• Ogłoszenie:

Miranda im - clist modern

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Miranda im - clist modern

Postprzez Arobar 14 Paź 2008, 15:01

reklama
Znalazłem skin do mirandy wymagający clist modern, ale mam problem z instalacją. Niby potrzebuje jakiejś specjalnej wersji z clist modern i do tego jeszcze należy coś pobrać. Nie mam w ogóle doświadczenia z tym programem, jest mi ktoś w stanie to wszystko prosto wyjaśnić?

Chciałbym uzyskać taki efekt:
Image

Nie wiem czy to sam skin, czy jeszcze jakieś dodatkowe wtyczki. Zdaje się, że to jest z linux'a, ale wydaje mi się, że można uzyskać podobny efekt w windowsie.
Awatar użytkownika
Arobar
~user
 
Posty: 371
Dołączenie: 03 Cze 2005, 22:38
Pochwały: 12



Re: miranda im - clist modern

Postprzez free25 19 Paź 2008, 19:19

Wgraj plik ze skórką do katalogu Mirandy /Skins/ a plik clistmodern.dll do /Plugins/. Zauważ, że musisz mieć wersję DLL zgodną z twoją wersją Mirandy. Np ja mam UNICODE i taki też plik clistmodern.dll musisz wgrać.

Odpal Mirandę i wejdź w opcje. Zostaw <all modules> i przejdź niżej do Plugins. W oknie z prawej zaznacz wgrany plik clistmodern.dll. Zresetuj program. Wróć do listy opcji i przejdź do Customize->Contact list skin. Skórka powinna być na liście. Zaznacz i potwierdź Apply. Zresetuj i powinno biegać :)
Image
free25
~user
 
Posty: 235
Dołączenie: 24 Cze 2006, 13:05
Miejscowość: Nieznana
Pochwały: 18



Re: miranda im - clist modern

Postprzez Gacek89 11 Lis 2008, 11:50

witam, podłączę się pod temat bo mam tez problem z ta wtyczka, a mianowicie jak raz uruchomię mirandę to jest wszystko ok ale jak uruchomie 2 raz to mam bład programu i jego zamkniecie, dopiero jak usunę wtyczkę clist_modern.dll moge uruchomić mirande, wie ktoś dlaczego tak się dzieje?
podać kod błedu?
Gacek89
~user
 
Posty: 391
Dołączenie: 22 Sie 2005, 11:11
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 2




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości