• Ogłoszenie:

Movie maker - problem

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Movie maker - problem

Postprzez Avenged 26 Kwi 2009, 16:32

reklama
Witam
Mam problem z programem Movie maker. Zacząłem montować w nim film (wiem że to była największa pomyłka...) na wersji 1.1 - standardowo instalowanej z moim windowsem xp professional service pack 1. Wszystko było ok, prawie cały film zmontowany, poskładany po 3-4 godzinach roboty, ale na koniec chciałem dodać napisy końcowe. Jednak ta starsza wersja nie posiadała takowej funkcji. Więc ściągnąłem wersję 2.0. Jednak nowszy MM owszem zainstalował się ale, po pierwsze - podczas uruchomienia mojego zapisanego projektu tego filmu na dysku, który zacząłem w wersji 1.1 - program zawieszał się za każdym razem...
Sam program za to włącza się, ale także przy próbie dodania napisów - zawiechy łapie ...
Tak więc "ugrzązłem" i to nieźle.. a na filmie mi bardzo zależy, ale nie chce mi się już składać go na nowo w innym programie, bo to się wiąże z przycinaniem, dopasowywaniem kilkuset ujęć - synchronizacja z muzyką itd. itp. co pochłonęło wiele godzin roboty...
Więc jak ktoś wie co mogę zrobić, żeby chociaż odpalić ten projekt na wersji 2.1/2.1 (tą też instalowałem) , albo w jakiś sposób powrócić do tej starej wersji 1.1 , której szukałem w necie cholernie długo i wszędzie tylko 2.0 , 2.1 ...
było by super.
Czy może potrzebny jest win xp z SP2 żeby odpalić ten projekt na MM 2.0 ? Jeżeli tak, to też nie za ciekawie, bo SP2 wymaga oryginalnego klucza od windows'a na moim kompie :P ...

z góry dziękuję za pomoc.

pozdrawiam.
Avenged
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 26 Kwi 2009, 16:29



Movie maker - problem

Postprzez talib 26 Kwi 2009, 17:41

Na WMM tak niestety jest jeżeli jest to jakiś film który ma więcej niż 10 minut to program nie umie go obsłużyć mi się wydaje albo masz za słabego kompa na ten programik... Też kiedyś robiłem filmik 10 minutowy i to samo było po prostu sciągnij sovie SONY VEGAS VIDEO :P TRIAL'a i po kłopocie nie ma żadnych zablokowanych opcji a w czasie 15 dni raczej się wyrobisz zrobić projekt od nowa:) bo raczej nie wiem czy ten twój zapisany projekt jakoś da się zapisać na avi. czy inny format;p w WMM sryy za chatyczne myśli:D
talib
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 26 Kwi 2009, 13:41



Movie maker - problem

Postprzez pitersid 07 Maj 2009, 21:37

najprostszy sposob jaki przychodzi mi do glowy... (z uzyciem movie maker):

otworz ta nowsza wersje ktora sciagnales, zrob w niej same napisy koncowe, zapisz je w formacie pliku video, otworz znowu ta starsza wersje WMM i wklej na koncu film z napisami zrobiony w wyzszej wersji. Moze pyknie.
Może to Twój urok... może to photoshop :-)
Awatar użytkownika
pitersid
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 12 Mar 2007, 20:11
Pochwały: 12




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: AazJassima oraz 9 gości