• Ogłoszenie:

Program do zamiany ścieżki audio

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do zamiany ścieżki audio

Postprzez Dee Jay 11 Paź 2011, 18:03

reklama
Witam
Poszukuje programu którym mógłbym podmienić ścieżkę audio w filmie. Mam jeden film po angielsku i chciałbym dodać do niego ścieżkę audio w MP3 którą wyciąłem z innego filmu. Może ktoś polecić coś prostego w obsłudze by wyciąć oryginalną ścieżkę audio i podłożyć ta którą posiadam w MP3? Nie znam się za bardzo więc fajnie jakby program był prosty w obsłudze lub był do niego jakiś poradnik z opisanym, problemem.
Dee Jay
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 17 Maj 2011, 01:02



Program do zamiany ścieżki audio

Postprzez Tomasz 11 Paź 2011, 19:58

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to za pomocą programu Virtual Dub Mod 1.5.10.2 podmienisz ścieżkę audio w filmie, jest on po polsku.
1] Otwierasz program
2] Plik\Otwórz plik video i wczytujesz film.
3] Wchodzisz w zakładkę video i zaznaczasz kopiowanie bezpośrednie.
4] Wchodzisz zakładkę Strumienie\Lista strumieni\wyłącz\Dodaj i wczytujesz swój plik który chcesz podmienić i klikasz na OK.
5] Plik\zapisz jako. Nadajesz nazwę swojemu plikowi jaką ci pasuje i zapisujesz.

* Czasami podczas wczytywania filmu lubi wyskoczyć komunikat, to dajesz NIE.
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Program do zamiany ścieżki audio

Postprzez Dee Jay 12 Paź 2011, 17:28

Zainstalowałem sobie VirtualDub

ale jak próbuję włączyć plik wideo wyskakuje mi taki błąd

http://img51.imageshack.us/img51/5807/beztytuuolw.jpg :-(

W czym może być problem?
Dee Jay
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 17 Maj 2011, 01:02



Program do zamiany ścieżki audio

Postprzez Mikou@j 12 Paź 2011, 17:39

Brak odpowiednich kodeków. Najlepiej odinstaluj wszystkie jakie masz i zainstaluj K-Lite Codec Pack lub CCCP - Combined Community Codec Pack
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Program do zamiany ścieżki audio

Postprzez Dee Jay 03 Lis 2011, 13:49

Zainstalowałem zestaw kodeków K lite i komunikat pozostał. W chwili obecnej mam zainstalowanego Allplayera z kontem premium które sprawdza błędy i instaluje brakujące kodeki i też się nie zmieniło nic. Filmy działają bez problemu więc to chyba nie wina kodeków. Co może powodować jeszcze ten komunikat ewentualnie doradźcie jakąś alternatywę by podmienić ścieżkę audio w filmie
Dee Jay
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 17 Maj 2011, 01:02



Program do zamiany ścieżki audio

Postprzez oggy17 07 Lis 2011, 13:47

W jakim formacie masz film? Możesz ewentualnie spróbować szczęścia z MKVToolnix jeśli ci nie przeszkadza format wyjściowy, ewentualnie Yamb, jeśli wolałbyś np mp4, wymienione programy nie potrzebują kodeków, jako że nie ma w nich możliwości podglądu ścieżki, ale jak najbardziej możesz dodać sobie nową ścieżkę, zostawiając przy tym starą.
oggy17
~user
 
Posty: 20
Dołączenie: 09 Sty 2007, 08:59




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości