• Ogłoszenie:

Wyodrębnianie pojedyńczych zdjęć z dvd w formacie vob i vts

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Wyodrębnianie pojedyńczych zdjęć z dvd w formacie vob i vts

Postprzez zarazkaa 05 Lip 2010, 20:43

reklama
Witam wszystkich użytkowników. Mam pytanie i będę wdzięczna za podpowiedzi. NIedawno fotograf wysłał mi na pamiątkę z dnia ślubu płytę dvd na której znajdują się wszystkie zdjęcia w formie tak jakby filmu z podkładem muzycznym itd. Ja bardzo chciałam mieć kopie wszystkich zdjęć z osobna tak żebym mogła sobie wydrukować te co chce, przesłac znajomym itp. Oczywiście fotograf się na to nie zgodziłi zastanawiam się czy jest jakiś program dzęki któremu mogłabym wyodrębnić te zdjęcia sama? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.
Ostatnio edytowany przez zarazkaa, 05 Lip 2010, 21:04, edytowano w sumie 1 raz
zarazkaa
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 05 Lip 2010, 20:33



Zapytanie

Postprzez Michał 05 Lip 2010, 20:51

Polecam prosty sposób: zatrzymać film na każdym zdjęciu po kolei, zrobić zrzut ekranu, zapisać go na dysku i tak po kolei.
Jeśli podasz w jakim formacie wykonana jest ta pamiątka to może coś więcej wymyślę ;)
Awatar użytkownika
Michał
~user
 
Posty: 44
Dołączenie: 25 Cze 2010, 12:20
Miejscowość: GŁOGÓW
Pochwały: 18



Zapytanie

Postprzez zarazkaa 05 Lip 2010, 21:08

Michał napisał(a):Polecam prosty sposób: zatrzymać film na każdym zdjęciu po kolei, zrobić zrzut ekranu, zapisać go na dysku i tak po kolei.
Jeśli podasz w jakim formacie wykonana jest ta pamiątka to może coś więcej wymyślę ;)



Serdecznie dziękuję za odpowiedz i za pomoc. DVD jest w formacie vob i vts , nie wiem czy Ci coś to mówi bo ja znawców tej tematyki też nie należę:)
zarazkaa
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 05 Lip 2010, 20:33



Wyodrębnianie pojedyńczych zdjęć z dvd w formacie vob i vts

Postprzez Michał 05 Lip 2010, 21:13

Z tego formatu raczej tych zdjęć nie wyciągniesz, więc musisz spróbować robić te zrzuty (na pewno szybciej to zrobisz). :D
Awatar użytkownika
Michał
~user
 
Posty: 44
Dołączenie: 25 Cze 2010, 12:20
Miejscowość: GŁOGÓW
Pochwały: 18



Wyodrębnianie pojedyńczych zdjęć z dvd w formacie vob i vts

Postprzez zarazkaa 05 Lip 2010, 21:30

Michał napisał(a):Z tego formatu raczej tych zdjęć nie wyciągniesz, więc musisz spróbować robić te zrzuty (na pewno szybciej to zrobisz). :D



serdecznie dziękuję raz jeszcze. fotograf wiedział co robił żeby mi tego nie ułatwić ;(
zarazkaa
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 05 Lip 2010, 20:33



Wyodrębnianie pojedyńczych zdjęć z dvd w formacie vob i vts

Postprzez Michał 05 Lip 2010, 21:37

Bardzo proszę :) a fotograf... wiedział co robi, chciał zarobić :wink:, ale mu się nie uda :ok:
Awatar użytkownika
Michał
~user
 
Posty: 44
Dołączenie: 25 Cze 2010, 12:20
Miejscowość: GŁOGÓW
Pochwały: 18




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: hunain333 oraz 20 gości