• Ogłoszenie:

Problem z ,,przegladarką fotografii systemu windows"

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Problem z ,,przegladarką fotografii systemu windows"

Postprzez 3iks 30 Mar 2014, 17:27

reklama
Witam mam taki problem ,gdyż nie działa mi scroll podczas przeglądania dokumentów za pomocą tego programu. i muszę ręcznie klikać aby przybliżyć i oddalić. Wcześniej wszystko działało normalnie. Co może być tego przyczyną.? W sumie to błaha rzecz, ale trochę mnie to deprymuje. :roll:
Awatar użytkownika
3iks
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 13 Sty 2011, 20:56
Miejscowość: Wrocław



Problem z ,,przegladarką fotografii systemu windows"

Postprzez Garu 31 Mar 2014, 13:33

Pierwsze, to z myszką coś. A przewijanie np na stronach www - prawidłowo działa scrollem?
Drugie, to rozwiąż problemy:
http://support.microsoft.com/mats/windows_photo_and_slideshow_diag/pl
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Problem z ,,przegladarką fotografii systemu windows"

Postprzez 3iks 01 Kwi 2014, 15:48

Na stronach działa wszystko jak należy, druga opcja również nie pomogła.
Awatar użytkownika
3iks
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 13 Sty 2011, 20:56
Miejscowość: Wrocław



Problem z ,,przegladarką fotografii systemu windows"

Postprzez Garu 01 Kwi 2014, 18:12

Normalnie, to nie powinno być tak, żeby scroll nie powiększał w podglądzie fotografii.
Jest taki trik i możesz sprawdzić go na jakiejś stronce wwww - naciśnij Ctrl i porusz kółkiem myszy. Powinno się wywołać powiększanie, czy pomniejszanie. Puszczasz Ctrl i nie ma tego. Jednak w podglądzie fotografii, to nie działa, sprawdzałem. Kółko powiększa, zmniejsza i już. Jeśli będzie Ci działało powiększanie kółkiem na stronie, a w podglądzie fotografii nie, to jedno mi przychodzi do głowy - tweak, jakiś tuneup.
To jest tak, że taki agresywny tweak zmienia w rejestrze domyślne ustawienia windows i przywrócenie ich, to prawdziwa sztuka. Trzeba odinstalować, potem wyszukać ukryte, chronione i rozszerzenia np tuneup. Ustawia się to opcjach folderów, następnie pousuwać pozostałości dokładnie, potem regsekeerem wyszukać wszystkie wpisy w rejestrze tego tuneup i usunąć w tym programie. Utworzyć nowy punkt przywracania i pousuwać wszystkie poprzednie z okresu zainstalowania problemowego programu, żeby nie przywrócić błędu.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Problem z ,,przegladarką fotografii systemu windows"

Postprzez 3iks 02 Kwi 2014, 02:38

Pomogła zwykła instalacja sterowników.
Awatar użytkownika
3iks
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 13 Sty 2011, 20:56
Miejscowość: Wrocław




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości