• Ogłoszenie:

testy gimnazjalne 2006

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

testy gimnazjalne 2006

Postprzez Pajeczak_XX 08 Kwi 2006, 20:09

reklama
Siemka!
Mam mały problem z odpaleniem Testów Gimnazjalnych 2006 na CD, które ukazały sie dzisiejszego dnia, a mianowicie...
Instalacja przebiega sprawnie, wszystko jest pięknie cacy, lecz gdy odpalam te Testy wyskakuje biały ekran komputer pracuje przez ok. 5 sec. i nic dalej się nie dzieje. Przypuszczam że coś mogło się zrąbać z Macromedia Flash Player-em v.7.0, ale dokładnie nie wiem co. Nie występuje żaden błąd ani nic tylko widze że właśne ten Flash Player odpala te Testy ale nic więcej się nie dzieje. Podobny problem mam testami z historii które były w podręcznikuna CD. Na samym początku wszystko grało itd. ale pewnego dnia włączam program jest menu ale na nic nie można przycisnąć.
Chciałem odinstalować ten cały Macromedia Flash ale nie wiem gdzie Winda miala czelność go zainstalować, chcąc Macromedia Flash Player-a ze sronki producenta można tylko ściągnąć v.8.0 ale to nie pomaga nawet po zaisntalowaniu. Proszę o pomoc. Z góry THX.
Siedze wygodnie w tramwaju i nagle wchodzi staruszka. Stoi i stoi nade mną a ja wychodze z założenia ,że im starsza tym wytrzymalsza :D
Awatar użytkownika
Pajeczak_XX
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 07 Gru 2005, 23:00
Miejscowość: ZnaD PrzeciwkA :P
Pochwały: 1



Postprzez I-R-A 08 Kwi 2006, 22:04

niekoniecznie - przeskanuj system antyvirem - z netu ostatnio cała masa ataków jest, co bardzo spowalnia sieć, ale przy okazji potrafią się ciągle wciskać jakieś świnstwa - mój firewarek pokazuje średnio do 30 ataków na minutę - a dzisiaj nawet stanęło się tak - że nagle zniknął mi mixer mediów - aż szlag trafia, ale takie życie - ale dodatkowo zrób tak: odinstaluj macromediia i usuń wpisy w rejestrze - to ważne - i wtedy nadinstaluj nowszą wersję albo i nawet poprzednika - mam nadzieję, że obie wskazówki Ci pomogą
I-R-A
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28



Re: testy gimnazjalne 2006

Postprzez mati61 08 Kwi 2006, 22:54

Pajeczak_XX napisał(a):Siemka!

Chciałem odinstalować ten cały Macromedia Flash ale nie wiem gdzie Winda miala czelność go zainstalować,


przecież w paksu menu -> start -> programy, powinien być skrót do flash'a a jeżeli go tam nie ma (nie musi tam być) to właćz panel sterowania, a potem dodaj usuń programy, i na liście wyszukaj tego flash'a i go zwyczajnie odinstaluj, no i oczywiście usuń wpis z rejestru.

no i jak napisał I-R-A sprawdź te wirusy...
AMD XP 2.6+ Ge Force 6200 palit 512DDR Asus a7v8x-x DVD Multi Recorder z technologią Light Scribe Monitor Samtron 17'
Czy sie stoi czy się leży- to pochwała się nalezy :)
Awatar użytkownika
mati61
~user
 
Posty: 182
Dołączenie: 31 Mar 2006, 17:08
Miejscowość: z Wadowic
Pochwały: 5



Postprzez Pajeczak_XX 09 Kwi 2006, 01:07

Problem w tym że próbowałem odinstalować Flash-a ale gdy już udało mi się odinstalować to okazało się że to były jakieś pluginy do Mozilli FF, a jeżeli chodzi o te wirki to nic mi nie znalazło...mam NOD-a32 i Outpost-a Firewalla więc myśle że nic się nie dostało a nawet jak już to wirek usunie. Sprawdzałem jeszcze w tym Menu jak mówiłeś mati61 i ni ma nic. Znalazłem tez jakiś katalog w "Dane aplikacji" i usunąłem wszystko co dotyczyło Flash-a ale nadal nic, Testy o których wyżej wspominałem nadal nie działają. Rejestr również czyściłem i nic.
Siedze wygodnie w tramwaju i nagle wchodzi staruszka. Stoi i stoi nade mną a ja wychodze z założenia ,że im starsza tym wytrzymalsza :D
Awatar użytkownika
Pajeczak_XX
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 07 Gru 2005, 23:00
Miejscowość: ZnaD PrzeciwkA :P
Pochwały: 1



Postprzez mati61 09 Kwi 2006, 01:14

ale oczywiście po usunięciu, wyczyszczeniu rejestru etc. zainstalowałeś ponownie flash'a, często takie płyty, mają już razem z programem(tu testami) nagrany programy do ich obsługi, sprawdź ( prawy otwórz)
AMD XP 2.6+ Ge Force 6200 palit 512DDR Asus a7v8x-x DVD Multi Recorder z technologią Light Scribe Monitor Samtron 17'
Czy sie stoi czy się leży- to pochwała się nalezy :)
Awatar użytkownika
mati61
~user
 
Posty: 182
Dołączenie: 31 Mar 2006, 17:08
Miejscowość: z Wadowic
Pochwały: 5



Postprzez Pajeczak_XX 09 Kwi 2006, 21:42

Patrzyłem na CD czy coś jest lecz niestety niczego się nie dopatrzyłem, nie było żadnego pliku Setup z Macromedia albo coś w tym stylu. A może sa jakieś inne programy nie koniecznie ten Macromedia Flash Player do odtwarzania takowych plików flash?
Siedze wygodnie w tramwaju i nagle wchodzi staruszka. Stoi i stoi nade mną a ja wychodze z założenia ,że im starsza tym wytrzymalsza :D
Awatar użytkownika
Pajeczak_XX
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 07 Gru 2005, 23:00
Miejscowość: ZnaD PrzeciwkA :P
Pochwały: 1



Postprzez mati61 10 Kwi 2006, 10:32

cośmi sie wydaje, że nie tylko ja nie che napisać "nie wiem" :wink: , no więc nie słyszałem o takim programie, a pliki są typu flash więc flash player powinien je odczytywać, poszukam, popytam :wink:
AMD XP 2.6+ Ge Force 6200 palit 512DDR Asus a7v8x-x DVD Multi Recorder z technologią Light Scribe Monitor Samtron 17'
Czy sie stoi czy się leży- to pochwała się nalezy :)
Awatar użytkownika
mati61
~user
 
Posty: 182
Dołączenie: 31 Mar 2006, 17:08
Miejscowość: z Wadowic
Pochwały: 5



Postprzez Pajeczak_XX 10 Kwi 2006, 20:09

mam rozwiązanie problemu jest ono co prawda dziwne ale...przypomniałem sobie że mój firewall blokuje reklamy i obrazki (reklamówki) wyskakujace podczas przeglądania www ,ale ma to tez związek ze światem offline. Po wyłączeniu firewalla program zaczął działać poprawnie. Dla przypomnienia...mam Outposta Firewalla i chciałem się zapytać gdzie można ustawić dokładniej co ma blokowac (jeżeli chodzi o reklamy). pozdrO
Siedze wygodnie w tramwaju i nagle wchodzi staruszka. Stoi i stoi nade mną a ja wychodze z założenia ,że im starsza tym wytrzymalsza :D
Awatar użytkownika
Pajeczak_XX
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 07 Gru 2005, 23:00
Miejscowość: ZnaD PrzeciwkA :P
Pochwały: 1



Postprzez mati61 10 Kwi 2006, 23:51

ahaaaa, no właśnie :) miałem to powiedzieć :wink: heh, no a ja dziśw budzie pytałem sie kolegów, żaden nie słyszał o taki m programie, popatrz do ustawień, ale nie jestem pewny czy bedzie taka opcja, żeby konkretny program odblokował, chociaż nie wykluczone- wręcz b. możliwe....
AMD XP 2.6+ Ge Force 6200 palit 512DDR Asus a7v8x-x DVD Multi Recorder z technologią Light Scribe Monitor Samtron 17'
Czy sie stoi czy się leży- to pochwała się nalezy :)
Awatar użytkownika
mati61
~user
 
Posty: 182
Dołączenie: 31 Mar 2006, 17:08
Miejscowość: z Wadowic
Pochwały: 5



Postprzez Pajeczak_XX 11 Kwi 2006, 00:45

w moim firewallu miałem opcje "Blokuj elementy reklam" gdzie m.in. były zawarte animacje flash, odznaczyłem i wszystko działa GOOD :banan:
Siedze wygodnie w tramwaju i nagle wchodzi staruszka. Stoi i stoi nade mną a ja wychodze z założenia ,że im starsza tym wytrzymalsza :D
Awatar użytkownika
Pajeczak_XX
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 07 Gru 2005, 23:00
Miejscowość: ZnaD PrzeciwkA :P
Pochwały: 1



Postprzez mati61 11 Kwi 2006, 01:07

gratulacje :) sam sobie poradziłeś :)
AMD XP 2.6+ Ge Force 6200 palit 512DDR Asus a7v8x-x DVD Multi Recorder z technologią Light Scribe Monitor Samtron 17'
Czy sie stoi czy się leży- to pochwała się nalezy :)
Awatar użytkownika
mati61
~user
 
Posty: 182
Dołączenie: 31 Mar 2006, 17:08
Miejscowość: z Wadowic
Pochwały: 5




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości