• Ogłoszenie:

acdsee 7 - gdzie ustawić, aby sciągał z ms tylko obrazy??

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

ACDSEE 7 - Gdzie ustawić, aby sciągał z ms tylko obrazy??

Postprzez Nocny88 05 Kwi 2007, 13:57

reklama
Witam, mam taki problem. Posiadam kartę pamięci Memory Stick Pro Duo 2gb High Speed. Używam jej w dwóch urządzeniach, w aparacie cyfrowym, i w komórce - na zmiane, wg. zapotrzebowania. Na karcie stale znajduje się muzyka, której słucham na telefonie, a jak przekładam karte do aparatu i pstrykam zdjęcia, to znajdują się tam również obrazy.

Ściagam obrazy na dysk twardy poprzez ACDSEE 7, i problem polega na tym, że ściąga mi on obrazy (.jpg), jak i mp3jki (.mp3). Teraz prosiłbym aby któryś z forumowiczów który zna się na ACDSEE 7, łopatologicznie napisał mi, jak ustawić ów program, aby ściągał z karty pamięci, tylko obrazy, bez muzyki!!

Pozdrawiam, i czekam na pomoc ;).
Nocny88
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 05 Kwi 2007, 13:34
Miejscowość: Warszawa



Postprzez Jaruxp79 15 Kwi 2007, 19:43

Spróbuj ustawić filtrowanie typów plików tak, aby ACDsee nie widział plików medialnych. Wchodzisz w ustawienia/lista plików i wciskasz guzik "Konfiguruj filtry, a potem odznaczasz pliki medialne i archiwa:

Image
JR
Awatar użytkownika
Jaruxp79
~user
 
Posty: 117
Dołączenie: 01 Cze 2005, 13:51
Pochwały: 4




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości