• Ogłoszenie:

konwersja rmbv do avi-problem audio

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Konwersja rmbv do avi-problem audio

Postprzez Efcia 03 Gru 2005, 11:07

reklama
Witam,mam film w formacie rmbv.Chcę go przerobic na avi lub mpg,niestety przerobiony film nie zgadza się dzwięk z obrazem.Pościagałam wiele programów i na kazdym jest to samo...jeden z nich naprowadził mnie troszkę na trop,lecz do końca nie wiem w czym problem....ściagnełam mianowicie proframik do synchronizacji obrazu z dzwiękiem i wtedy wyskoczył mi komunikat: NO audio stream found! co z tym począć???Kodeki wszelakie mam,jednak z konwersja mam wielki problem....
AMD Athlon(tm)64 2800 +,1GB DDRam,RADEON X800GTO 128MB,HDD SATA 200 GB
Windows XP SP2 PL
Efcia
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 05 Lis 2005, 10:11



Postprzez sewek83 03 Gru 2005, 11:17

A spróbuj tym sposobem:
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.vcd.szu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=129


Może zadziała :)
Image
Awatar użytkownika
sewek83
~user
 
Posty: 161
Dołączenie: 10 Gru 2004, 19:10
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 3



Postprzez Efcia 03 Gru 2005, 12:38

Nic innego nie robie od dwóch dni jak własnie próbuję przerobic Boilsoftem albo WinAVI Video Converterem....efekt ten sam,jakby się zmówiły...czy też przerobiony na avi czy mpg i obojętnie którym z tych programow róznica dzwięku do obrazu zawsze wychodzi ta sama.....obraz idzie szybciej od dzwięku 6-7 sekund....birtrate audio pokazuje jakies dziwne,bo nie 25000 itp...tylko 3678...a w Virtual dub niestety nie chce otworzyc tego filmu,bo bym oddzieliła dzwiek od obrazu a potem połaczyła...już naprawde nie wiem co robic...mam trzy filmy w rmbv z czego dwa przerobiły mi sie bez problemu,a jeden nie chce....wkurza mnie to bo w rmbv nie ma problemu,film śmiga az miło....niestety w dvd go nie widzi :( z tąd ta moja chęć przerobienia go...
AMD Athlon(tm)64 2800 +,1GB DDRam,RADEON X800GTO 128MB,HDD SATA 200 GB
Windows XP SP2 PL
Efcia
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 05 Lis 2005, 10:11




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości