• Ogłoszenie:

problem z instalacją win Xp

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Postprzez Ibdial 13 Lut 2004, 14:11

reklama
Dziwna sprawa.... W takiej sytuacji jeśli chodzi o grę lub program na CD to pomaga zrobienie obrazu płyty Alkoholem 120% i instalacja zdychu przez wirtualny napęd. Sprawdza się to w 90% ale przy instalowaniu systemu odpada :roll:
Awatar użytkownika
Ibdial
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 29 Sty 2004, 13:54
Miejscowość: Czarna Puszcza Swarożyca



Postprzez Gość 13 Lut 2004, 22:00

ten dysk jest po formacie jest to 40 GB maxtor - ale gdy go przełoźtłem do kompa brata win xp poszedł bez problemu - problem pojawia się znów gdy dysk przełożyłem spowrotem do kompa sąsiąda - a mianowicie przy próbie uruchomnienia wyskokuje "ekran śmnierci" i nic nie daje rady zrobić --- a może coś w ustawieniach na płycie głównej ??????? jak jusz wcześniej spomniałem to Abit - może Abit ma jakieś zabezpieczenie ???????????????
Gość
 



problem z instalacją win Xp

Postprzez Adam-AND1 13 Lut 2004, 22:01

mam kompa od sąsiada - troche stary - ale problem jest następujący - przy instalacji win xp wystepuje bląd z kopiowaniem jakiegoś pliku - nie jest to wina cdromu bo podłączyłem jusz teaca 48x i Lg 52 x i to samo (płyta główna z Abita) ----- prosze o szybką pomoc !!! z óry dzięii

acha z instalacją 98 czy me nie ma problemu ale klijent uparł sie na XP i jest mały problemik
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez wlochaty 13 Lut 2004, 22:25

a może mało miejsca jest na twardym ??
Awatar użytkownika
wlochaty
 
Posty: 177
Dołączenie: 27 Sty 2004, 15:00
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 2



Re: problem z instalacją win Xp

Postprzez pinger 14 Lut 2004, 13:33

Adam-AND1 napisał(a):mam kompa od sąsiada - troche stary - ale problem jest następujący - przy instalacji win xp wystepuje bląd z kopiowaniem jakiegoś pliku - nie jest to wina cdromu bo podłączyłem jusz teaca 48x i Lg 52 x i to samo (płyta główna z Abita) ----- prosze o szybką pomoc !!! z óry dzięii

acha z instalacją 98 czy me nie ma problemu ale klijent uparł sie na XP i jest mały problemik


Slusznie zauwazyles, nie jest to wina cdromu (czytnika) lecz cdromu (plyty cd) ktora jest uszkodzona
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez Adam-AND1 14 Lut 2004, 16:07

również nie jest to wina CD-romu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u góry napisałem że na kompie brata instalka przebiega bez problemowo !!!!!!!!!!! a poza tym mam xp n a 2 płytkach piratach i 1 cd oryginalną !!!!!!!!!!!!!!!! i z żdaneą z tych płytek instalka na kompie sąsiada nie idzie !!!!!!!!!!!! a więc pytam czy instnieje jakieś zabezpieczenie na płytach gółwnych Abita ???????
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez pinger 14 Lut 2004, 16:15

Moze masz uszkodzone kabelki laczace dysk z plyta glowna, ja kiedys mialem taki problem, komputer raz bootowal a raz nie, po wymianie kabla juz ok.
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez Adam-AND1 14 Lut 2004, 18:07

hehe również nie jest to wina kabelków - są nowe - cholera ale wcześniej na tym kompie był XP więc nie mam zielonego pojęcia czemu są teraz z nim takie szopki
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez pinger 14 Lut 2004, 18:11

Moze sa zle docisniete ;)

Sprawdz jeszcze konfiguracje zworek

A wracajac, kiedy dokladnie pojawia sie blad? Ciagle w tym samym momencie instalacji czy roznie?
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez Adam-AND1 14 Lut 2004, 21:29

jeśli chodzi o konfiguracje dysków i cdromów to wszytko jest ok !!!! a błąd pojawia sie gdy win xp kopiuje pliki potrzebne do instalcji winda ! prawie zawsze jest to ten sam plik ---- tylko mi nie mówicie znowu że cd-rom (płytka) jest uszkodzona czy cos w tym stylu bo zapewniam was że z płytkami jest wszytko ok !
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez Gość 14 Lut 2004, 21:40

Instalacje zaczynasz spod windy czy spod dosa?
Gość
 



Postprzez Arek 14 Lut 2004, 22:33

Instalka spod DOSa jest pewniejsza.
MEMENTO: "Każde zabezpieczenie da się obejść." Hacker.

Pozdrawiam, Arek.
Awatar użytkownika
Arek
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 28 Sty 2004, 01:13
Miejscowość: "Z krainy Mordor, gdzie zaległy cienie..."



Postprzez Adam-AND1 16 Lut 2004, 10:53

instalak czy z dos czy z winda to i tak wyskakuje ten sam błąd (zaraz przy kopiowaniu plików potrzebnych do instalki winda xp )
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez -==KarpiO==- 16 Lut 2004, 10:58

zobacz czy nie masz poprzestawianych zworek bo jak cos ustawisz w biosie to po restarcie sie resetuje dlatego moze ci sie nie instalowac ja mialem kiedys taki problem z win 98 u sasiada - zmienilem mu po prostu jakis tryb na ASCII i normalnie sie dalo...
-==KarpiO==-
 




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości