• Ogłoszenie:

[problem]Service Pack 1 for WinXP - instalacja

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

[problem]Service Pack 1 for WinXP - instalacja

Postprzez KarKan 01 Lut 2004, 14:24

reklama
Czesc

Mam mala prozbe ... moglby ktos napisac tutaj krok po kroku jak zainstalowac Service Packa 1 dla WinXP.

Jak prubuje go zainstalowac z Windows Update ... to wyskakuje jakis blad ze nie mam odpowiedniego klucza czy cos atkiego :|
Prosze o pomoc...

:idea: Mysle ze taki temat przeda sie na przyslosc i nie tylko mi :wink:
:arrow: Wiem ze ten temat byl poruszany na "starym" forum ale niestety niezdazylem go przeczytac :wink:
Awatar użytkownika
KarKan
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 27 Sty 2004, 16:32



Postprzez Arek 01 Lut 2004, 14:36

POSÓB NA INSTALACJĘ DODATKU SERVICE PACK W SYSTEMIE WINDOWS XP (taki jaki znam i stosowałem)

Jak wiadomo dodatek Service Pack systemu Windows XP wykrywa "prawie legalną"kopię systemu podczas próby instalacji i odmawia dalszego działania. Zabezpieczenie to można obejść dzięki programom "WindowsXP Product Key Viewer" oraz "XPProCorp-keyChanger". Pierwszy z nich pozwala odczytać jaki mamy obecnie klucz rejestracyjny produktu, a drugi wymusza ponowną aktywacje i generuje nowe klucze. Zmieniając klucz produktu staje się możliwe zainstalowanie Service Pack. By to zrobić należy wykonać następujące kroki:

1)uruchomić program "WindowsXP Product Key Viewer"- dzięki niemu odczytujemy bieżący klucz.

2)uruchomić program "XPProCorp-keyChanger", startuje on w wierszu poleceń, aby kontynuować wciskamy ENTER ( można w dowolnej chwili anulować działanie programu wciskając kombinację klawiszy CTRL+C ), generuje nam się lista kluczy, wciskamy ponownie ENTER

3)po chwili wyświetla się nam okno "Aktywacja systemu Windows", zaznaczamy opcję w której proponowany jest nam kontakt telefoniczny (opcja 2) i klikamy przycisk DALEJ

4) w nowym oknie klikamy na przycisk ZMIEŃ KLUCZ PRODUKTU, następnie wpisujemy tam jeden z kluczy wygenerowanych wcześniej przez "XPProCorp-keyChanger"

5)po wpisaniu klucza należy kliknąć na przycisk aktualizuj, a następnie zamknąć okno

6)teraz można uruchomić program instalacyjny dodatku Service Pack, powinien zainstalować się pomyślnie, bez wyświetlania żadnych komunikatów o nie właściwym kluczu produktu i przerywaniu pracy

7)po instalacji będzie trzeba ponownie uruchomić komputer, możemy sprawdzić czy instalacja się powiodła klikając START potem MÓJ KOMPUTER z menu ZADANIA SYSTEMOWE kliknąć WYŚWIETL INFORMACJE O SYSTEMIE, w nowo otwartym oknie w zakładce OGÓLNE powinien znajdować się napis "Dodatek Service Pack..."

Podaj mi e-mail to Ci mogę przesłać programy. Mam je od kolegi i nie znam linku.

Aha jeszce jedna uwaga...

Gdyby po instalacji SP1 nie można było korzystać z Windows Update, należy znów zmienić klucz produktu, ale na inny niż te generowane przez program. Jeden z tych seriali to: JFQYM-YJQFQ-VBRCY-4VV7W-QRXBY. U mnie z nim wszystko działa OK.
MEMENTO: "Każde zabezpieczenie da się obejść." Hacker.

Pozdrawiam, Arek.
Awatar użytkownika
Arek
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 28 Sty 2004, 01:13
Miejscowość: "Z krainy Mordor, gdzie zaległy cienie..."



Postprzez Logon 01 Lut 2004, 14:53

Trzeba zainstalować na nowo w postaci UPGRATE i zapiast tamtego klucza wpisać 6G3J7-RQ233-FJGHD-GKYP4-QGKPG i zainstalować z Windows Update. Ale odradzam, bo sp1 z WU ściąga się ok. 3 godzin, a ja polecam w dziale doenload zassać go FlashGetem (podzielić plik na 10 i ściągać ok. godz 5.00 wtedy jest najlepsze łącze ) :D :D
Awatar użytkownika
Logon
~user
 
Posty: 48
Dołączenie: 31 Sty 2004, 11:26
Miejscowość: Bydgoszcz



Postprzez master 01 Lut 2004, 16:01

kolego Arek: gdzie są te programy z pinktu 1 i 2???? Tak się składa ,zę to jest napenno dobry sposób na instalacje ale pierwsze słysze o owych programach! Moge prosić o linka? Proszę! upsss... teraz sie doczytałem! Mój e-mail to butcher25@tenbit.pl
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Postprzez KarKan 01 Lut 2004, 17:46

Wielkie dzieki ale wlasnie gdzie mozna znalesc te programy :?:

Moze by tak przykleic ten temat :wink: Napewno duzo osob bedzie sie o to bytalo :wink:

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
KarKan
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 27 Sty 2004, 16:32



Postprzez piwic 01 Lut 2004, 20:47

master wysłałem ci na e-maila.
KarKan podaj e-maila to ci wyślę.
Sorry ale nie pamietam strony z której go zassałem.
Awatar użytkownika
piwic
~user
 
Posty: 25
Dołączenie: 28 Sty 2004, 20:07
Miejscowość: Wschód
Pochwały: 3



Postprzez KarKan 01 Lut 2004, 20:49

karkan@poczta.onet.pl

Bede bardzo wdzieczny :D
Awatar użytkownika
KarKan
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 27 Sty 2004, 16:32



Postprzez cybermat 01 Lut 2004, 21:20

Aby mieć SP1 w Windows XP jest jeszcze jeden a nawet dwa proszcze sposoby.
1. Mozna zintegrowac SP1 z płyta instalacyjną Windows XP dokłady opis znajdziesz tu http://www.cdrinfo.pl/software/artykuly/artykul_w.php?ID=20021018181447 a do intstalacji sytemu uzyj ten numer seryjny:
K2KB2-BDBGV-KP686-D8T7X-HDMQ8 ten sposób jest trochę kłopotliwy ale po instalacji systemu nei cza istalować SP1 bo już SP1 jest w systemie
2. Można na nowo zainstalować system z tym numerem seryjnym K2KB2-BDBGV-KP686-D8T7X-HDMQ8 poczym zainstalowac SP1

Te sposwoby są trochę kłopotliwe ale za to sa sprawdzone, no i nie ma wtedy żadnych problemów z Windows Update (czyli mozna system aktualizować)
cybermat
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 27 Sty 2004, 15:21



Postprzez KarKan 04 Lut 2004, 19:38

Arek napisał(a):3)po chwili wyświetla się nam okno "Aktywacja systemu Windows", zaznaczamy opcję w której proponowany jest nam kontakt telefoniczny (opcja 2) i klikamy przycisk DALEJ


A wie ktos moze co trzeba zrobic kiedy mi w oknie "Aktywacja systemu Windows" nic sie niepokazuje :?: Poprostu puste tlo i nic wiecej :?:
Prosze o pomoc :?
Awatar użytkownika
KarKan
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 27 Sty 2004, 16:32



Postprzez Arek 05 Lut 2004, 00:21

Hmm...ciekawa sytuacja... pomógłbym jakbym się z tym spotkał... u mnie nigdy nie było problemów z tym sposobem... A może coś z Windowsem jest nie tak. Może go przeinstalować i spróbować wtedy...
MEMENTO: "Każde zabezpieczenie da się obejść." Hacker.

Pozdrawiam, Arek.
Awatar użytkownika
Arek
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 28 Sty 2004, 01:13
Miejscowość: "Z krainy Mordor, gdzie zaległy cienie..."



Programiki?!?

Postprzez Shorty 08 Lut 2004, 13:12

Jeśli ktoś ma programiki z punktu 1 i 2 to proszę o przesłanie na adres shorty@tlen.pl. Z góry dzięki

Na poprzednim forum bardzo dobrą radę odnosnie modyfikacji rejestru Windows tak aby można było zainstalować SP1 dał o ile sie nie myle Jarek ( w moim przypadku program XP Key modifier nie działa) jeśli ktos ma może skopiowaną tamtą wypowiedź to proszę niech ją wrzuci na forum POMOCY!!!
Awatar użytkownika
Shorty
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 08 Lut 2004, 12:51
Miejscowość: Łódź



Programy

Postprzez gurumniejszy 24 Sie 2004, 12:04

Cześć!!!

Jeśli mógłbyś przesłać mi te programy, to byłbym bardzo wdzięczny.

Siema :)
gurumniejszy
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 24 Sie 2004, 11:42
Miejscowość: Warszawa



Postprzez Robertj 24 Sie 2004, 15:27

WindowsXP Product Key Viewer
http://windows.crack-cd.com/Windows_XP_CD_Key_and_Product_ID_Changer_by_NaPsteR.html

XPCorp-keyChanger
http://microsoft.crack-cd.com/Microsoft_Windows_XP_Corporate_Key_Changer.html
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121



Postprzez Scully 27 Sie 2004, 19:05

Opis instalki SP1 w XP:

http://www.howto.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=16

Pozdro.
Awatar użytkownika
Scully
~user
 
Posty: 71
Dołączenie: 27 Sie 2004, 18:59
Miejscowość: Podlasie
Pochwały: 12




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: affan09, binaryoptionstrading oraz 39 gości