• Ogłoszenie:

Zawieszanie się windowsa podczas startu

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Zawieszanie się windowsa podczas startu

Postprzez marian14 30 Kwi 2012, 13:04

reklama
Witam,
na wstępie pragne się przywitać bo nie było mnie na tym forum od jakiegoś roku może nawet dwóch,potrzebuje Waszej pomocy,mój problem jak w temacie zawieszenie następuje tuż po starcie dokładnie jak mamy te logo Windows XP i ten pasek na dole który przelatuje 4,5 razy i się zatrzymuje :( wtedy nic nie można zrobić tylko ręczne wyłączączenie i uruchomienie w trybie awaryjnym :( próbowałem już robić sprawdzanie błędów ,a także przeskanowałem Anti-Malware 0 infekcji, czyściłem CClenerem i nic dalej się zawiesz,tak więc proszę o pomoc jak to naprawić i z góry dzięki,pozdrawiam
Awatar użytkownika
marian14
~user
 
Posty: 222
Dołączenie: 03 Sie 2006, 11:38
Pochwały: 2



Zawieszanie się windowsa podczas startu

Postprzez wojtas 30 Kwi 2012, 13:52

wejdz do konsoli odzyskiwania

w wpisz polecenie :
chkdsk /r /p


jak się ukończy to wpisz exit i enter :) . tylko pamiętaj tam powinno paść pytanie z którego systemu chcesz korzystać to dajesz że z 1 i enter :) wtedy piszesz polecenie ;)

po skończeniu daj komendę EXIT i enter i sprawdź jak sytuacja
Image
Awatar użytkownika
wojtas
*mod
 
Posty: 18165
Dołączenie: 13 Sty 2006, 16:00
Miejscowość: Krzeszyce
Pochwały: 1656



Zawieszanie się windowsa podczas startu

Postprzez marian14 30 Kwi 2012, 17:03

nie wiem o co chodzi ale polecenia chkdsk/r/p nie widzi pisze że nie ma takiego polecenia czy coś w tym stylu ,wpisałem same chkdsk ale wyskoczyło że wolumin jest w dobrym stanie,nie wiem o co kaman :( problem dalej nie rozwiązany :((może cos źle robie)?

Dodano 30.04.2012 16:59:02:
wpisałem to polecenie i poszło za pierwszym razem źle wpisałem bez spacji i dlatego nie poszło ,niestety znalazł niby 1 błąd ale to nic nie dało dalej "zwiecha"przy starcie :(
Awatar użytkownika
marian14
~user
 
Posty: 222
Dołączenie: 03 Sie 2006, 11:38
Pochwały: 2




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości