 49
Dołączenie: 06 Wrz 2009, 01:34



Windows vista - błąd podczas instalacji service pack 2

Postprzez bladi1492 29 Paź 2011, 23:10

Usługa Windows Update — błąd 0x80070424

Przyczyną występowania tego problemu może być niezarejestrowanie usługi wymaganej przez usługę Windows Update lub Microsoft Update.
Upewnij się, że wymagane usługi są dostępne i uruchomione

Upewnij się, że następujące usługi są zainstalowane i uruchomione:

- Usługa inteligentnego transferu w tle (BITS)

- Aktualizacje automatyczne

- Stacja robocza.

W tym celu wykonaj następujące czynności:

Aby upewnić się, że wymagane usługi są dostępne i uruchomione, wykonaj następujące czynności:

1. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz ciąg services.msc, a następnie kliknij przycisk OK.

2. Kliknij dwukrotnie pozycję Usługa inteligentnego transferu w tle.

3. Jeśli w obszarze Stan usługi jest wyświetlany stan Zatrzymano, kliknij przycisk Uruchom, a następnie kliknij przycisk OK.

4. Kliknij dwukrotnie pozycję Aktualizacje automatyczne.

5. Jeśli w obszarze Stan usługi jest wyświetlany stan Zatrzymano, kliknij przycisk Uruchom, a następnie kliknij przycisk OK.

6. Kliknij dwukrotnie pozycję Stacja robocza.

7. Jeśli w obszarze Stan usługi jest wyświetlany stan Zatrzymano, kliknij przycisk Uruchom, a następnie kliknij przycisk OK.

8. Zamknij okno Usługi i ponownie spróbuj zainstalować aktualizacje.

Uwaga: Jeśli na liście usług nie ma Usługi inteligentnego transferu w tle, kliknij następujące łącze w celu wyświetlenia odpowiedniego artykułu z bazy wiedzy i pobrania aktualizacji z witryny firmy Microsoft w sieci Web:

923845 Usługa inteligentnego transferu w tle (BITS) 2.5 dla systemu Windows XP.


Pobierz i zainstaluj program Windows Update Agent:

1. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję programu Windows Update Agent. Kliknij poniższe łącze w celu wyświetlenia odpowiedniego artykułu w witrynie firmy Microsoft w sieci Web:

949104 Jak uzyskać najnowszą wersję programu Windows Update Agent ułatwiającego zarządzanie aktualizacjami na komputerze

2. Po zainstalowaniu programu Windows Update Agent spróbuj zainstalować aktualizacje ponownie.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości