• Ogłoszenie:

Problem z instalacją expressivo

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Problem z instalacją expressivo

Postprzez Tomasz 12 Cze 2009, 16:59

reklama
Witam

27.05.2009 zainstalowałem sobie wersję piracką Ivony z głosem jacka 22khz. Wśrodku był opis jak zmienić wersję trial 30 dni na wersję 255 dni. Zmiana tej wersji wyglądała tak, że przed instalacją w zegarze systemowym trzeba było od dnia instalacji przesunąc zegar systemowy o 255 dni do przodu a po instalacji cofnąć ją z powrotem do dnia w którym się instalowało program. Wg moich obliczeń dzień ten wypadał na 7 stycznia 2010 roku. Spodobała mi się wersja jacka z głosem 22khz i postanowiłem zakupic legalną wersje programu Expressivo 1.5 + upgrade głosu do 22khz. Odinstalowałem piracką wersję programu a następnie zainstalowałem program expressivo i ściagnąłem upgrade głosu 22khz. Po wpisaniu klucza [legalnego] do programu - program ten mi się aktywował stając się legalnym. Po zainstalowaniu upgrade wyświetlił mi się komunikat, abym zaaktywował ten głos. Wpisałem drugi legalny klucz i pojawił sie komunikat, że mój program został zaaktywowany bezterminowo. Otworzyłem program expressivo wpisałem dowolny tekst do okna programu i chciałem aby mi expressivo z głosem jacka 22khz przeczytał ten tekst. Pojawiła mi się klepsydra i program sie nie uruchomił tzn nie czytał mojego tekstu. Próbowałem tak parę razy ale nic - program expressivo nie czyta mi tekstu. Odinstalowałem Expressivo i upgrade z głosem jacka 22khz i ponownie ściągnąłem wersję 1.5 z strony producenta. Aktywowałem ją legalnym kluczem i upgrade tez legalnym. Wkleiłem tekst i program. Głos Jacka 22khz nie czyta mi tekstu. Kiedy zjechałem kursorem na ikonę programu ivona [biała ikona z czerwoną kropką - przypominająca literę i ] po najechaniu i kliknięciu na nią pojawiło sie okno, że do końca aktywacji zostało mi 245 dni a powinno byc bezterminowo po wpisaniu legalnego klucza programu do głosu upgrade jacek 22khz. Wpis 245 dni pewnie został z zmiany daty systemowej kiedy mialem wersje piracką i po każdorazowym instalowaniu produktu ivona - jacek 22khz pojawia sie problem w postaci nieczytania głosu albo niepełnej aktywacji programu.

Bardzo prosze o pomoc jak uporac się z tym problemem. Mam program Win Vista Premium. Prosilbym jeżeli ktoś wie jak uporać sie z problemem o w miare łopatologiczny opis postępowania, gdyż nie jestem za bardzo obeznany z tym systemem.
- próbowałem też zmieniac datę systemową na dzień 7.01.2010 ale to nic nie daje. Pozostaje nadal błąd.
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Problem z instalacją expressivo

Postprzez jarski185 12 Cze 2009, 17:03

1. przywroc date do prawidlowej, zainstaluj sobie http://www.programosy.pl/program,revo-uninstaller.html
2. za jego pomoca usun w trybie zaawansowanym expressivo (wszystkie klucze z rejestru, ktore znajdzie i pliki)
3. pobierz wersje dla ktorej kupiles licencje, wprowadz serial i musi smigac poprawnie
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości