• Ogłoszenie:

Proshow producer problem z podkładem muzycznym w slajdach

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Proshow producer problem z podkładem muzycznym w slajdach

Postprzez majuszka_mm 14 Sie 2012, 18:31

reklama
Posiadam PRO SHOW PRODUCER 5.0.3206, umiem zrobić pokaz i zależy mi bardzo zrobić na pokaz do pracy. Nagrać pokaz: fotki z podkładem i dalej video pokaz. W podglądzie jest wszystko ok, ale jak nagrywam w momencie wczytywania z fotek na film, staje postęp wczytywania i po dłuższym czasie zawiesza się. Nagram tak na osobnych płytach czyli: fotki z podkładem muzycznym i osobno film, razem ani rusz:-(.....dlaczego :(
PROSZĘ JESZCZE O RADĘ nie potrafię zrobić podkładu muzycznego po paru slajdach, jak wstawię utwór to on mi
ucieka na początek ścieżki muzycznej i w rezultacie jest podkładem pierwszego slajdu:-( PROSZĘ O POMOC, JUŻ TYLE PRÓB, CZASU, NIE MAM POJĘCIA CO WYMYŚLIĆ....:-( :-( DZIĘKUJE ZA POMOC
majuszka_mm
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 14 Sie 2012, 16:50



Ogromny problem w proshow producer :-( z muzyką

Postprzez ProShowFan 09 Wrz 2012, 23:04

Witam.
Na początek uwaga: na ścieżkę muzyczną najlepiej wybierać utwór w formacie mp3. Podkład muzyczny można dowolnie przesuwać na osi czasu (Timeline), lecz nie jest to możliwe w widoku listy slajdów (Slide List). Aby przejść do widoku osi czasu naciśnij tabulator. Teraz przytrzymując klawisz [Ctrl] może przesuwać swoją ścieżkę dźwiękową w dowolny sposób. Przy okazji zwróć uwagę na na znaczniki na początku i na końcu ścieżki muzycznej (takie trzy kropki: na górze, na dole i w środku). Mając wciśnięty klawisz [Ctrl] możesz ściszyć utwór przesuwając myszą znacznik na górze lub na dole ścieżki. Przesuwając znacznik umieszczony w środku odpowiednio stopniowo zwiększasz głośność utworu (znacznik na początku) lub stopniowo go ściszasz (znacznik na końcu).
W zasadzie ProShow nie robi problemów z łączeniem zdjęć i filmów. Zbyt mało wiem o Twoim pokazie, by udzielić Ci konkretnej pomocy. Nie znam formatu filmu, który wstawiasz do pokazu, nie wiem w jakim formacie chcesz swój pokaz zapisać. Jeśli mam pomóc napisz coś więcej.
Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w pracy z tym wspaniałym programem. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odwiedź mój kanał na You Tube http://www.youtube.com/user/proshowfan?feature=results_main

Dodano Dzisiaj, 23:16:
Jeszcze drobna poprawka do tego co napisałem. Aby stopniowo zwiększyć lub zmniejszyć głośność ścieżki dźwiękowej przesuwamy górnym lub dolnym znacznikiem na osi czasu odpowiednio w lewo lub w prawo.
Awatar użytkownika
ProShowFan
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 09 Wrz 2012, 22:50
Pochwały: 7



PodziĘkowanie i za odpowiedŹ

Postprzez majuszka_mm 12 Wrz 2012, 09:08

Witam, chciałam bardzo podziękować temu co mi odpowiedział na moją wiadomość: ogromny problem w proshow producer z muzyką.
Ale ja za bardzo ogólnikowo opisałam mój problem.
Dlatego chciałabym złapać z toba kontakt PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ Mój meil: majuszka_mm@o2.pl
Nie chcę cię zamęczyć, pare choć wskazówek.
Weszłam na twoją stronę ale niestety mam problem by się zarejestrować.
JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA BY SIĘ UCZYĆ PROSHOW PRODUCER.
Z tym programem mam doczynienia parę lat ale bardziej coś skomplikowanego to się zamotam,
umiem adobe photoshopa, corela draw i tam coś obrobię i kombinuję... metodą prób i błędów...
PROSZĘ ODEZWIJ SIĘPOZDRAWIAM.
MARTA.
majuszka_mm
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 14 Sie 2012, 16:50



Proshow producer problem z podkładem muzycznym w slajdach

Postprzez teo271 05 Sty 2013, 23:18

Witam. Ja korzystam z tego programu już ok 7 lat i jak na razie nie miałem z nim żadnych problemów.Robię na nim pokazy slajdów (zdjęcia i filmy ) wraz z podkładem muzycznym oczywiście w formacie mp3.
W swoim opisie poruszyłaś dwa problemy, piszesz '
jak wstawię utwór to on mi ucieka na początek ścieżki muzycznej -
Wnioskuję z tego że chcesz wstawić utwór gdzieś w środku pokazu a po zatwierdzeniu zmian on przesówa się na początek pokazu. Moja wskazówka jest taka,że wczytujesz do pokazu np.200 fotek a następnie dokładasz po kolei mp3.Program sam je będzie układał po kolei stosownie do czasu trwania pokazu.Jeśli chodzi o dodawanie filmów do pokazu to program obsługuje między innymi takie formaty jak Avi,Mov..Wczytanie filmu do pokazu zajmuje trochę czasu.Kiedy mamy wczytany już film powstaje problem z dwoma ścieżkami dzwiękowymi jedna z filmu a druga z podkładu jaki dodaliśmy.Jeśli zależy nam aby dzwięk z filmu był słyszalny i nie zagłuszał go podkład z mp3 to w programie otwieramy okno Muzyka i po lewej stronie mamy trzy sówaki 'Ogólna Głośność' Domyślnie dla innych dziwęków i ścieżka dzwiękowa podczas innych dzwięków.Tymi sówakami wyciszamy albo nasz dodany podkład albo ścieżkę z filmu.
Ja mam zainstalowaną wersję 4.52.3053 oczywiście po polsku.
teo271
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 05 Sty 2013, 22:43




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości