• Ogłoszenie:

Rozwiazanie problemu z GG(niewidoczni ludzie:)

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Rozwiazanie problemu z GG(niewidoczni ludzie:)

Postprzez Kiko 29 Kwi 2005, 14:45

reklama
Siemka
Widze ze tez sporo osob tak ma z Tym GG:) Lub bedzie miec?:)
Napewno nie rozwiazeciez tego problemu przechodzac an Tlena itp.chociaz chyba prawie wszystko jest lepsze od tego padajacego GG:D yhyyy

Dobraaa macie tu jak to zorbic Tez tak mialem...glowilem sie jakis czas:) ale zrobcie tak
1 Odinstalujcie gg :)
2 Jak mASZ xP to wejdzcie pozniej w C:documents end seting-->teraz w folder ze swoja nazwa kompa
3 Masz tam folder GADU-GADU--->usun wszystko:)
4 Zainstaluj od nowa sobie GG:) nie musisz resetow robic
5 Wyswietli sie zebys zalozyl nowe konto-- to wpisz tam swoj numer i haslo wiadomo:)
6 teraz najwazniejsze:) nie mozesz niesty zaimportowac starej listy kontaktow:/ bo znow sie zwali i nei bedziesz widzial kto jest a kogo nie ma!! Niesty musisz wszystko recznie wpisywac od nowa:)

Hmmm...ja mialem na GG ok 300 osob I wiem ze to smieszne ale naprawde tez mysle ze to mi siadlo od ilosci tych osob:|
Jak zaczelem dawac wszystkich od nowa na liste problemik z GG wyparowal:)
A W SUMie NAJWAZNIEJSZE W TYM WSZYSTKI TO ZEBY USUNAC TEN FOLDER Z CALA NASZA LISTA KONTAKTOW I WPISYWAC LUDZIKOW OD NOWA:)

Ciaoo
Jak cos zluze pomoca:D
Kiko
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 14:20



Postprzez Puma 29 Kwi 2005, 15:06

Serwery gg straciły synchronizacje między sobą, dlatego tak jest, wystarczy poczekać aż to naprawią.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez PatisoniQ 03 Sie 2006, 13:59

Mam takie pytanko, czy jest wtyczka wykrywająca niewidocznych ale do tlena?? :)
"(...) jedna strona jest na pokaz, druga kryje tajemnicę, dopiero kiedy poznasz obie zobaczysz różnicę..."
Awatar użytkownika
PatisoniQ
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 20 Sty 2006, 21:14
Miejscowość: Zabrze



Postprzez jeff 03 Sie 2006, 14:08

PatisoniQ napisał(a): czy jest wtyczka wykrywająca niewidocznych ale do tlena??


kiedyś się o to pytałem i nie było
jeff
 



Postprzez rudyxp 03 Sie 2006, 14:12

PatisoniQ napisał(a):Mam takie pytanko, czy jest wtyczka wykrywająca niewidocznych ale do tlena??


sa oddzielne programy nie wspolpracujace ani z gg ani z tlenem ani z niczym innym
Awatar użytkownika
rudyxp
~user
 
Posty: 655
Dołączenie: 26 Lip 2005, 16:07
Miejscowość: Subkowy
Pochwały: 15



Postprzez jeff 03 Sie 2006, 14:13

rudyxp napisał(a):sa oddzielne programy nie wspolpracujace ani z gg ani z tlenem ani z niczym innym


to do czego one służą ? :lol:
jeff
 




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości